• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ved to, ze kazdy sme nejaki ..... dolezite je, ze si ludia dokazu navzajom pomoct ..... inac viem, o com hovoris, poznam takychto fanatickych ludi - ja som mala 5 rokov frajera a jeho mame strasne vadilo, ze nie som pokrstena, nutila ma chodit do kostola - pritom ona bola rozvedena a mala priatela, s ktorym zila len tak - ale to bolo v poriadku, kym moji rodicia ziju v harmonickom vztahu uz 45 rokov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: my sme spolu planovali buducnost, a nakoniec sme sa aj rozisli - v podstate velkou pricinou bola ona :frowning2:
8. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som foto =D =D
8. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 hlavne netreba kupovat vela na zaciatok, viem to podla seba :grinning: a vobec nekupuj tu najmensiu velkost, to ani nevyuzijes, my sme hned nosili 62 a ludia mi nosili 56 a to bolo ako pre babiku :wink:
8. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a kde mas brusko?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je zlateeee, ved nemas skoro ziadne brusko.
mam sa odfotit ja? by som sa ani nezmestila na fotku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no o tej najmensej velikosti to som si aj myslela, ale kupili sme aj take =D bol vypredaj....inak som skoro nic velkeho nekupila, kedze vacsinu veci dostaneme, len potom dokupime to co nam bude chybat
8. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som rada ze uz konecne nejake brusko mam, ja potom neviem kde mam to babatko =D =D......jasne odfot nech viem poronvat kolko musime este narast a to som týžden viac ako ty =D
8. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 treba hned kupovat 62 alebo 0-3 mesiace, velkost 56 alebo newborn ani nevyuzijes.
Ved to, ze clovek vela veci dostane....... Ja som skoro vsetko po malom predala - co sa velkych veci tyka - takze musime kupit kocik, prebalovak a pruteny kos na spanie :slight_smile:
8. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj,, no, ja mam tiez vacsie brusko. Ale mensie je pohodlnejsie.
8. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ved každu chvilu dorastieme =D...jj zatial mi moje mini brusko nejak nevadi tak to je vyhoda
8. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 cez viked nahodim nejake fotky z Chorvatska, tam som uz mala riadne brusisko :sunglasses:
ja ked som cakala prve, som musela o takomto case vypucat, aby bolo nieco vidno. bud rada, ze si taka chuda :grinning:
8. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 jasne ze mensie je lepsie ....... :slight_smile: keby ste mna videli v 9. mesiaci, by ste si mysleli, ze cakame dvojicky :wink:
8. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jasne ze je to vyhoda, ved to som sa Ti snazila aj povedat :wink:
8. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, no ja vam nestiham, ledva to docitavam. Tak gratulujem vsetkym, co uz vedia, co cakaju!! Tesim sa s vami. Mala by som jednu otazku.. Farbite si vlasy v tehotenstve??? Ja som si predtym zvykla a teraz by sa mi uz fakt zislo, uz mi vyrasta farba a nevyzera to dobre, tak som chcela vediet, ci je to bezpecne.. Viem, ze su to chemikalie.., ale ak by som si kupila len sampon bez amoniaku, myslite, ci by to bolo v pohode?
8. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vsak ak sa Ti chce, kukni do mojho albumu, tam ma jednu fotku z tehotenstva v poslednych tyzdnoch, co stojim pri Jakubkovom kosi na spinkanie a mam tam obrovskeeee brusisko ............
8. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja si farbim, moja kadernicka mi povedala, ze pouziva setrnu, tu istu co pouzivala pri sebe ked bola tehu a ma 2-rocne dievcatko :wink: dnes su uz nie take agresivne farby ako kedysi :sunglasses:
ahoj baby, ja tu citam o porode a pozeram vase brusko, co uz maju porod za sebou a poviem vam, bojiiiiiiim sa. ale som hrozitansko zvedava, takze pekne piste a hlavne aret vzdy napise take zaujimave veci. o tom dychani ako pes :slight_smile: a podobne. vobec si to neviem predstavit ako to bude prebiehat, ci vobec spravne zistim, ze to uz na mna ide. a potom co? panika? sup ho do porodnice? a tam co sa bude so mnou diat? taketo a podobne otazky mi chodia hlavnou...
Ja uz rodicov po priatelovi nemam :frowning2: a moji byvaju daleko. V BA ziadna rodina, takze to bude uplne na nas, ale nevadi tesim sa.
@pepies my sme mali kupene aj 56 a nakoniec mi musela mama zhanat 50, lebo este aj tie nam boli velke ked sme sa vratili z porodnice :slight_smile:
8. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja som si prve tri mesiace nefarbila, teraz si uz normalne farbim, som sice original blond ale kedze sa farbim, tak mi logicky vyrastaju tmave a do porodu by som vyzerala ako indianka :wink: teraz su uz take farby, ze neprenikaju do pokozky a nijako nemozu malickemu uskodit - to len kedysi sa nemohlo farbit, pretoze farby neboli take kvalitne, ako teraz, takze nemusis mat obavy
8. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skús si nájsť nejaký predpôrodný kurz, my sme práve túto stredu mali prednášku o tom, kedy ísť do pôrodnice. Tiež som to predtým nevedela :slight_smile:
8. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ajoj, este sa nezamyslaj nad porodom, zbytocne sa budes stresovat. a neboj, zvladnete to vsetko :grinning:
@cinamon7 jasne ze zalezi aj od dietatka, ake bude velke, ale na sonach vam vzdy povedia vahu dietatka, takze my sme vedeli, ze budeme mat slona ...... Jakub uz v 8.mesiaci vazil 3kg.. A kolko vazil syncek, ked sa narodil?
8. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 odkedy som tehu zafarbila som si raz farba bez amoniaku
8. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja som rada ze nemam este brusko ako niektore mamicky na fotkach maju teda v 24.týždni riadne =D.....pozerala som tie foto tvoje prve tehu teda to bolo brusko uff uff.....
8. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja som si tiez farbila raz, tiez farbou bez amoniaku - aj ked mne by bolo treba asi s - lepsie mi to chytal. ale vydrzim. ale uz tiez musim ist pomaly.

no nam sa pekne sekli s vahu na uzv - tyzden pred porodom povedali,ze 3,8 a mala vazila 4570g - takze aj ked viem, ze +- 500g k uzv - aj tak to bolo cez 300g mimo :slight_smile:
@pepies vazil 3,1 pri narodeni,ale v porodnici velmi schudol, pustali nas domov s vahou 2,78, taky maly vrabec :slight_smile:
@dijefcatko od 26.10. pojdem na nieco take. je to 4krat, tak uvidim co to bude :slight_smile: nie je to skoro uz teraz ist na predporodny kurz? nema si to radsej nechat na neskor?
8. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem kočky ja niečo porobit okolo domu ked je tak pekne vonku....potom vas docitam pekne pismenkujte =D
8. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tak to je pekna vaha......... idealna ............. my sme mali 4060g a ked nas prepustali, vazil myslim 3600g. Ale potom priberal kazdy mesiac polkila, tak sa ma doktorka pytala, ze ci mam namiesto mlieka smotanu :grinning:
8. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 podla mna su asi rozne dlzky kurzov - treba si asi popozerat o com ktory je a podla toho si vybrat. ja som tiez v prvom tehu chodila na taky, co bol tusim od 17tt
8. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja mam mozno skreslene predstavy, ale myslim si, ze budem vediet, ked to pride...O porode nechcem vediet, ked neviem, som este relativne pokojna...Vzhliadam k EPI...to ma upokojuje :sweat_smile:
8. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek