• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirka0044 malicke bude mat rado hudbu, super :wink:
@alexis13 tak to je riadna blbost - s prepacenim .... Hlavne si netreba nic nahovorat, lebo sa to aj stane.......
Ale ak to ma od babky, tak je to v poriadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mne moja mama stale hovorila - usmievaj sa, lebo babatko bude nervozne.... No skuste sa usmievat, ked Vam je na vracanie a mate prisernu migrenu. :frowning2:
Ale jedno predsa dodrziavam - papam oriesky kazdy den, vtedy sa zevraj narodi krasne ruzovucke babatko, aj pri Kubkovi som papala orechy a maly bol krasny ruzovucky, vobec nebol modry, muz ked ho videll, neveril vlastnym ociam :wink:
8. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: , myslim ze to bude take automaticke, s narodenim babatka dostaneme nejaky materinsky inštikt co treba a ako....ja som detičky vždy mala rada, všetko čo sa okolo nich deje, nejak sa ich týka...preto sa neviem dočkat ale tak obavy mam aj ja aka budem matka kedže mám len 22 a žiadne skúsenosti :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 myslis, ze preco ja cakam prve babo az v 29? Ja som si to doteraz nevedela ani predstavit... :sweat_smile:
8. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to sme dve ..... ja som nikdy nemala nejaky vztah k detom, nevedela som, co mam s nimi robit a moja mama - detska sestra sa mi bala dat aj okupat maleho, ked sa narodil :wink: :wink: :wink: :wink: Ale ked sa Ti narodi vlastne dieta, je to uplne ine......... A nikto by neveril, ze budem 2 roky kojit, ani ja sama :wink: :wink: :wink: :wink:
8. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: no ved aj ja som sa len zasmiala ake blbosti mi trepe :grinning: , ja sa usmievam velmi malo to mi každý hovori tak musim začat usmievat :wink: a co sa týka orechov papam aj ja dosť často bude obyčajne, alebo lieskove teraz mame v záhrade :slight_smile: ale nie preto zeby som pocula o tom pekne ružovom babatku....... :slight_smile: ja ked som sa narodila mojej mamine ona normalne povedala ze ma nechce, pretoze som bola straaasne skarede babatko, cele modre, lebo som sa aj dusila :slight_smile: to iste aj moj manzel, tiez bol uz modry lebo sa omotal okolo pupocnikovej snury a kila sme tiez mali podobne vyse 4,5 kg takže dufam ze neporodim maleho modreho slonika :grinning:
8. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak to si mladučka, to obdivujem ...... Ja som v 22-ke bola este odtrhnuta z retaze. Teda vlastne este aj neskor :wink: Ale nemusis mat obavy - pokial mas partnera, ktory je Ti oporou, spolocne to zvladnete.
8. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no my keby sme si boli planovali, tak este asi doteraz som slobodna, bezdetna workoholicka. :grinning: Ja som mala prve tiez v 29-ke :grinning: A ani vo sne by ma nenapadlo, ze za relativne kratky cas bude aj druhe :wink:
8. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no preto mam aj tie obavy či to zvladnem kedže mam len 22, ale tak dúfam že ano, všetci sa tesime mm, rodičia, svokrovci a všetci su mi velkou oporou , manzel je mojou velkou oporou, odkedy som tehu este viac sa o mna boji, stara :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile: presne na tom som aj ja tak isto :slight_smile: ked som strykovi povedala, ze budem mat babo, tak jeho reakcia, pre boha ved ti ho zoberie socialka :slight_smile: tiez si neviem predstavit, ze mu mam spievat alebo nieco podobne ako je teraz v bruchu, by som si pripadala ako slahnuta. dufam, ze som sa nikoho nedotlka. co robim, tak si hladkam brucho, to je prijemne. a teraz male kope o 106 uz od rana je nejake aktivne a vydim aj ako sa nadvyhuje brucho. to bude riadna divocina po mne :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 baby vy mi citate z pier - presne mne kazdy hovori, ze sa malo usmievam, ale proste ja nie som taka vyskerena povaha, nemozem zato :slight_smile: Tak ak mal manzel 4,5kg, tak ocakavajte vacsie dieta, my to mame tiez v genoch, my sme boli velke deti, segrina druha dcera mala 4500g ked sa narodila, KUbko bol tiez veliky, preto sa aj bojim, aby to nebol cisarsky tentokrat.
Uz vam niektorej povedali na morfologickom sone, ze kolko Vasa ratolest vazi? mne povedali v21.tt., ze ma 400g a nemam to s kym porovnat :slight_smile:
8. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies moja ma 390g :slight_smile: moj sa narodil v 7 mesiaci, aj som mala 3,3 kg ked som sa narodila. takze neviem co ma caka :slight_smile: ale mozno kvoli tym problemom co mam babo pojdem na sekciu v 37tt a este mam dost krivu panvu, takze to je tiez indikacia na sekciu....mne to je jedno, len nech je to na svete a v poriadku.
8. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ja tiez ocakavam, ze to pride...Ale co sa poznam, tak za svojich blizkych som schopna sa aj pobit...takze ked pojde o moje deti, tak sa nebojim toho, ze by som k nim nemala vztah...
8. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neboj, zvladnes, bud rada, ze si mlada, cim mladsia zena rodi, tym je to lahsie, to Ti povie kazdy, ze najidealnejsie je, ked ma zena prve dieta do 25. Babatko vas este velmi zblizi - teda nas to zblizilo, manzel este k tomu bezproblémov prebaľuje a kazdy vecer kupka - je to ich vecerny ritual :slight_smile: Velmi mi pomaha.
Ja sa zas trosku obavam, ako zvladneme 2 deti - predsa - Kubko je este maly, bude mat 2,5 roka, ked sa mu narodi surodenec. :unamused:
8. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja by som sa aj usmievala ale kedže nemam pekny chrup usmievam sa velmi malo :grinning: :grinning: , no s tým vascim babatkom si ma nepotesila, dufam ze ho budem vediet dostat von :grinning: a co sa tyka vahy tak ja neviem kolko ma moje malinke, na najblizsom sone sa opytam :slight_smile:

ak ste bola niektora na 3D napiste mi skusenost neviem sa rozhodnut ci ist alebo nie
8. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak, tak, aj ja by som si pripadala "slahnuto" :grinning:
8. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nas malinky vazil pred tyzdom a pol 330g :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no, to len vecer v posteli.. To nechodim s nimi cely den :grinning:
@alexis13 ja ked som bola vcera na opakovanom morfo tak to prepol na chvilku na 3D, a to len potvrdilo moje rozhodnutie. Na 3D nepojdeme :slight_smile:
@sharlotta pride to samo, uvidis, mne este ked maleho doniesli na izbu, nevedela som sa na neho vynadivat, hoci som bola unavena, namiesto toho, aby som spala, som sa na neho divala.
@kwetinka1 neboj sa, podla mna, ak budes dopredu pripravena psychicky aj na sekciu, bude to dobre, doktori vedia, preco Ti to odporucili a podstatne je, aby si bola Ty aj malicke v poriadku. :wink:
@pepies no s prebalovanim to bude asi problem, kedže moj mm ma strasne citlivy zaludok na vone, a ked zaciti babatkove kak kak no neviem neviem :grinning:
Na tom utz mi Dr. povedal, ze mala vazi cca 460g :slight_smile: A ked meral hlavicku, tak som videla, ze je 5x6cm, mooooje male...
@pepies ake oriesky papas? Mne chutia mandle.
8. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nech si hovoria :slight_smile: je to ich pohlad na vec, ale to co ja citim a perzivam mi nezoberie nikto :slight_smile: zatoze do nejako veku som nechcela deti a vobec ma to nelakalo este neznamena, ze teraz budem zla matka. proste som si pockala na to kedy to pride a teraz sa o to viac tesim :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tiez este nespievam - tiez by som si pripadala cudne - ale ani nikoho neodcudzujem - paci sa mi to - ale mne to nejde - ked to dieta realne nevidim. ked sa mala narodila - tiez som mala taky cudny pocit, ked mi ju dali - ze aha a teraz co mam robit? ... a teraz nedala by som ju za nic, ked sa narodila, tiez sme si vela spievali, ked sa narodila. teraz mi uz povie, ze nespievaj :grinning:
8. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 jasne jasne ja len ze to musi srandovne vyzerat brusko so sluchatkami :wink:
@kwetinka1 a kvoli comu? mne teraz ked pozerala pohlavie prepla na 3D ale len na par sekund /bolo to cele hnede tak to je asi to 3D nie?/ pozerali sme teraz videa na youtube chcela by som ist v 27 tyzdni babatko uz ako tak vyzera ako babatko a ma viac tuku na sebe...nektore len idu tak dufam ze napisu ze sa to oplati a je to zazitok
@sharlotta ale teraz sa cisarsky robi tak, ze si pri vedomi, vo vacsine pripadov
@pepies mne nevadi sekcia. ja som len chcela nech je priatel pri porodne, nech mame spolocny zazitok, ale vask to je jedno. uvidim ako bude. ale mala aspon za nas rozhodla, ze teraz kvoli tomu problemu som sa rozhodla pre Antolsku. baby neviete odporucit tam nejakeho lekara?
@alexis13 ja som jednoznacne za 3D. bol to uzasny zazitok pre mna aj pre manzela. okrem ineho nas ubezpecili, ze je vsetko v poriadku..... nehovoriac o fotkach ...... Nikdy na to nezabudnem.......
Ohladom vahy - na sone sa vzdy pytaj, kolko malicke vazi, oni Ti to zhruba vypocitaju, tak budes pripravena. Posledne 2 mesiace priberie malicke najviac, takze mne ked povedali v 8.mesiaci na sone, ze ma Kubko 3 kg, vedela som z kniziek, ze priberie posledny mesiac este min. kilo........
8. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 u nas to je naopak, to zase ja mam strasne citlivy zaludok, ja sa napr mam problem dotknut suroveho masa.
8. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my chceme ist 25-26tt., ak by bolo nahodou zle otocene, prisli by sme este raz 27.tt.
8. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek