• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406
fuuuha...tak ty to mas tiez vesele :confounded: ...ja som uz vyssie spominala, ze s tym absolutne nikto neratal... a lekar uz vobec nie...bol prekvapeny... teraz si naozaj musim davat pozor, kedze som uz jeden SP mala, tak sa bojim....blahozelam k babetku aj k bliziacej sa svadbe... uvidis, bude to krasne, ked si lasku budete slubovat traja :grinning: ... moj nazor je taky, ze skola nie je vsetko a tie vsetky tituly ta matkou nespravia. a ak odides z tohto sveta, tak aspon nieco velmi vzacne ako potomok tu zostane a bude ta pripominat vsetkym... a nie len hrba knih a papier s diplomom na ktory ludia rychlo zabudnu... ja som na bio-che pedagod. a taktiez som tu neni prva ani posledna a zvladaju to... teraz sa da studovat kedykolvek - mlada alebo stara, slobodna alebo vydata,... chcela by som zvladnut zimny sem. posledny a potom v letnom mam len diplomovku a statnice... s manzelom sa teraz smeje na tom, ze si cez statnice odbehnem nakojit :slight_smile:...super, budete mat tiez vlastny domcek... a srdiecko, sa bojim, ze bude robit este vacsie problemy neskor a pri porode... mam straaasny strach z porodu...kvoli srdiecku :frowning2: ... drzim ti palceky, aby ti vsetko vyslo podla tvojich planov - svadba, domcek, skola ale hlavne rodinka...tesim sa s tebou...opatrujte sa! pa
19. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 urcite uz nebude negativny.... je to uzasne, vidiet tu malu machulu na obrazovke :slight_smile: chut na cigarety ta urcie prejde :slight_smile: ake boli reakcie?
19. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som nemala negativny test. ja som si robila len jeden a ten bol pozittivny. teraz lutujem, ze som si nekupila viac. to tu som sa docitala, ze ste si robili viac testov a teraz som nepokojna. uz aby bol pondelok.
no kamosky a mamina sa tesili asi viac nez ja :grinning: ostatnym poviem, az ked to budem mat potvrdene.
drzim palce, nech ti vsekto vyjde ako si zelas a hlavne pozitivne myslenie - ma velku silu :wink:
19. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 viem, ja si pamatam, ze bol pozitivny, prisli sme sme skoro naraz, ze sme si nasli dve ciarky :slight_smile: sa tesim, ze mal radost :slight_smile: teba nech pozitivne myslenie tiez neprechadza :slight_smile: co sa tyka tych testov... necakala si to, nemala si ako vediet ze si mas kupit viac.... ja som tiez bezala kupit dalsie, ked som mala prvy pozitivny :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush dakujem krasne, uplne s tebou suhlasim... nikdy by som si neodpustila, ze som cakala s detmi, ten titul by bol na nic, ked by som potom ziadne dieta nemala... a mna tento odbor bavi, je to mojim snom a som odhodlana zvladnut to aj s dietatkom :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a co hovorite na cistiace prostriedky? dnes som upratovala a chcela som vydrzhut vanu a sporak takym odmastovacom, ale strasne smrdi. tak som to radsej nechala tak a umyla jarovou vodou. asi by sme teraz nemali dychat tie chemikalie, ze?
19. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nad tym som sa este nezamyslala :slight_smile: co vlastne mozeme? lebo zacinam zistovat, ze pomaly nic :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 drzim ti palce...ak ides za svojim cielom, tak to ta posuva dopredu... urcite to zvladne. Si silna zena! a budes este silnejsia s dobrym manzelom a milovanym dietatkom...vseeetko dobree
19. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlastne mam viac otazok. nesmejte sa mi :grinning:
co nohavicky tanga - nosit, nenosit?
notebook -mozem mat na bursku?
sprcha - milujem horucu sprchu, je vhodna?

dajte este nejake postrehy :wink:
dakujem
19. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
tanga - nevidim nejaky vaznejsi dovod preco nie, ale je tam vacsie riziko infekcie, kedze sa to "zarezava" a moze to prejst z konecnika.
notebook - nic teple si na brucho nedavaj
sprcha - pokial si nou nebudes sprchovat brucho, tak ok, ale v ziadnom pripade horuci kupel

Inak ja si robim 2. VS(teda rozsirujuce studium) a prave som dokoncila 1. rocnik. este mi ostavaju 2. :wink: Ked vsetko dobre dopadne, tak by som este mohla stihat porobit si skusky za zimny semester.
19. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celkovo by si sa mala vyhybat comukolvek, co prilisne prekrvuje a tu patri aj teplo.
19. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanga podla mna mozes nosit, pokial nemas nejake problemy s mykozami a podobnou pliagou.... co ja mam, takze ja ich na bezne nosenie nenosim, aj ked ich zboznujem.
s tym notebookom mi presne to iste napadlo.... vcera ked som pisala na toto forum, mala som ho na brusku..... ale myslim, ze to by sme si mali odvyknut radsej
a tepla sprcha.... aj ja ju zboznujem... ja nevidim dovod preco by bola problem..... ale ja po sprche si vzdy nohy osprchujem studenou vodou, bolievaju ma zily.... tak v tehotenstve by sa to podla mna mala.... kvoli krcovym zilam
19. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta horuca voda sposobuje stagnaciu krvi, nepovedala by som, ze viac prekrvuje..... to skor studena. ale moze byt pravda, ze horucou vodou by sa brusko sprchovat nemalo...... fakt neviem.....s horucim kupelom suhlasim.
19. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za odpovede. no ten notebook ma skor zaujimal z dovodu nejakych skodlivych vln ci nieco podobne. ja ho mam na knizke, tak take teplo to zas nerobi. ale tak, je to jedno. notebook nie na brucho a hotovo :slight_smile:

19. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, právě jsem našla dvě čárky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: podle termínu MS mi to vychází na 22.2 :slight_smile: ještě tu informaci zpracovávám, máme doma akorát dvouletou cácorku, povedlo se opět na poprvé, takže zase šok.... hlavně ať jsme všechny v pořádku!!! a ještě gratulace všem spolučekatelkám :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 hej, mas pravdu :sweat_smile: Ja som tym teplom myslela rozsirovanie ciev, nie prekrvovanie :sweat_smile:
19. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka tak my odjizdime na noc. Hele muj doktor mi rekl - neprehanet se slunenim, zadna horka koupel (virivka), bazen, pokud se cisti, ok a more bez problemu. Takze kliiiiiiid :wink:

Chodim s Ani plavat a taky bez problemu a tehulek tam chodi spousta :slight_smile:

Jo a co se tyka tech tamponu do bazenu - nezkousela jsem je, ale co je holky zkousely, tak rozporuplny reakce....

@lubinka26 i tak gratulace k omezeni koureni, jen tak dal :wink:

Loucim se s Vami a za 14 dni cus bus

19. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 krasnu bezproblemovu dovolenku Ti prajem :wink: uzite si to tam :slight_smile:
19. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: Hlasim sa po dlhsej dobe a je vas tu tolko novych, ze ani nestiham- ale vsetkym srdecne gratulujem!

K aktualnej teme- prave vam pisem z notebooku polozenom na brusku, mam vsak medzi nimi podusku tak hadam je to ok. Je to moja naojblubenejsia poloha tak hadam to nevadi.

O kariere a materstve by som dokazala pisat romany, ja o 2 a pol tyzdna obhajujem dizertacku a plan (mojej sefky) je ist na postgradual a urobit zavratnu karieru vo vede. No ked vidim, co za "rodinny" zivot vedu moji kolegovia, vratane sefky, tak nie, dakujem :slight_smile: To bude riadny sok pre vsetkych (skratka deti, ak vobec, pred 35 u nas neexistuju), ale uz sa na to tesim a to oznamovanie si vychutnam. Nacasovanie je teda u nas super, lebo sefka stale dobiedza, ci uz hladam nove miesto a kedy zacnem chodit na pohovory, tak toto ju schladi :slight_smile:

Tiez sa len strachujem, aby bolo vsetko v poriadku, srdiecko mam sice zdrave, no mam trombofiliu a co som tu citala, tak sa to zacina riesit az po 2-3 MA. :frowning2:

A este, budeme sa aj musiet stahovat, lebo nas bytik bude pre nas malicky (hlavne, ak nas budu babky casto navstevovat :slight_smile:) Dufam, ze objavime nieco nove cim skor, aby som to nemusela riesit s velkym bruskom.

A buduci tyzden sa konecne chystam k doktorke, je to sice skor ako povedala, no nevydrzim :slight_smile:
19. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 krasnu dovolenku zelam tiez!
19. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. nevíte některá, jak je to s koupáním v teplý vodě?? Někde jsem četla, že to roztahuje cévy a zvyšuje riziko potratu... Moc na to nejsem, ale zrovna dneska mám šílenou chuť se naložit do vany :o(
19. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 nemala by si... :unamused:
19. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, pridavam sa do klubu. U nas to tiez vyzera na Februar 2011 :wink:
19. čer 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 Koupel v teplý vodě určo není vhodná ze začátku těhotenství. Až budeš finišovat a třeba budeš mít poslíčky, tak Ti zase pomůže. Na kurzu nám radili dát si teplou vanu a poslíčky přejdu a kontrakce ne :slight_smile:
@ma12 moc pěknou dovolenou a těším se na zážitky. Kryštof je stejně starý jako Ani :slight_smile: O tom plavání s dětma jsem si to taky říkala, třeba přímo naše instruktorka byla těhotná, skončila teprve 14 dní před termínem, tak když to neškodilo jí, tak nebude ani mě
19. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu tesim sa, ze sme na tom podobne a mozeme porovnavat a radit si. ja mam TP na 1.2.2010, samozrejme beriem s rezervou, nakolko TM nemozeme brat velmi do uvahy.
Amadu, cakas prve mimi? pribrala si uz nieco? ja strasne vela spim, az neuveritelne, ze dokazem po dvojfazovom spanku za den este aj v noci zaspat :slight_smile:

baby, mam na vas otz.... planujete v lete cestovat lietadlom/cestovali ste lietadlom pocas teho?
Mne dr. tuto moznost hned zamietol, odporuca mi cestovanie autom, ale ist k najblizsiemu moru znamena 7-9hodin v aute, co tiez nie je najstastnejsia vizia. tesim sa na vase odpovede..prajem pekny zvysok slnecneho dna!
19. čer 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka tesim sa s tebou :slight_smile: ako sa mas? papas vsetko mozne, ci este sa chute nebiju? mne ide kapustnica, cokolada, pomarance... neuveritelne :slight_smile: drzim prstiky!
19. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dost ma bolia vajecniky a mam taky tamvsi vytok. Myslite, ze je to ok? :confused:
19. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ma12 přeji šťastnou cestu. Za necelý týden jedeme taky. S těma horkama to moc nevidím, v Bibione tam moc vedro není podle předpovědi :slight_smile:
19. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kedy mas ist k dr.? nemala by si mat teraz M.?
19. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie, nemala, mala by som ovu v tomto case. k dr. mam ist az o 3 tyzdne. :unamused:
19. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek