• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 ja tiez pojdem na antolsku - tiez este neviem ku komu - chystam sa si casom precitat diskusiu na MK - ze koho odporucaju.
8. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 vsetky oriesky, aj lieskovce, kesu, aj pistacie, len potom ma strasne smadi
8. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 no mna to nechytilo. vyhadzovat za to tolke prachy, to si moze na youtube pozriet a je to to iste, ved to ani nei je rozoznat ake babo to je. ako bolo to zaujimave to vidiet, stacilo, ze to na chvilku prepol, ale objednat sa koli tomu na 3D/4D ((nahravka), ja nepojdem. a dokonca som aj citala, ze nie je dobre robit casto ultrazvuky...ja si pockam na malicke ked bude na svete a budem ho mat v naruci, potom podla mna ani nepomyslim na 3D :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no, to ma pekne, moje malo pred tyzdnom 340g.. Take malinke! Zato ja som nabrala uz 7kg. :unamused:
8. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak ste ma upokojili, ze sme v norme s tou vahou
8. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav len ako oslovit toho lekara? oni su ochotni? vobec neviem ako to funguje.
8. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 pre mna to silny zazitok bol, a ked som videla,ze muz ma slzy v ociach.............. bolo to uzasneeee.
8. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav v BA kolko platite za vyber doktora?
8. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja som sa tiez na to chcela objjednat, no ako hovoris ty, dokt. mi to nachvilu prepol na 3D ked sme boli na morfologickom a urobil mi peknu fotku tvaricky, a uplne zadara!! No, ja som to 3D chcela hlavne kvoli fotkam, a tu uz mam, tak asi uz tiez nepojdeme. Uz som to videla, bolo to pekne, no ale 45min. sa mi zda dlho.. aj dokt. povedal, ze to je len show. Aj ked u nas ten 3D nie je drahy, mame ho za 30eur.
8. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies a ak by babo bolo zle otocene platis aj za to sono? alebo nie? mi sme najvpr nechceli ist na to 3D mozno preto lebo sme pozerali videa z 3D kde babo vyzeralo ako nie babo ale sestrcika mi povedala ze 3D je najkrasie okolo 26-27 týzdna tak uvidime
8. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 u nas to stoji 50 EUR. my uz mame tiez fotky tvaricky, malicke ma prst pri ustach a usta ma uplne dokoran otvorene....... My pojdeme aj s Jakubkom, nech ma prestavu, ze co to asi ma maminka v bruchu
8. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 presne je to show. najlepsie sa meria z 2D a aj posudzuje. ja by som u svojej platila 40e, ale aj tak si viem predstavit inak vyuzit tie peniazky. to radsej malej nieco kupim pekne :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no co ja viem - tak mesiac pred porodom sa chodi do poradne do nemocnice, kde chces rodit. takze ja mam v plane si dovtedy vyhliadnut lekara a zistit si jeho ordinacne hodiny - pripadne tam zavolat, ci beru, ale asi by mali. a ist rovno tam. a potom sa aj dohodnut na tom porode. ja si totiz po predoslych skusenostiach - neviem predstavit ist bez lekara - ale mozno som len ja mala taku smolu - tazko povedat. ale videla som zial rozdiel v starostlivosti - kto mal dohodnuteho dr a kto nemal. ale ja som rodila v case strajku - mozno to bolo aj tym.

@pepies - netusim este vobec. kedysi to stalo 7t skk - neviem, ci sa to nejako zmenilo
8. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 nie, neplatis, prides znova. Preto nam odporucili prist 26.tt, aby sme mohli prist potom znovu, keby nieco
8. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ja som chcela ist na to 3D hlavne kvoli tomu nech ho doktor dobre preze ci je vsetko v poriadku, lebo teraz na najblizsie sono sa ide v 30 týzdni ale teoreticky aj tam doktor prezre cele babo ci je v poriadku nie?
8. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav tak to u nas v MT sa vobec nechodi mesiac pre porodom do poradne do nemocnice, sranda. Len na pasy sa chodi posledne tyzdne, ze ci uz nie su nahodou kontrakcie.
U nas stoji vyber doktora 5000 Sk. STale zvazujeme, ci si niekoho vybrat alebo nie. Neviem ......
8. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ano, samozrejme, aj my chceme hlavne kvoli tomu, ci je malicke ok........ fotky su druhorade.
8. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav takže myslis ze ked máš vybaveneho dokiho alebo sestričku nech sa lepšie staraju a tak tak je to vidno na tích ktorí nemaju nic vybavene?
8. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no aspon pri prvom tehu som chodila - tak snad sa nieco nezmenilo :slight_smile:
a vyber dr - tiez sme si pri prvom tehu hovorili - ze vsetko slo ok, kolki porodili bez dohodnuteho - tak sme nesli. len my sme mali trosku dramatickejsiu situaciu okolo porodu - uz som to tu viackrat spominala - nechcem sa opakovat :slight_smile: takze tentokrat sme si povedali obaja s muzom - ze isto nie bez.
8. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies takže este si to rozmyslime.....uvidim co napisu kočky viem že este niektorích caka sono o tyzden, dva a potom by som sa objednala ak mm bude suhlasit.....a ked nie pockame si do 30 týzdna kde idem na ult a budem mat plno otazok na dokiho :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 mysim si, ze vsade to tak je ......... ze ked mas zaplatane, tak sa idu dokakat. ZIalbohu .....
vyhodou je, ze ked mas zaplateneho doktora - teda aspon v MT, ze nemusis cakat v nemocnici 4 hodiny na pasy, ale vzdy sa s nim dohodnes, a uz chodis na konzultacie priamo k nemu a pasy robia priamo na porodnej sale. A nemusis cakat. A samozrejme, mas ho k dispozicii na telefone a ked je nahodou nejaky problem, hned volas priamo jemu. Teda aspon tu to tak je.
8. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 no co citam na diskusii obcas na antolskej - vsetky si chvalia - ze super a ze nie je rozdiel. no ja som pred 4r zial rozdiel videla a uz az tak zial neverim lekarom, ja mam stale pocit, ze aj ked nieco nevyjde - som pre nich len dalsie cislo do statistiky ... lebo mne v podstate mohla mala kludne umriet pred ich ocami ... a co som lezala tyzden pred porodom tak mna sa iba opytali - ze ako. ale odpoved ich nejako nezaujimala. zato dievciny, ktora mala dohodnuteho dr - tak kopec otazok - a mozme spravit toto a toto ... verim, ze nebudete mozno so mnou suhlasit - ale zial toto je moja skusenost.
8. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav my sme pri prvom tehu nemali vybrateho doktora, mali sme vsak zaplateny nadstandard a vsetko komplet s epi aj s muzom pri porode nas vyslo 20.000 Sk. Teraz zas rozmyslam, ze sa vykaslem na nadstandard a zaplatime si radsej doktora + epi + muz pri porode, ked to tak ratam, tak nas to vyjde na 300 EUR
8. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav hmm zaujimave......uvidime co spravime zatial sme to neriesili, mam susedu ktora rodila nedavno v nr nemala nikoho vybaveneho a ze uplne v pohode, i ked si polezala 2 tyzdne kedze mali mal zltacku......, manzel ma kamosa ktoreho zena je vrchna sestra v nitre na porodnici tak mozno s nou nieco doriesime ak bude treba
8. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 my urcite pojdeme, ja som po amniocenteze a chcem byt ubezpecena, ze je vsetko ok. fotky uz mame, takze o to nejde, len aby bolo malicke zdrave
8. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ja nadstandard nepotrebujem - aj ked je samozrejme prijemny - ale na antolskej su na 2 izby wc a sprcha - cize uplne v pohode. mm by aj tak pri mne nemohol byt a tych par dni to vydrzim. a radsej si zabezpecim dufam lepsie okolnosti porodu :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ked chces mat muza pri porode aj zato beru prachy?
8. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 no asi keby sa mi nezacala odlucovat placenta - na co dosli az po tyzdni hospitalizacie u nich - tak by to tiez slo asi v pohode - keby som normalne zacala rodit :wink: tazko povedat. mozno tvoj porod prebehne uplne ok a bez najmensich problemov aj bez dohodnuteho dr.
8. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 muz pri porode - jasne :slight_smile:. ale to nie je nejako vela.
8. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 rozhodne sestrickam treba doniest kavu a bonbonieru :slight_smile: , inac sestricky boli mile, aj po porode - vsetko mi ukazali - ako mam prebalit, ako kupkat, ako prikladat maleho na prsnik, proste nemozem si pomoct, ale porodnictvo v MT je fakt na vybornej urovni. A keby ste videli to krasne nove oddelenie pre mamicky, uzasneeeee
8. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek