• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 v MT 33 EUR :slight_smile: druha osoba pri porode
8. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :confused: tak vela??? ja si pamatam 500 sk - ale mozno to uz tiez neplati
8. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vsade je to inac, u nas to bolo 1000 sk, niekde je to uplne zadarmo.
8. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav 16,60 €
8. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 v 30tt sa robi kompletny ult
@slavkav co znamena na antolskej nadstandard? moze tam byt partner? moze byt partner celu porodnu dobu pri mne? lebo niekde vraj az k samotnemu porodu volaju....
8. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies sestrickam kavu? a to kedy mam stihnut? ci to uz mam mat ako nabalenu do porodnice? pre boha to je take trapne....
8. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 v MT je to tak, ze ked mas nadstandard, moze byt s tebou cely cas aj na apartmane partner + ma aj stravu, cize moze tam aj prespat
8. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no veru u nas je to tak. segra mi hned hovorila, sestrickam nezabudni kafe a bonbonieru, budu cele stastne a tak aj bolo .......... rodila som v noci, tak hned manzelovi ponukli kafe
ta kava a bonboniera ma teda fakt nezabije. mne do prace stale niekto nosil kavu a bonbonieru, to je v dnesnej dobe normalne. a nepovedala som nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja budem rodit u Bertoldovej, odporucila mi ju moja Dr., ze ona u nej rodila, ze su kamaratky a ze obidve deti ma cisarskym. Moja kamaratka bola zase u Havaldu a tiez si ho chvalia, ze je dobry. Ja osobne mam nanho trosku tazke srdce, lebo mi na pohotovosti povedal, ze sa mi odlucuje placenta a ja som sa dost vystrasila. Potom mi izbova doktorka vysvetlila, ze je tam hematom a ten moze zacat odlucovat placentu, ak sa nevstrebe...ze Havalda sa vyjadril tak, akoby sa rozpraval s kolegom, ze oni sa chapu, ale ze mne to nemal tak povedat... :unamused:
8. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja by som sa veľmi na ba nespoliehala, že pri tebe nechajú mm. Je tam strašne veľa rodiciek, malo miesta, takze... Ale možno v deň pôrodu budeš rodiť sama. Ja som tak sama rodila od pól noci do pól siedmej. Nebola tam žiadna mamička a tatino bol somnou cely čas až pokial Ma nedali na izbu.
8. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikto nejde do ruzinova? To je super, možno sa mi ujde nadstandard:slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 kamaratka nedavala nikomu nic a spravali sa k nej pekne a aj hovorila, ze tam sa tie sestricky vkuse aj tak menili...ja nebudem nikomu nic davat.
8. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a co potom ten nadstandard na antolskej znamena?
8. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj u nas je teraz stale plna porodnica, takze dufam, ze sa nam ujde miesto, je poriadny baby boom :grinning:
8. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to si myslim aj ja. to by som musela mat aku zasobu toho vsetkeho, aby som kazdej musela dat? sa mi to zda chore....
@kwetinka1 nadstandard - neviem, nikdy som sa o to nezaujimala, iba co som obcas citala.
a kavu a bonbonieru - ja som total podplacacsky typ - neviem to ani davat a ani mi nedojde, ze to mam dat ... mne je to tiez neprijemne ... ale je mozne ze to tak funguje.
@arrett tak si nakoniec zmenila nazor a zostavas v ruzinove? :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett povodne som tam chcela ist, ale teraz asi nie, lebo novorodenecke ci co to je, je vraj tam velmi dobre. este som chcela do rakuska, ale to teraz tiez padlo...
@kwetinka1 Ved kuk na ich stránku. Drevené postele, vlastná sprcha, televízor.... Môžeš mat nadštandardný box a tam môže byt otec s tebou cely čas. Na ich stránke sú aj fotky
@sharlotta a baby - ako to je neviete? napr ked pises, ze bertoldova je super - a chcela by som ist aj ja k nej - to si nas zoberie obe pod zmluvu, ked mame podobny termin?
@kwetinka1 preboha nie kazdej, len tej smene, ktora ma sluzbu, ked TA prijimaju, ale vsak to nie je povinne.
@pepies no vidis a mne ani kvety na konci roka nedonesu...
8. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ani ja nikdy neviem, ako to mam odovzdat, som hrozna, ale som si povedala, ze ked budem rodit, dame smene, ktora nas prijima kafe a bonbonieru a malo to dobry efekt. co sa porodu tyka - dala by som aj 10 bonbonier a 10 kav, len aby sa ku mne spravali normalne. lebo zial, niektore sestricky vedia byt krute
8. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to vazne nie? teda to co su za detiska :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne minule doniesol klient 3 kartony energetickych napojov a ja tehotna s bruskom som sa usmievala, ze dakujeme :wink:
8. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nie, ešte nie som rozhodnuta. Je to o Tom, že to tam poznám, viem ako to chodí, bola som spokojná až na tu kultúru pobytu. Uvidíme lepšia starostlivosť o babo je na antolskej, lepšie izby, sprchy... Naozaj neviem. No väčšina tu ide na antolsku. No ja som januarova a určite porodim začiatkom ako sa poznám... Takze nikoho z vás tam aninestretnem:slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to neviem...ale pravdepodobnost, ze budeme rodit v jeden den a tu istu hodinu je 1%...na druhej strane...nahoda je blbec. Ja ked som bola na pohotovosti, co som krvacala, bola tam ona a bola velmi zlata a dosledna, neodbila ma len tak a dobre pozrela, odkial ta krv ide a ci je babo ok. A ked som jej povedala, ze budem u nej rodit, tak sa pytala, kedy mam termin a tak cudne sa zatvarila...tak dufam, ze tam este bude.
8. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja napr. ani neviem, co by som povedala - ked by som jej to mala dat. mne ked malu neprijali do skolky a riaditelka mi do telefonu povedala,ze ved pridte osobne, dohodneme sa - vobec mi nedoslo, ze mam doniet peniaze ako uplatok. ale v SC je to o tej riaditelke verejne zname - tak mi to potom vysvetlili :slight_smile:
8. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 inak co sa toho 3D tyka, tak mam podobny nazor, ako ty...Ja to nepotrebujem, ked je vidiet vsetko na 2D. Moja Dr. prepla, ked som ju prosila o fotku z utz a vytlacila nam tvaricku nasej malej. :slight_smile: Ale nahravat na CD som si to nedala. Naco?
@sharlotta aha - no uvidim - ale presne aj ja by som chcela niekoho dosledneho. havalda - dobre, ze si napisala.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek