• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav u mna ludia, ktori si vypytaju uplatok vzbudzuju taky hnev, ze uz s nimi dalej nie som schopna jednat :angry: Ja uplatky ani neviem davat, ani dostavat. U nas v skole sa decka casto pytali, ze kolko stoji maturita a ja stale, ze niekolko hodin ucenia...A nechceli mi verit, ze by som nezobrala peniaze...oni to beru, ako samozrejmost. Ale ja som vazne taka, ze keby za mnou niekto prisiel s peniazmi, ze chce zmaturovat, tak by si to u mna pekne pohnojil. Nie len ze by som to nevzala, ale este by som mu aj pekne zavarila. :angry: Asi som jedna z mala naivnych na tomto svete.
8. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som to sestricke dala este na chodbe, kde som sa prezliekala a ona mi pomahala davat veci do igelitoveho vreca. jednoducho som jej to strcila do ruka a potom prisla kontrakcia a ja som fucala ako pes a uz mi bolo vsetko jedno .....
to ste fakt museli podplatit riaditelku skolky? no to je sila !!!!!!
8. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Kazdy hovori, ze Havalda je dobry odbornik, co nepopieram, len je to proste chlap a nevie sa s pacientkami rozpravat. Nie zeby bol nejaky neprijemny, skor je taky tichy a asi predpokladal, ze budem vediet, o com hovori...
8. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies my sme nakoniec na tu skolku nesli - ale jedna tu fakt tak funguje. aj jej niekto nukal dar pre skolku a to sa tvarila, ze nepocuje - kedze to neslo jej do vrecka. zial je tu straasne vela deti a kapacita skolok nestiha.

@sharlotta - ja som na tom podobne, ale zial v dnesnej dobe funguje vsetko na uplatkoch. ja som nakoniec dala dezert jednej sestricke, ktora bola veelmi mila a vzdy poradila, ale tej som to dala, az ked som odchadzala.
8. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslilm si, ze je rozdiel, ked Ti niekto donesie cokoladu za to, ze som mu dobre poradila ohladom vyberu dovolenky a je rozdiel, ked si niekto na drzovku vypyta peniaze. tak to je nechutne. nie je uplatok ako uplatok. tiez mi je to trapne, ked mi niekto donesie kavu alebo cokoladu, ale co sa mam hadat a sklbat, ze to nechcem? ved to je potom este trapnejsie........vzdy tredba odhadnut, odkial pokial........... takze netreba z toho robit taku vedu. a tiez je rozdiel, ked niekto chce zaplatit za maturitu alebo dat ucitelke kvety - u nas na skole by som hned letela, keby som si dovolila polozit ucitelke taku drzu otazku !!!
8. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to je otras. to by som ja nikdy nedokazala, pytat si na drzovku peniaze.
aj v MT je problem so skolkami, preto som si dala ziadost uz v predstihu pred rokom. no toto by ma ani nenapadlo, ze dat prachy :wink:
8. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ved ja som o dezertoch a kavach nic nehovorila...ja som hovorila o tom, ked si niekto vypyta uplatok. Dat niekomu darcek za to, ze si bola s niecim spokojna je tiez rozdiel. Ja som napr. na maturite pomohla vela ludom a poprilepsovala im znamky, aj ked na to nemali, lebo som vedela, ze chcu ist trebars na pravo, tak aby som im nepokazila vysvedcenie...a cakala som aspon jednu ruzu a nic...Na chodbe, ked som isla do kabinetu mi raz jeden povedal, ze mi dakuje, ze vie, ze keby som nezasiahla, tak nezmaturuje...a to bolo vsetko.
8. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

čo sa týka dieťatka - nemusíte sa báť - na všetko prídete. Ja som mala 26, keď som porodila Romanka a tiež som sa zo začiatku bála ho aj chytiť, či mu neublížim. Až do 9-teho mesiaca ho u nás kúpal len manžel. :grinning:

Čo sa týka 3D sona - ja som tiež presvedčená, že naň nepôjdem. Keď som bola na sone v 20 tt, tiež na chvíľu prepol na 3D a veľmi ma to neoslovilo. :slight_smile:

Ja som si pri prvom pôrode nezaplatila nikoho a nebudem si platiť ani teraz - jediné čo, tak chcem mať manžela pri pôrode - tu u nás to stojí tiež 33 Eur. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to je smutné, že v dnešnej dobe si mladí ľudia nevedia uctiť učiteľov. ja som bola vždy rebel, ale učila som sa dobre a nikdy som sa nezabudla poďakovať profesorke kytičkou. ucitelia su v dnesnej dobe velmi nedoceneni.
8. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyyyyy môj syn urobil tri kroky:slight_smile:. Jupiiiii.
8. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies oni to beru, ako samozrejmost... :unamused: Ja dodnes nemam ucitelov nejak v laske, ani na strednej som nemala, ale aj na strednej, aj na VS sa nasli taki, ktorych som si velmi vazila. taki, co robia svoju robotu dobre a netvaria sa, ze zjedli vsetku mudrost sveta a ze su najdolezitejsi na svete.
8. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeeej, gratulujem...No, pockaj, este len teraz sa budes musiet obracat! Doteraz si ho este mala ako-tak pod kontrolou. :wink:
8. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tu nebyla
@arrett skvely, m oc velka gratulace :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, blahozelame :slight_smile: sikovný chlapcek..... my sme zacali chodit velmi velmi neskoro :cry:
@sharlotta my sme mali na strednej super ucitelov, aj na vyssom odbornom studiu boli super profaci, samozrejme nasli sa aj taki, ktori vsade boli a vsetko videli, ale to boli vacsinou externi, ktori pracovali niekde v cestovnom ruchu a tych som ja moc nemala v laske :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem:slight_smile: my sme sa iba tak hrali. Oprela som ho o stenu a on urobil 3 kroky smerom ku mne:slight_smile: hehe, bolo to milé.
8. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem, sikovny chlapcek,moj bol velmi opatrny, celkom sam zacal az v 15. mesaicoch,inac baby dnes vam to ide,nestiham vas citat popri vareni a upratovani, este som pisala zapisnicu do skolky z rodicka :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je tu neco noveho?
8. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 nas bol taktisto velmi lenivy, uz sme sa obavali, lebo takisto zacal chodit az v 15-tich mesiacoch, ale zato lozil ako drak :wink:
8. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vsak 4nozkovanie je perfektne a hlavne zdrave :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne tak,my sme boli vo vsetkom pomali, aj zubky aj plienky, ropravat zacal az na 2 a pol, ale odvtedy sa mu usta nezavreli :grinning: :grinning: :grinning: a teraz sme vsetko dobehli, vie citat, pocitat,plavat, lyzovat, co bude robit v skole???
8. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodiť po 4 je veľmi dobre pre motoricky vývoj a najmä chrbát:slight_smile: on zasa je dosť v tomto šikovný. Po 4 začal v 8 mesiaci. Ale toto bola len náhoda. Oprela som ho a on sa pohol:slight_smile: zajtra zasa vyskúša. Idem ho dať spinkat.
8. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahojki ako sa máš?? už si bola piť tu cukrovu hrôzu?? my ideme 15.10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zubky nám idu ani neviem ako. Keby že sa včera nesalime a on sanesmeje, tak ani neviem, že sa mu prerezavaju jednotky a jedna dvojka. Bez placu, bez teplot, bez hnaciek.. Proste nič
8. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett sikulka je to. moja herecka do 8m len lezala
8. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ahoj:slight_smile: Nie, môj doktor to nerobí. Nebola som pri prvom a asi ani teraz. Dúfam:slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett juj tak to máš super že ťa to obišlo. no ani ja som nebola pri chalanoch ale teraz si to nedal vyhovoriť :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ano, je zdrave, ale my sme stvornozkovali skoro rok. kym ine deti zacinaju chodit aj v 10-tich mesiacoch, my sme chodili skoro 1,5 rocni. Aj sme boli u ortopeda, ale vsetko bolo ok, len sa mu jednoducho nechcelo :grinning: Uz som sa bala, ze budeme musiet cvicit vojtovku
8. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nas tiez pediatricka strasila vojtovkou - kedze do 8m len lezala - ani sa nepretacala. neurologicka povedala,ze je uplne ok a odporucila plavanie a to asi pomohlo :slight_smile:
8. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no nasa pediatricka to mala totalne na haku, my sme sice stvornozkovali, aj pekne sedkal, aj sa pretacal, len postavit sa na nohy ani bohovi....... moja mama ma strasila vojtovkou, lebo robila na ortopedickom oddeleni s takymito malymi detickami. ale nastastie to bolo ok. aj nam odporucili plavanie a aj fitlopty :wink:
8. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hehe - tak aj nasej by to bolo, ale mne sa to nepacilo, tak som sa jej na to opytala - ale ta sa pritom do toho prd rozumela - lebo urobila to iste co neurologicka - zistovala reflexy a iba ma vyplasila, ze ano - to bude vojtovka.
8. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek