• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
co sa tyka nr neviem kolko sa doplaca ak chcem aby bol manzel pri mne, este som sa nad porodnicou nezamyslala, teda len tolko ze budem rodit v nitre :wink:
co sa tyka kavičky a bonboniery tak tu preistotu zoberieme keby daco :slight_smile:
8. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav my mame hroznu pediatricku, maly ked mal virozu a 4 dni v kuse vracal a kakal, tak nas neposlala do nemocnice, museli sme si samy vypytat od nej listok a prisli sme totalne dehydratovani, 2 tyzdne sme boli na infuziach a lekari sa ma pytali, ze kde sme boli tak dlho? a doktorka mi potom povedala, ze nevedela, ze to je take vazne......... riadne to podcenila a ja som sa zasa nechcela nasilu hrabat do nemocnice, no potom mi uz nebolo vsetko jedno ........ mohlo sa to skoncit aj horsie, nato nechcem ani pomysliet.
8. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mna caka cukrovk.test v pondelok tak potom napisem ako bolo :confounded: :grinning:
8. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Kokso, zabila by som ju. Ešte ku nej chodite?
8. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som tiez nebola s mojou spokojna, tak som ju v roku dcerky vymenila. teraz je to neporovnatelne lepsie - len zial sukromnik a platim si rocne poplatok.
8. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ved to, ze este sme stale u nej. ale este pred tym, ako sa malicke narodi, pojdem zobrat kartu a ideme sa dat preradit k inej.......... uz sa chystam ist pre kartu polroka a stale som to neurobila :cry:
8. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ved to, ze v dnesnej dobe si nenavyberas, pokial to nie je nejaka sukromna ordinacia.............
8. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mm som nakazala big mc menu po ceste domov. Idem si ja zatiaľ pospinkat, pokial simi spinka a potom sup vonku na prechádzku:slight_smile: caute
8. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://static1.asmira.com/photo/23/305923/album/1350731_720.jpg
to som teraz nasla jedna mamicka ma taketo strie....jaaaj bojim bojim
8. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mnaaam dnes mi tu teda riadne chute robite ty s big macom ktorý velmi velmi zbožnujem a este aj pepies s pizzou :angry: :angry:
8. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 len mandli sa nemoze vela, kvoli merkuriu v nich... ale aj ked clovek nie je tehotny, tak by mal tak maximalne 5-6, len ja ked sa dostanem ku mandliam, tak pri cisle 6 nezostanem. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 za mm pri porode zaplatis 16,60€ povies len na prijme, ze ide aj manzel, zaplatis a hotovo...ak bude vela rodiciek v ten den, poslu ho este domov, ze je este skoro, lebo na vzdycharen ist nemoze, ked je tam viac rodiciek a zavolas ho az k vlastnemu porodu
8. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, co myslite, mam si saty na stuzkovu mojej triede pozicat, alebo ich kupit? Pozicanie stoji okolo 40eur. :unamused: Pacia sa mi tieto... http://www.fany.sk/detail2.php?id=284
8. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievky môžeme teraz orechy?? rôzne pistacie, keshu a tak.
8. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nemám ti požičiať nejaká kamoška? tie čo si tu hodila su peknučke . ja som tak riešila aj promocie.
8. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krasne saty :wink:
8. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mozeme a mali by sme orechy, okrem arasidov :wink: Ja kazdy den zjem 5 lieskovych orechov.

Nema mi kto pozicat :confounded:
8. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha tak nevadi . mate u vás obchod Marini?? oni zvyknu mať lacnejšie spoločenske šaty
8. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a to to ty tak vážne si triedna?? :wink: :wink: :wink: :wink:
8. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak pozeram že čakaš Denisku :wink: :wink: . No poviem ti že Denisky maju teda veeeela energie. heh ved aj ja som D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Deniska
8. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :grinning: Akoze vazne... :grinning: No, keby som bola v Presove, tak uz tie saty mam... :unamused: Ja inak aj tak najradsej nakupujem v Presove.
8. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tehulka by mala zjest kazdy den jednu porciu orieskov - hocijakych - lieskovce, kesu ..... :wink:
8. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 charakteristiku mena som uz citala a paci sa mi. :wink: Denisa mi pride take meno pre silnu zenu. :wink:
8. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to nie je nejake tetovanie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inac strie su dedicne, nepomozu ani drahe kremy ani nic ....... jednoducho ked to popraska, tak to popraska............. je to v genoch - zevraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jeminky tak to mám čo dohánať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hej silne ženy to sme , ale poviem ti dobehujeme TSUNAMI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeeej, krasne saty. a kolko stoja nove, ked pozicanie stoji 40 EUR ? ja by som radsej kupila a potom ich predala .......... ja vsetko predavam. :wink:
8. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies moja mama mal strie, ale len tak minimalne, takze dufam, ze je to geneticke. :sweat_smile: Ja sa ani nenatieram. Kupila som si krem, ale bavilo ma to tak tyzden...A co sa prs tyka, tak neverim, zeby mi moje nulky nejak vyrastli...
8. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak sup, sup niekde na orechy, budeme ako veverky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne minule mama doniesla nejake orechy v cokolade, som sa tak prejedla, az mi bolo zle a tie suchoty po nich :astonished:
8. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek