• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
8. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som sa pri prvom natierala kazdy den poctivo - brucho, prsia - natierala som sa detskym olejcekom kazdy bozi den, niekedy aj viackrat a potom v poslednom mesiaci kukam a hovorim muzovi - nemam ja popraskane brucho? a on mi hovori ze mas, ale ze mi to nechcel hovorit, ze cakal, kym si to vsimnem sama. aj prsia mi trosku popraskali, ale myslim, ze je to v ramci normy. aj moja mama ma popraskane brucho, takze asi je to dedicne. ale nie je to nic katastrofalne.
8. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja este stale tomu neverim, ze narastim do nejakych velkych rozmerov...ja som zvyknuta na seba, ako na maleho cloveka...tak uvidime. Ked si obleciem nieco volnejsie, tak este ani nevidno, ze som tehotna.
8. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mozno nenaraties az tak moc, ako napr. ja, nie kazdy musi pribrat 25kg. ja som sa pri prvom tehu stravovala hrozne, aj o polnoci sme si objednali pizzu, nic som nerobila, len som sa vyvalovala a chodila po kavach /bezkofeinovych/ a zakuskoch.
8. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som 2. a 3. mesiac tehotenstva cele prelezala a schudla som 2kg :sweat_smile:
8. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja som prve mesiace schudla :frowning2: , myslim toto tehotenstvo
8. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja podobne doteraz som nabrala asi 4 kg
8. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja zatial nic, ale zasob mam dost po prvom tehu :wink:
@alexis13 videla som tie strie :confused: ja mam ale len na prsiach a bokoch ale len take drobne odkedy sa kazdy den olejujem uz sa netvoria... treba kazdy vecer poctivo :wink:
8. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám take strie na stehnach a zadku:slight_smile: už síce vyblednute. Ale to mám z toho, že som rýchlo pribrala v tehu. V prvom tehu. Chovala som sa presne tak ako @pepies:slight_smile: Teraz zatiaľ nič, tak sa teším. Takze nezabudajte natierat aj prsia, stehná a ritulu.
8. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky,tak dnes ste popísali vynimočne vela strán.Ja som teraz dokončila knedlu,vyupratala kupelnu,poutierala prach,spravila som si toasty a vegetím s vyloženymi nohami.
8. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ach boze, to som take hrozne este nevidela :confounded:
8. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krasne saty,aj farba, ja som uz tiez pokupila viac siat v presovskom marini, vyslo ma to lacnejsie ako v KE
8. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to mi ver, aj nulky ti podrastu asi o tri cisla, tiez mam male prsia a z porodnice som odchadzala, no pripadala som si ako pamela :grinning:
8. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak to som zvedava...mm sa potesi...Ten uz sa tesi aj teraz, ked mi narastli z 0 na 1 :grinning: Nasla som Marini aj tu v BA, ale myslim, ze tu to bude ovela drahsie, ako v PO :confounded: Pojdem sa pozriet
8. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no super chod tam kuki lebo maju aj akcie rozne na spoločenske šaty
8. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no neviem lebo mne moc taktiež nepodrastli a ani sa už nenadejam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. cakame zdrave dievcatko.som velmi rada, aj ked viete, ze som chcela chlapceka. bola nadherna. akurat, ze sme ju nevideli vobec do tvaricky, lebo najprv mala pred tvarickou pupocnu snuru, potom si tam dala rucicky a neskor sa otocila chrbtom. takze sice mam 4D foto, ale vidiet len chrbatik, pravu rucicku a usko. zevraj v 24tt na poradni skusime kuknut este raz .som velmi stastna. bude baba v tyrkysovom kociku, pravdepodobne
dem vas docitat :slight_smile:
8. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.......bola u mna kamaratka s malinkou bude mat 6 mesiacov, nevedela som sa vynadivat zedla by som ju aka je krásna, vkuse sa smeje juuuuj tie detičky maličke su teda kraááásne :slight_smile: mala som na nu vela otazok co a ako v porodnici kedze idem tam kde ona, co zobrat sebe, ako to cele preziva a tak ... :slight_smile: trosku som viac v obraze, je odomna o rok mladsia povedala ze to v pohode zvladnem, ona je natom sama s muzom, byvaju o svokrovcov, je strasne chuducka viac nez pred porodom, padaju jej vlasy velmi, strie nema ze len trosku na prsiach..... :slight_smile:
@sharlotta skus pozret na bazare, viem ze pekne satky predavaju baby a za par korun, asi by som si nepoziciavala, kupila a potom predala....skus pozret aj tu ci nikto nepredava, alebo na mojasvadba.sk je vela siat...alebo ten obchod v ba tusim sa vola marini maju tam kopu kopu siat a mavaju velke vypredaje aj 70%...
8. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratulujem k dievčatku /aspon tu trochu vyrovname skore s babami/ :wink: a hlavne ze je zdravučka
8. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Gratulujem k dievčatku
8. říj 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@sharlotta - tie šaty sú nádherné

Ja nemám na bruchu žiadne strie - sa mi vôbec nespravili pri prvom tehu a zatiaľ tiež nie. Ja som pribrala 15 kg a to postupne, takže to bolo úplne v pohode. Zatiaľ priberám presne rovnako ako pri Romankovi. :slight_smile:
8. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rana ma troch boli chrbat napr. ked sedim a tak nemate niekto podobny problem???
8. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 niektore baby si zo sebou zviknu zobrat vystaveny citron a zmiesaju si to, aby to nebolo take hnusne. Som pocula. :slight_smile:
8. říj 2010 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vy sa normalne kupete pocas tehotenstva? ja sa bojim, a tak by som chcela, ze vraj kupel moze vyvolat porod...
8. říj 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Horuca voda pomáha pri kontrakciach, alebo poslickov. Ak sú to poslicky pred pôrodom, teplou vodou ich zazenies, no ak sú to kontrakcie tak tie neprestanu ani po kupeli. Môžu zosilniet. Celkovo sa neodporúča dávať teple na brucho či chrbát kvôli placente. Tepla voda rozširuje aj krčme cievy a to nie je v tehu dobre.
8. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
ja sa bežne kúpem, máčam sa vo vode :slight_smile: :slight_smile: však je to také dobré :slight_smile: Ja mám termín 28. február, ja som počula, že sa nemá púšťať horúca voda.
8. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Gratulujem ku princeznicke:slight_smile: už máte vybraté meno?
@moniciak Chrbat boli, je to normálne. Prehybame sa čoraz viac dopredu. Skús pozrieť na nete cviky na chrbát pre tehotné a správne drzania tela. Ja cvicim na fit lopte.
8. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Kludne sa okup, ale nedavaj si horúci vodu, skôr takú príjemnú teplu. My mame iba sprchac, takze to neriesim:slight_smile:
8. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek