• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005 ja som tiez dostala instrukcie, za sa nesmiem kupat, tak nebudem radsej riskovat, ze sa nieco stane.
8. říj 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 @denisa287 @arrett dakujem baby :slight_smile: no praveze nemame. lebo dohoda bola, ze ja vyberam chlapcovi a priatel dievcatku. bola som presvedcena, ze to bude chlapcek a chcela som mat Jakubka :sweat_smile: no ale osud to inak zariadil, tak teraz cakam, co sa z priatela vykuluje :grinning: no ale mne sa pacia Zara, Eliška a Ela. dufam,ze da na mna :slight_smile: no ale uz by som to chcela mat rozhodnute, aby sme krpatu uz aj vedeli oslovovat. priatelova dcerka stale hovori o NEJ a to sa mi nepaci, tak ze nech rychlo vymyslime meno :grinning:
8. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tie nekupem a ani nepustam horucu vodu, aj ked mi to neuveritelne chyba. nechcem riskovat a par mesiacov predsa vydrzim. este mam cely zivot pred sebou a moznosti kupania a horucich sprch :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozem sa k vam pridat? :slight_smile:
8. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ahoj..pridaj,pridaj:grinning::grinning::grinning:
8. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zdravim ta, aj ostatne :wink: :wink: :wink:
8. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase padla cela cokolada.... :pensive:
8. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 Vitaj medzi nami. Ani nehovor o čokoláde, vrazdim pre ňu:slight_smile: Radsej ju ani nekupujem, lebo by som ju len zrala:slight_smile: ach jaj. Taká fialova milka...hmmm
8. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka jj to mi povedala aj sestricka hned ze si mam doniest stavu z citrona tak uvidime v pondelok :grinning:
8. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Tak ja sa kúpem v teplej vode, nie horúcej ( to by sa mi aj zle dýchalo) takej príjemnej teplo vlažnej, mám aj také relaxačné cvičenie, že zavriem oči a predstavujem si ako si babatienko pláva v tej plodovej vode v brušku a tak sa aj ponorím (iba mi nos trčí :wink: ) a a preciťujem ako ma voda obmína, takto to nejako cítia aj naše babatienka, tak vyskúšajte :slight_smile:
Inak horúca voda je fakt perfektná potom v posledných dňoch na kríže nie na bruško, a úplne najsamlepšia je horúca sprcha po pôrode.

@silvia0111 - vitaj
8. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, gratulujem ku kontrolam a k odhaleniu pohlavia :slight_smile:)) vy ste ine sikovnice, ked uz mate mena povyberane...ja to chlapcenske proste nejak vybrat neviem... :frowning2:
ozaj nemate nahodou niektora z vas take "zvlastne" bolesti v bruchu - proste malinke ma na jednom mieste strasne tlaci, a je to dost neprijemna a silna bolest...ked si to miesto stlacim, tak citim, ze tam ma telicko, ale ked si to trosku stlacim, tak nielenze sa nepohne ten krpcek :slight_smile: ale proste boli to este viac...a neviem, ci je to normalne....nemam to pocas celeho dna, len niekedy...
8. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja gratulujem k bambulke, ake bude mat meno?
8. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja sa nekuoem odkedy som tehotna.. A zvykla som sa aspon raz do tyzdna, horuce kupele zboznujem, vzdy som tak relaxovala. No, prve tehu.. som mala potrat /nie kvoli kupelom, tiez som sa nekupala/, tak som teraz opatrna. Tiez len sprchy.
8. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby ja sa zajtra vydavam, ale svadba je taka lazo plazo, 10 ludi v kursalone v piestanoch ... ani biele saty nemam :grinning: v stredu sme dohodli termin a zajtra sa berieme :slight_smile:
8. říj 2010 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no, vidis, ja mam taku smolu, mne stale chutia veci, co by som jest v tehu nemala..
8. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Teeda, gratulujem!!! To bola riadna rychlovka.. Ale zase spontanne veci zvyknu byt najlepsie, usetrila si si stresy z dlhych priprav.. Verim, ze vsetko dobre dopadne!! Nech sa vam to vydari podla priania!! :wink:
8. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Jeej gratulujem:slight_smile: Nech ste šťastní a lubite sa cely život! To je úžasné:slight_smile:
8. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki aj ja sa pridavam ku gratulacii,vela vela lasky, nech ste spolu navzdy stastni :sweat_smile:
8. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki aj ja gratulujem, nech je kazdy dalsi den pre vas krajsi ako ten predchadzajuci, vela stastia :dizzy_face:
8. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko, to sa tu deju veci :slight_smile:

@lubinka26 Gratulujem aj ja k zdravemu dievcatku, u nas to bolo takisto prekvapenie. Dievcenskych mien je velmi vela krasnych tak urcite sa na nejakom zhodnete.

@kkiki Gratulujem k svadbe a zelam krasny den D, vychutnajte si ho plnymi duskami :slight_smile:

K tomu kupaniu, ja som tiez pocula, ze horuca voda moze vyvolat kontrakcie. Preto som bola aj sokovana, ked moja maminka mi povedala, ze pri kazdom jednom z nas troch sa kupala kazdy vecer v horucej vode, my sme sa rozhybali, pokopkali, a isla si kludna lahnut spat. Ja by som to ale tiez asi neriskla, nastastie vanu ani nemame tak to nemusim velmi riesit.

My odchadzame dnes na styri dni do Svajciarska tak sa tu majte zatial krasne, v stredu si vas docitam :slight_smile:

9. říj 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Gratulujem;) uzite si to, dnes vyzerá byt krásny deň;))
9. říj 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki fiiha tak blahoželam, krásnu svadbičku prajem :wink:
9. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ráno ma v posteli zobudila moja malinka, riadne ma kopkala a behala po celom brusku, normalne som to nahrala na video aká sranda :wink: :slight_smile: sme sa nevedeli vynadivat s manzelom.....uz ma asi malo miesta ked to tak vidno..
dnes je pekne mam upratovaciu maniu, cakaju ma este podlahy a umyjem asi predne okna ked este vládzem ..pekny slnečkový den prajem :sunglasses:
9. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeeej to je zlate aj ja sa uz na to tesim nam to este nevidno obcas kope slabucko ze to skoro ani necitim ale niekedy uz riadne myslim ze to bude chlapec ale netrvam na tom :grinning:
9. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, alebo uz skor den...My mame doma tak neskutocny bordel...ani si neviem predstavit, ze to niekedy znova dame dohromady :rolling_eyes: Podlahu v spalni mame uz hotovu, este ostava hostovska/pracovna (buduca detska izba), ale obidve izby su napratane v obyvacke a vtej mame len taku uzku chodbicku, cez ktoru sa prejst pomedzi nabytok a tasky...MM ide dnes malovat a chcel by aj poskladat nove skrine, co sme kupili. Jaaaj, najradsej by som doma nebola. A ja len cely cas lezim, az sa citim trapne pred robotnikmi. Si musia mysliet, ze chudak chlap, aku lenivu buchtu si zobral, ona lezi a on vsetko robi... :sweat_smile: Aj som rozmyslala, ze umyjem okna, ale nakoniec som si povedala, ze nebudem riskovat. Vcera a predvcerom ma tak bolelo brucho, ze som si ani polohu nevedela najst. :confounded:

Co sa kupania tyka, tak ja som bola raz v termalnej vode (35stupnov) v 13tt a skoncila som s krvacanim na pohotovosti. Ja sa nekupem, iba sprchujem, aj to sa snazim tak, aby mi voda nesla na brucho. To si umyvam vlaznou vodou a len s hubkou. Priamo na brucho si vodu nepustam.
9. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta len pekne neriskuj a oddychuj, a na robotnikov kasli, len nech sa babatko aj ty mate dobre, ja som umyla uz skoro vsetky okna este 3 mi zostali, ale mam oddych lebo uz aj mala prostestovala ze hore dole sa zdviham a umyvam :slight_smile:
o tom kupani.....ja sa tiez snazim len sprchovat, ale obcas dam aj vanu ale nie velmi horucu vodu :slight_smile:
9. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta s tym bordelom ta celkom chapem.. my sice neprerabame, ale stavame novy dom. Tak to si vies predstavit, tiez mame robotnikov na stavbe, tak varim obed. Vstala som uz o 7:00, ze nech vsetko pekne stihnem na 12:00 a moj manzel mi teraz volal, ze ci uz to mam hotove, ze niektori uz dorobili a mam prist s obedom.. Clovek sa moze aj roztrhat... Ale upratovala som si tak postupne v priebehhu tyzdna, lebo potom je toho na mna vela v sobotu. Minule som umyvala podlahy a take krce som dostala do brucha, ze som sa zlakla. Tak teraz si radsej pomalsie a postupne..
9. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som vzdy hovorila, ze tehotenstvo nie je choroba a ze budem chodit cvicit a vsetko robit, ako normalne...Mozno prave preto sa mi stalo , co sa mi stalo, aby som pochopila, ze to nie je take jednoduche a dodnes mam strach ist na zachod, ci znova neuvidim krv a niekedy zdrziavam a idem az po 2 hodinach, lebo sa neviem odhodlat...Som strasne zatazena na poriadok a doteraz som ludi okolo mna "terorizovala" poriadkom. Teraz, ked to nemozem robit tak, ako by som chcela, naucila som sa na to vykaslat...Uz ma to tak netrapi, ze baterie sa nelesknu, jak v reklame na cistiaci prasok :grinning: a ine podobne prkotiny. Clovek sa uci cely zivot...Je vela dolezitejsich veci.
9. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moje mini brucho
9. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeej, to uz by som aj ja chcela, aby ma tak kopkalo. Ja som to najviac citila, ked som vo stvrtok robila v robote do 9tej vecer a ked som si potom lahla do postele, tak zacalo. Ale to mi chcelo asi naznacit, ze uz za cely den stacilo pohybu. :slight_smile:
9. říj 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek