• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta Este mini bruško ale uz sa rysuje :dizzy_face: ,vidiet,ze je to tehu bruško. Viem o akom strachu hovoríš,tiez to iste prežívam na wcku,ci neuvidím krv,ale uz dufam,ze to najtažšie je za nami a už babatka pekne rastu a nič ich z našich brušiek nevyženie.Neporiadkom sa netráp,počkaj ked bude Deniska na svete,aky neporiadok ti narobi :sweat_smile:
9. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ozaj a ako sa bude volat princeznicka??
9. říj 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, uz vykuka :wink:
9. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no...ja uz som pripravena, ze tak o 6 rokov budeme znova menit podlahu a nabytok... :sweat_smile: A hlavne nas svetlobezovy gauc asi neprezije...
9. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta supis dalsia s mini bruškom, i keď to moje o niečo menšie :wink:
@slavetka no bolo teda zaujimave, som si to nahrala ukazovala aj mamine a starkej sa smiali ze ako mala behala v brusku :grinning: ....a zatiaľ vyhráva meno EMILY :wink:
9. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka a vaše ako ? neukazalo sa čo bude?
9. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne vsetky mamicky hovorili, ze tehotne zeny by nemali umyvat okna, kvoli natahovaniu sa, taktiez vesat pradlo, myslim ale take, ked sa vesa nad hlavu...

tolko veci by sme nemali robit... lebo to a to sa moze stat ...

ja som umyvala okna, ale my mame vysoke, ako dvere a na druhy den som zacala krvacat, urcite to bola nahoda, ale teraz sa okien do konca tehu ani nedotknem.
9. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: konecne mam trocha casu nakuknut tu. vo stvrtok som sla s kolegynami do divadla a vcera som to po praci dospavala,ze som nebola ani schopna veceru milemu nachystat. ale nevadi,spravil si nieco a ja dnes rano este rychlo varila obed do prace,lebo pracuje. mna caka upratovanie,ale velmi sa mi nechce :confused:
blahozelam k uspesnym kontrolam a aj ku svadbe,ktora je dnes :wink:
mna v pondelok caka doktorka,no neviem,co jej poviem,lebo mi dala novy liek vyskusat,ale myslim,ze nic moc. tak sa musim rozhodnut.
a najradsej mam horuci kupel alebo sprchu,tak chudak male,trapim ho :grinning: ale mame termobateriu,tak si davam asi 42stupnov :sweat_smile: no som hrozny zmrzlak teraz,tak nemozem mat normalnu teplotu vody,lebo sa rychlo nachladim.
9. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak dufam ze sa mi nic nestane, zatial som v pohode, malinka kopka,,,,pri umyvani som si davala prestavky a davala si pozor aby som velmi casto hore dole nerobila tak dufam ze vsetko bude v poriadku...ale uz budem davat lepsi pozor :wink:
9. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nie, urcite nie... len ja som bola z toho prekvapena, ze ziadne vesanie nad hlavu a umyvanie okien, nemala som ani tusenia, ze sa to nema...

baby, mne dnes manzel kupil umyvacku riadu, tak sa z toho vytesujem...

kolko chystate dat za kociar pre babatko? mne sa vidi 300 eur moc vela, nie?
9. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz sme kociar kupili minule, mne sa velmi pacil CAM mb X6, no, novy stoji vyse 750 eur.. tak nakoniec sme sa rozhodli, ze ho kupime, ale pouzity, je po jednom dietati, v super stave, vyzera ako novy, taky zeleno-sivy. S celym prislusenstvom nas to vyslo 300 eur. A som z neho nadsena!!
9. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett cokoladu ja jem na kila..ale aspon zapijam mliekom,tak sa tym utesujem
9. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja mam vyhliadnuty kocik za 350 ale uz zlacnel na 280..v obchode mi radili kupit teraz..budu zlavy bo koncom novembra nastupuju kociky na sezonu2011 a budu zasa drahe..tak teraz dopredavaju posledne kusy..inak som si objednala postielku
9. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som velmi chcela aj baby satku strasne sa mi to paci :wink:
9. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminky,chtěla jsem se zeptat jestli některou z Vás taky trápí občasné pobolívání v podbřišku, Moje Dr. mi doporučila se šetřit a odpočívat, ale to víceméně dělám. Jsem v PN a kromě běžného chodu baráčku nic namáhavého nedělám.

Občas se to pobolívání trochu zintenzivní po vyčůrání, ale na zánět močáku to nevypadá (bolesti ani pálení při čůrání nemám). Někdy je to opravdu hodně nepříjemné, takový pocit jako kdybych měla uvnitř balon s vodou a ten se tlačil dolů.

Na netu jsem nic nevyčetla, tak jestli nemáte některá stejnou zkušenost.

9. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 inak male uz kope???
9. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 neboj... myslim
ze teraz uz krvacanie neznamena to najhorsie skor uz odtok plodovej vody ci???
9. říj 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka
tak som rada, že aj ty robíš to, čo ja :slight_smile: :slight_smile: Normálne som sa vylakala, keď som čítala, že sa nemáme kúpať, a ja to väčšinou robím..reku aká som len "mama". My máme vaňu a keď sa postavím, špliecham všade vodu, manžel je z toho paf...a je lepšie si čupnúť a tlačiť si bruško? no ja fakt neviem... Ale takto aj po tvojom príspevku som sa ukľudnila.Ďakujem :slight_smile:
9. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina ahoj, no mna ano, obcas dostanem take krce do bruska, hlavne,ked sa viac namaham a som potom unavena, tak mam bolesti. To uz mi male asi hovori, ze dost! Tak si vzdy idem lahnut, pospat, alebo len tak oddychujem. Potom to prejde. Alebo mam aj trochu bolesti, ked sa mi chce cikat a odkladam to, to uz citim, ze musim.. a potom citimtake jemne kopanceky :slight_smile:
9. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Tak to mám úplně ty samé "potíže" V pátek jdu do poradny, tak se pro jistotu zase zeptám. Je to moje první mimčo a o jednou jsem už vloni přišla, tak jsem trochu vycukaná :unamused:, tak snad to není nic vážného :confused:
9. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina tak to sme na tom rovnako. Ja cakam tiez prve a o jedno som minuly rok v oktobri prisla.. tak si drzme palce, nech to tentokrat dobre dopadne! Naposledy, ked som bola na vysetreni, tak bolo vsetko v poriadku, akurat mi dokt. predpisal magnezium, lebo mavam krce v nohach, hlavne v noci..
9. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 :wink: tak ať nám to všechno dobře dopadne :sweat_smile:
9. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina tiez som prila o babo a teraz sa bojim kazdeho pichnutia..ale aj mna bolieva dost casto brusko..hlavne rano ked sa zobudim..dnes som mala take tlaky,ktore sa asi po5minutach vracali..len sa ukludnujem,ked maly pokopka..
9. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Koukám, že maminka, která by měla první mimčo bez komplikací je dneska skoro vyjímka :frowning2:
Pořád si říkám, že to už teď musí být v pohodě, že jsem si tu smůlu už vybrala :wink: Taky jsem už uvažovala nad změnou Dr. tahle moje doktorka sice udělá vše co třeba,ale nic navíc ......... posledně jsem se jí nemohla 2 dny dovolat abych se zeptala na to pobolívání (trochu se to zhoršilo), tak nevím :frowning2:
9. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina no ja som po potrate vymenila dokiho..moja doktorka bola fajn,ale ma na dalsiu kontrolu objednala az po 6tyzdnoch,tak som zmenila aj tu..
9. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ukazal sa nam vysnivany chlapcek. :slight_smile: Ja som to aj akoby v kutiku duse tusila a doki mi to potvrdil detailnym zaberom na pindura. :slight_smile: Ale meno je zatial v stadiu riesenia.
9. říj 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No mě se právě při prvním těhu zdála pečlivá, utz na kontrole každý týden a po zákroku 3 kontroly po 6ti nedělí (zůstaly tam nějaké menší zbytky tkáně a sraženina), ale teď bych řekla, že to "fláká", sice udělá vše co má, ale opravdu nic navíc, tak fakt nevím :unamused:
9. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina presne tak..ja som cakala,ze sa o mna bude viac starat prave preto co sa stalo..ale nic navyse neurobila..dokonca ani to,co bolo treba..prisla som k nej v 5tt a ona sa so mnou do12teho tt nechcela ani bavit,ze pockame ci sa to nezopakuje..ani krv ani nic..a uznaj byt 7tyzdnov v neistote,ci som vobec tehu a ci je vsetko v poriadku je dost narocne
9. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Jojo to máš pravdu, taky jsem čekala, že mě bude víc hlídat ale asi když si na nic nestěžuju, tak ni navíc nebude :unamused:

já jsem teda na začátku těhu jela na 14 dní na plánovanou dovču,ale vůbec jsem si to neužila .......... z vedra jsem omdlévala,od klimatizace jsem chytla šílenej kašel a k tomu ještě pořád žaludek na vodě ......... jsem si nadávala, že jsem vůbec jela .......... z toho kašle jsem měla opravdu strach,kolikrát jsem kašlala i hodinu v kuse.............teprve potom jsem šla k Dr. a ta mi to potvrdila, ale i tak jsem dostala průkazku až v 9tém týdnu
9. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina ja ked som bola v 8tt,tak sme tiez boli na dovolenke..aj som sa kupala..mne bolo zle len ked sme v aute sli dlho po zakrutach..ja mam strach z toho,ze u svokrovcov v dome mam desnu alergiu..to soplim nie ze kazdu chvilu,ale stale..a este v dome strasna kosa,oni proste setria,radsej budu mrznut vo svetroch ale nezakuria..nastastie moj priatel zazil rozum a namontoval mi tu elektricku piecku,tak zapiname na noc,lebo to sa neda vydrzat..a preventivne pijem caj s citronom..niekedy si ich aj do vody mackam,len aby som neochorela..to domov ked pridem,tak neviem co su vreckovky a nadcha..no tu fufnem a kycham stale
9. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek