• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav ja som tuto teoriu nepocula, skor som si myslela, ze tym natahovanim sa moze nieco stat, viem, ze tehotne zeny maju byt opatrne, aby si moc nenatahovali brucho, kamoska bola tehotna a sla do posilnovne a pri natahovani sa pocitila taku prudku bolest v bruchu a nato potratila ... neviem... tolko veci tvrdia, ze sa moze a nemoze ... clovek ma z toho tazku hlavu a moc stresu...
11. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 aha tak posilovanie je nieco ine - ale ano - jaaaaaj to tehu je take dlhee - co? a clovek stale len premysla :wink: teda ja urcite :grinning:
11. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - ja som včera maľovala izbu, a som sa naťahovala z dlhým valčekom, nemám ale žiadne problémy, ale už by som to viac nerobila. A je to všetko individuálne, čo ktorá mamička môže a ktorá nie.
Joj more dala by som si takú, desať dňovú dovolenku :slight_smile:

@marhulka13 - neboj sa bude to v poriadku!!!

@lubinka - keď budeš kupovať výbavičku,keďže nemáš pokom dostať, určite nakukni do teska, mávajú tam všeliaké zľavy a krásne oblečko (bodynka a pyžamka po viac kusoch v balení) ktoré sa skutočne oplatí oveľa viac ako v obchodoch a niekedy aj na bazároch.
11. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ani nevrav, už nech je aspoň december (samozrejme Vianoce) a potom šup šup koniec januára a môže sa začať rošambooo
11. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka uff - tak to ano. malovat by sme aj my mali, ale asi to nechame na jar :slight_smile:

mavaju v tescu zavinovacie bodynka? kde okrem HM ich mozu mat? dakujem,
11. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ja som v Tescu raz kúpila zavinovacie body s krátkym rukávom ale pri krku tá patentka bola podľa mňa vysoko, že príliš sťahovala krk, ale vyzerali veľmi pekne také biele a okraj ako sa zavinovali bol bodkovaný :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka aha. tak sa asi popozeram po mmb :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja zlataaa :confounded: drzim palce, nech je a bude vsetko v poriadku. moja kamaratka bola tiez na tom podobne. musela lezat doma a smela ist len na zachod. a tiez bola hospitalizovana vyse 3tyzdnov. ale nakoniec porodila na termin, takze super :slight_smile: urcite to zvladnete :wink:
@labudka zase az take zle to nie je :sweat_smile: dostala som uz nejake veci po kamaratke - vela siat, ale na chlapca :grinning: ale mne to vobec neprekaza. dokonca aj kocik asi budem kupovat tyrkysovy :grinning:
do tesca sa chystam ist na nakupy coskoro. doteraz som nic nekupila, pretoze som nevedala pohlavie. ani vo sne ma nenapadlo, ze budem kupovat ruzovu :confounded: nenavidim ruzovu :grinning: :grinning: :grinning: ale co uz.

no rozmyslam nad tym baldachynom, ale naozaj to asi bude pozierac prachu :sweat_smile: vankus a paplonik nebudem teraz urcite kupovat. vankus sa ma pouzivat od 2 rokov a miesto paplonika pouzijem deku, ked bude zima. chcem kupit tie pyzamkove vrecka :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu je naša slečna, ktorá si úspešne schovávala celý čas tváričku :slight_smile: hlavne, že je zdravučka :sunglasses:
11. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - my máme prvého chlapca a tiež nebudem kupovať toho veľa, podľa mňa aj dievčatká vyzerajú krásne v hnedých, zelených a modrých veciach :slight_smile: doma predsa budeme vedieť že je dievčatko a v kočíku bude mať ružovú deku :slight_smile: a chystám sa kúpiť aj zavinovačku na autosedačku ružovú alebo červenú. a kočík máme zelený a nebudem ho meniť :grinning: tomu bábatienku je to aj tak jedno hlavne že bude v teple :slight_smile: Ja sa do Tesca chystám až tak po Vianociach to budú výpredaje a hlavne budú mať teplé veci, keďže budeme mať zimné bábätká :slight_smile:
Máte krásnu hamblivú princeznú :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka zelena a hneda je pre dievcatko uplne super. ja budem mat babu a kupujem cielene hnede. mne sa to paci :slight_smile: ale nejake vyrazne ruzove brrrr, to eee

baby co robite ked vas velmi bolia krize. celu noc som nevedela spat a teraz v pracineviem ako sediet. nie je to stale, ale niekedy ako teraz fakt riadne bolesti....co je na to dobre?
11. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujeme pekne :slight_smile:
no to mas pravdu, ze asi bude lepsie ist nakupovat po vianociach. ale ja to nevydrziiim :grinning: este som nic nekupila :sweat_smile:
mne je to tiez jendo, akej farby bude mat babo oblecenie. pokial nie je chlapcek v ruzovom, tak je podla mna vsetko ok.
neviem ci mozem, ale skusim. dnes som si objednala tuto supravu :dizzy_face: uz sa neviem dockaaaaaat :slight_smile: http://www.mamimo.sk/e-shop/product_info.php?cPath=322_384&products_id=3042
dole je zvacseny obrazok ako to vyzera. len ja mam cierno bielu kombinaciu-teda budem mat :grinning:
11. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a práve som prezradila čo som ešte nechcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ze cakate dievcatko??? :grinning: :grinning: :grinning: prepaaac, ze som ta vyprovokovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka - ja som od nich mala tričko a tehu pás, tehu pás bol super, mala som tam: Plánujem svoj útek v júni :slight_smile: ale tričko mi veľmi nesedelo, bolo také bez rukávov a tie otvory na ruky boli veľmi široké pre mňa, ale ked v nom bude to tričko z dlhým bude to super :slight_smile:

@kwetinka- skús sa poprechádzať alebo po sediačky skús robiť mačací chrbát, to vyhrbenie, , a keď si doma v posteli vraj na kríže zaberá ten cvik že si sadneš na päty kolená roztiahneš aby bolo miesto na bruško a predkloníš sa čelo položíš na podložku alebo na vankúš a ruky a ramená natiahneš voľne pred seba
11. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka To je supeeer.. Moj tip vysiel;) potvrdila sa
moja teoria;)
a inac filipko je chory, takze sme vobec nespali..;(
11. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 -- presne ked si to minule písala o tej tvojej teórii som sa tu usmievala, že uvidíme aj ako ostatné kočky :slight_smile:

Takže čakáme babuľku princeznu veľmi sa tešíímeeee, ale ešte si nebudem meniť Pas, lebo sem chodia sesternice a švagrinká a tým sme to ešte nepovedali, takže hned potom :slight_smile:)) Manžel celú dobu hovoril, že to bude určite chlapček a tak a ked sme sa dozvedeli že dievčatko tak taký dojatí, že ja som tak v kútiku duše chcel dievčatko, ja že ty si ale trúba :slight_smile: tak sme sa smiali,ale ja som to vedela od začiatku, aj meno už máme, bude Tamarka,
11. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujem. teraz skusam kadeco a prd. gratulujem k dievcatku :slight_smile: naco je dobry ten pas?
11. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka - pas- tak sa nazýva tvoj profil ked sa postavíš na fotku,
Inak konečne máme malého zapísaného v pase a môžme cestovať :slight_smile: a má ho manžel a ked sa narodí malá tak tú budem mať ja :slight_smile:)))
11. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahojte. Ja som si tiež objednavala tričko a pás + jeden pás bol zadarmo ku tričku. Tiež sa neviem dočkať.
11. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka pás na brucho ci aky to je. ten som myslela
11. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tie tehu pásy sú super, hlavne v zime

Ja sa chystám na kúpu tehu trička bud. víkend, dostala som od manžela na výročie darček poukážku na fotenie do www.brusko.sk , tak ideme celá rodinka, tak chcem nám kúpiť niečo aby sme na tých fotkách boli pekne zladení :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kweinka - jaj prepáč moja chyba som to nepochopila :slight_smile: Ten pás chráni kríže, keď sa ti vykaše tričko, ale ak nosíš tehu nohavice z vyvýšeným pásom tak to nepotrebuješ, je to vlastne ďalšia vrstva tepla pre bábo a pre kríže
11. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, chorobkam zelame skore uzdravenie :wink:
my sme boli v sobotu v tej Blave, Eurovea ma sklamala, ale kupila som aspon tehu rifle a tehu kabat, Jakubkovi nejake drobnosti a neodolala som - a uz ma zacinaju chytat aj babatkovske veci.
Boli sme omrknut aj ten kocik, co som spominala - Mutsy Transporter a je vymakany - lahucky, krasny dizajn, prakticky a konecne stvorkolesovy, aj muzovi sa pacil, tak budeme zvazovat :wink: a celkom dobra cena...........

dufam, ze ste vsetky zdrave, mna zacina nejako pobolievat hrdlo, tak musim vyplachnut niecim - myslim tea tree olejom, nie slivovicou :grinning:
11. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

akurát pozerám Dámsky magazín na STV1 - akurát ukazujú tehu oblečenie a Kvetka Horvátová hovorila, že pribrala počas tehotenstva 30 kg. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka to fotenie je krasne. pekny darcek :slight_smile: ja by som to tiez chcela, ale ten moj ma asi s tym posle kade lahsie :frowning2:
@leginca ja som teraz pribrala cez vikend a riadne, rodicia ma vykrmili ako krmnu hus a potom na mna zazerali, ze bysom sa mala krotit. este som aj vycitky mala, ze sa prejedam....vrrr
11. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - tak naozaj len kľudový režim a všetko bude dobré.

Ja som dnes využila krásne počasie a poumývala som si všetky okná na byte - trvalo mi to samozrejme dlhšie ako obvykle - ale super. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaha - no ja sa tiez bojim teraz po vikende postavit na vahu - ked boli tie hody u svokrovcov :grinning:
11. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui a na akej stránke si si to objednala? koľko ťa to stálo? :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek