• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
rozmyslam, ze pockam do zajtra a ked to bude pokracovat, pojdem na pohotovost.Dufam, ze si o mne nebudu mysliet, ze som hysterka
19. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta naozaj neviem, nech sa k tomu vyjadria skusenejsie :slight_smile: ale urcite to nic nebude. mna tiez sem-tam tak strasne zaboli v podbrusku, ale vytok nemam ziaden.
mna skor strasne picha chrbat pri dychani :unamused:
19. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a keby si tam zavolala teraz? vsak nebudu vediet, kto si a ukludnis sa :wink:
19. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Nevim, vytok mi teda moc normalni neprijde. Radsi si na tu pohotovost zajdi. Lepsi je byt za hysterku nez neco zanedbat.
19. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tiez som rozmyslala, ze by som tam zavolala. Myslis, ze by mi poradili aj takoto po telefone?
19. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta urcite. ale podla mna ti povedia, aby si prisla. volaj
19. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Urcite tam zavolaj. Ja som takto pred dvoma týždňami volala a vraveli že mám hneď prísť. Mala som taký krvavý vytok a bolesti v brusku. Dali mi hormóny duphason či ako sa to vola a nakazali klud. Vraveli, že veľa žien takto krva. Nemusí ísť o nič, ale môže. Keď si zavolas, budeš na istom.
19. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môžeš krvacat v tedy keď by si mala mat mrchu, alebo keď sa babo uhniezduje. Nemusí to byt nič vážne, ale radšej byt na istom, ako sa zbytočne stresovat.
19. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett babo uz je uhniezdene a mrchu nemam mat. Nie je to krv, ale take tmavo hnede, ci tmavozlte :confused:
19. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Vytok je teraz normálny. Mám aj ja. Do žltá, niekedy až do zelena keď sa utriem. Môj dr povedal že pokial nezapacha, alebo nesvrbi tak je to ok. Ak máš strach tak zavolaj. Povec že si prvý krát tehotná a nevieš či je to normálne, alebo nie. Uvidis, normálne ti odpovedaju.
19. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj baby vy aspon mate vytok ale ja som sucha jak pen:slight_smile:
19. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaj baby, prave som citala, ze tie testy nemusia byt take spolahlive. ze kludne mozu ukazat // a vobec to nemusi znamenat tehotenstvo. ja sa tak bojiiiiiim. mala som si tych testov spravit viac, nie len jeden :frowning2:
19. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ake si mala ciarky? Bolo to z ranneho mocu??
19. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Bud rada:slight_smile: Ku koncu tehu sa to bude len zhoršovať:slight_smile: Aspon pri prvom som to tak mala:slight_smile:)
19. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby? Sexujete teraz?
19. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
robila som si ho na obed a ta druha bola tosicku slabsia, ale dost vyrazna.
19. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som sa najprv strasne bala ze ci nezacnem krvacat...lebo to bolo ako pred ms no gyn povedal ze je to v poho :wink:
19. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jasne ze su spolahlive ja som si robila dva a ked som ich ukazala gynovi ani mi nerobil krvne testy:slight_smile:
19. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jasne ale zozadu ne ale je to super...o dost vlhsie a ty??? :grinning:
19. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozicala som si foto, takze asi takto to vyzeralo http://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/album/zazracne-vytuzene-prekvapujuce-necakane/5117205/

@moniciak no to dufam, zajtra zbehnem kupit aspon 2, aj ked som neplanovala ist do mesta. som z toho nerovzna. na co ja citam take blbosti?
19. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett naposledy vo stvrtok rano a na obed som si robila test. od vtedy nie :confounded:
19. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lubinka26 neplati len ked ta druha hned zmizne:slight_smile:
19. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak idem kuknut, ci tam este je :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, ale uz je bledsia :slight_smile: tak zajtra sa to ukaze. tiez som s tym tesenim a oznamenim mohla pockat.
19. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale nie to by zmizla hned ako by sa ukazala:slight_smile: si to ti povie aj gyn.:slight_smile: v utorok som tiez mala slabu a vo stvrtok uz do oci bijucu tmavu akoro ako ta prva :grinning:
19. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si tiez robilas len jeden test, neboj, ak sa tam ta druha ciarka ukazala, tak si. :wink:
@arrett sexovali sme odvtedy, co to viem iba raz, bojim sa :sweat_smile: a ked mam pravdu povedat pri tom vsetkom pichani v boku a krcoch ani nemam chut
19. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ani pri prvom a predpokladám, že nebudeme sexovat ani pri tomto. Ja by som aj, ale môj manžel je zasadne proti:slight_smile: Viac sa boji ako ja:slight_smile:
baby, my sme pri prvom mali ísť na umelé, lebo manžel mal hrozne výsledky a potom sme zistili že som tehotná. Bol to pre nás zázrak. Druhé sme veľmi chceli, ale pichybovali sme, že sa nám to tak skoro podarí. Ešte aj keď kojim. Sexovali sme asi 3x a som tehotná. Môj doktor tomu nechápe a môj manžel tiež nie:slight_smile:)) je to pre nás druhý zázrak:slight_smile: tak sa veeelmi vytesujeme.
No nič, idem kojit, syn mi place:slight_smile: bru noc
19. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

mayush vítej, holka nemáš to jednduchý. Asi bych to mamce řekla, bude k tobě opatrnější. Držím ti pěstí, aby jsi měla co nejmíń starostí a máš můj obdiv :slight_smile:

@lubinka26 těhotná jsi a fandím to v boji s cigaretama :wink:

@arrett taky mě to docela zajímá jak je to se sexem. Mě se moc nechce, ale 1x za týden to není tak hrozný.Chudák můj manžel :grinning: Jen nevím jak je to se semenem. Na konci těhu to doporučují, aby bylo ve vnitř, ne? A nevíte, jak je to ted? Není to nebezpečný?

Já včera proležela celý den, to byl pro mě neskutečnej luxus.
20. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha taky blahopřeji k těhu.
20. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta taky bych si raději došla na tu pohotovost. Budeš klidnější.
20. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek