• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 - ja od 20tt priberám presne ako podľa knihy a to 0,5 kg za týždeň. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tiez som nenabrala odvahu :slight_smile: ale vecer to risknem :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcence, nebola som tu 4 dni, tak idem dobehnut zameskane citanie..uff kolko ste toho popisali
11. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca doteraz si kolko pribrala? ja do piatku to bolo plus 4-5kg
11. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - doteraz som pribrala 7 kg - priberám presne ako pri prvom tehotenstve a vtedy som pribrala 15 kg - čo je úplne v norme a do 6tich mesiacov som ich mala dole. Dokonca z pôrodnice som prišla o 7 kg ľahšia. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui kedy si si to objednavala? ja som to len dnes zaplatila, som zvedava, ked mi to prijde :sweat_smile:
inak baby, ak si odtial budete chciet objednat a ak ste na FB, tak dostanete 5% zlavu. musite sa pridat do ich skupiny a tam je ten kod napisany :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, no uz mam konecne cas napisat vam ako som dopadla na tom cukrovkovom teste. Bola som tam este s jednom mamickou rano o 7, zobrali nam krv ale nie s prsta ale zo ZILY auuu :frowning2: taka neprijemna sestricka, no a potom sme vypili asi 3deci tej cukrovej vody, urcite si doneste stavu s citrona ktoru vam tam dovolia vyliat a potom to celkom ide dole krkom, mne to celkom chutilo :grinning: , potom 2hodiny sme sedeli nejedli, pit len voda....ta druhej mamicke prislo od toho zle a po pol hodine grckala, ja v pohode som to vydrzala, len som bola hladna strasne....no a potom sme isli po 2 hod. znovu na odber krvy, brala mi z druhej ruky, tak ma bolia budem tam mat riadne modriny...vysledky sme mali o pol 12, dopadli sme obe dobre ja som mala cukor prvykrat 4,1 a po vypiti 4.91 takze uplne v norme, a kontrolovali aj moc ranny aj po vypiti a ten som tiez mala v poriadku tak sa tesim :wink: drzte sa teda da sa to zvladnut, len tie co maju citlivejsi zaludok nech si preistotu zoberu aj vrecko keby vam pride zle
11. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som pribrala 25kg. ale citala som o Kvete, ze tiez tak vela pribrala, ale teraz vyzera super, no nie?
@kwetinka1 ja tiez chcem dat spravit tehu fotky a dat muzovi na Vianoce, akurat mi pisala fotografka, videla som jej fotky na Facebooku, velmi pekne, len jedna tehu fotka 10 EUR - to je aj dost, a fotenia s rodinkou vratane vizaze 50 EUR. to je este celkom dobra cena .......... Tak rozmyslam, ze si dam spravit 3 retusovane tehu fotky + to fotenie s rodinkou, len sa obavam, ze nase dvojrocne stvorenie vela neobsedi .........
@labudka som nevedela, ze je to tajomstvo. gratulujem teda k babike :slight_smile:
ešte som zabudla, ze mamicka co bola somnou bola o týžden viac tehu ako ja a mala viditelne vacsie brusko ako ja...xixi fakt ja neviem kde mam to malinke :grinning:
@alexis13 super, ze testy dopadli dobre, nas to caka 25.10.
11. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nr nemocnici sa plati 16.60 za druhu osobu pri porode, rozhodli sme sa tak , ze ak nepojde manzel berem ako podporu maminu :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som v tescu som mala cas tak na detske je stale 30% niekde som nasla aj 50% ale to asi tie posledne kusy, ale mali tam krasne tie teplucke flisovane kombinezy na zimu, skoro som neodolala....krásne fakt :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a na akej stránke to nájdem?
11. říj 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 objednavala som to tiež z mamimo a platila som asi 27 eur. plati sa vopred z učtu tak teraz už len čakám,ale trvá to asi 10 dní,kým to pošlú
11. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - nevadí :wink:
11. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tie kombinezky som videla za 10 EUR, kraaaasne, len nemali nasu farbu.

babenky konecne som doma, tak mozem nahadzovat aj fotky, len nemozem najst nikde tehotenske, tak pre potesenie nahadzujem foto nasho rysavceka Jakubka, to mal asi jeden rok vtedy :grinning: o chvilu sa asi zobudi, tak VAM zelame vsetkym krasny dnik :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ďakujem :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si to objednala v piatok večer a dodacia lehota je asi 10 dni takže tiež čakám.Na fotke to vyzerá pekne tak sa už teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca- príd okná umyť aj k nám, mne sa strašne nechce som sa vyhovárala na škaredé počasie, ale teraz ked je celkom fajn, no neviem na čo sa vyhovorím.

Čo sa váhy týka ja sa postavím pred poradňou o mesiac :slight_smile: načo sa stresovať, ja som pri prvom pribrala 17 kg a 10 išlo dole pôrodom ( zadržiavala som veľa vody) a tých zvyšných 7 bolo do mesiaca fuč
11. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to máš super,že to máš za sebou a hlavne,že výsledky sú v poriadku.Ja idem 27.a citron nemôžem,tak neviem či ten sačok nebudem potrebovať :unamused:
11. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka tak to Ti zavidim, ze Ti tie poporodne kila isli tak rychlo dole. ja ako som zacala kojit tak som zacala aj s prepacenim žrať a kedze moj muz velmi dobre a rad vari, tak som nepohrdla ziadnym jedlom v hocijakom case - aj o polnoci, takze kilecka sa ma drzia ako kliest :unamused:
11. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nemchapem..kedy chces rozbehnut kojenie? :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra po porode.
11. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 co myslis? vies, tehudemencia :grinning:
@adui a to iste ako ja? ja som platila 23.79€
11. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui jj to je hlavne ze ziadna cukrovka nie je.....uz len teraz cakat na dalsiu poradnu ktoru mam az 2.11
11. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem k super vysledkom :slight_smile:
preco si nic nekupila? mas zakaz? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem az 4.11. na ten test, som zvedava. mame v rodine kopu cukrovkarov :sweat_smile:
@lubinka26 ktore tričko si si objednala?
@natalca u mna nastastie trafila diagnozu, ale mne sa pacila ta jej snazivost a vsetko sa podrobne pytala, jak nejaka studentka :grinning:
11. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie ale este vela veci dostanem tak neviem ci by to nebolo zbytocne, pockam par tyždnov este :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek