• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojky holky,

Mam silenou radost, ted jsme si objednali kocarek. ja vim, je jeste brzo, ale meli 9 tisic slevu, no tak nekup to :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to je super, kocik patri k najdrahsim polozkam.... no ja po tychto skusenostiach este kupovat nic nebudem :frowning2:
11. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to áno, nekup to:slight_smile:
teším sa s tebou:slight_smile: Ja som sa tiež tak pred rokom tešila:slight_smile:)
11. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby´, chcem sa opýtať koľko preventívnych prehliadok u zubára musí žena absolvovať počas tehotenstva, jednu alebo dve? Každý mi to hovorí inak tak ja už ani sama neviem, ale jednu už mám...
11. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 -podľa mňa jednu, ja som bola zo zubom lebo mi vrtal a rovno mi urobil preventívku a povedal že mám prísť až po pôrode
11. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ahoj nepatrim k vam do temy len som to zazrela na stene tvoju otazku...takze nemusi byt uz ziadna prehliadka... :grinning: ja som nemala ziadnu... :wink:
11. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekuju, mam silenou radost, mozna uz dorazi za 2 dny :slight_smile: , maji u toho dalsi den doruceni, ale jelikoz jsem to objednala az ted, tak myslim, ze by mohl dorazit ve stredu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: dufam,ze sa mate lepsie ako ja. vcera som mala dost bblu naladu a dnes zas zaludok zlosti a je mi zle :confounded: ani lieky nepomahaju.navstivila som aj obvodnu,lebo sa rozhodla,ze mi da iny inhalator a chceli vidiet,ze ako to zvladam,no len zvysila davku a zas kontrola o mesiac. chuda male,cim vsetkym si musi prejst pri mne :confused: ale dnes sa rozhodlo,ze sa bude hrat na schovavacku,lebo moje brucho zrazu zmizlo :sweat_smile: ako kopat ma kope,takze nic sa nedeje,len brusko splaslo. takze vyzeram akoby som sa dobre najedla. ale az sa mi podari mat pekne normalne brusko,tak odfotim a pochvalim sa,zatial nie je cim :grinning: ale dalsi tyzden ideme na sono,tak mozno budeme vediet,ci je to dievcatko :sweat_smile:
u nas si jedna kolegyna ide vybrat datum porodu,lebo musi rodit v 37.tyzdni a tak jej doktori daju na vyber,ze ketory datum chce :slight_smile: tak som zvedava,ze ktory si vyberie. ale 14.2. to urcite nebude,lebo je to neskoro :grinning:

k tomu natahovaniu,dvihaniu ruk nad hlavu.vraj to nie je dobre z toho dovodu,ze sa placenta moze odlucit :confused: upozornuje ma na to stale moja kolegyna,ze vraj tu su s tym zle skusenosti,tak sa snazim moc nenatahovat. takze pozor na to :wink:

@marhulka13 davajte na seba pekne pozor,este nie je cas na male. este min do 26tyzdna musi vydrzat :sweat_smile:
@mafynka no ja sa vratim ku naplastam.tie som mala predtym a su lepsie ako tabletky.
11. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 o je mi lito, ze se necitis :unamused: . I me se to jednou stalo, ze jsem nemela zadny brisko, sem se divila, jestli jsem vubec tehu :grinning:
11. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ten je kouzelny a jak se smeje a ty 2 zuby mezi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no ja este niektore veci v poho obleciem :grinning: nejak ma to este netrapi,uvidime neskor.

@arrett ten je ale podareny :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hehe, vdaka. Uz ma 3:grinning: vcera sa mu konecne prerezal horny zubok a tlacia sa dalsie 2. tak konecne budeme mat zubaca:slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hihi, mne tvoj maly na fotkach pripomina zenicha z Nevesty pre milionara :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce inac,beries nejake vitaminy pre tehotne? ja si chcem kupit,len neviem ktore,tak mozno poradis,ked si tiez v uk :grinning:
11. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 dakujem, dufam, ze ti ustojime, preto nechcem teraz ani nic kupovat, mam potom blbe myslienky :unamused:
11. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hehe, to teda dopadol:slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale da sa dost toho na nete kupit a len v obchode okukat,nech je predstava. ako napr kocar,odskusas v obchode a kupis cez net potom,pripadne mily kupi kym budes v nemocnici :wink:
urcite bude dobre,vraj sa treba usmievat a aj babo bude veselsie :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@dijefcatko - u mňa bol rovnaký dôvod na vysadenie antikoncepcie ako u Teba. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po delší době, jsem hrozná....

@arrett máš krásného smíška, fotečky jsou super.

Jen hlásím že jsme dvojčata jsou v pořádku, mají se dobře, jedno má 320g a druhé 350 g, jednomu se nelíbil UTZ tak si kopnul přímo do sondy druhé zase si zkoumalo nosánek, polykalo vodu a mávalo:o)))))))) A máme už aj kočárek, sice jsem ho nechtěla ale nedalo se oddolat:o)

Přeji všem dobré kontroly, ať drobečci hezky rostou :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 koupila jsem v Sainsburys myslim, ze se to vola mother for bump nebo tak nejak, je to fialova krabicka :wink:
@majka07 a jaky kocarek jste si koupili? A chcete vedet, co cekate?
11. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No pohlaví nevíme, ale asi si to říct necháme, jestli se ukáže:o) uvidíme. Jinak jsme kupovali z druhé ruky mikado duo klasickej kočárek
11. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 tak to jsem zvedava a ani doktor nerikal, na co vypadaji?
11. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce koukal, trochu se k něčemu přiklonil, ale jen teoreticky, uvidíme co příště:o)
11. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 a co si myslel, ze to je?
11. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce až budeme více jistí písnu to :wink: Ve čtvrtek mě čeká ještě jedne UTZ tak uvidíme co tam.
11. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 tak hodne stesticka na ctvrtek :wink:
11. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce díky. :wink:
11. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 No čo, jeden chlapček a jedno dievčatko. Nech je to podelene:slight_smile: xixi. Pocuj, ako citis pohyby. Musí to byt zaujímavé. No a dosť intenzívne.
11. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett páreček to být nemůže, čekáme jednovaječná dvojčata :wink: Pohyby, hahaha, zajímavé nevím, ale M. jsem cítla mnohem víc než tyhle prcky. Ty jsou tam fakt jak na dovolené, pohodička, klídek... u M. se mi pak stávalo že jsem jí třeba aj 3 - 4 dny necítila vůbec to už jsem trnula, takže jsem pustila matrix nebo ordinaci a hnedka ožila, tady zatím neplatí nic... malinké pohyby cítím hlavně před spaním, jakoby hledaly polohu jak se uvelebit, někdy přes den trošku, ale nějaké extrémní kopance neee to jsem neměla ani u M. :grinning: Tak doufám, že budou klidný jako M. až se narodí, vůbec bych se nezlobila, mít tak hodné dětičky jako M. :grinning:
11. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek