• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majka07 no ono se rika, ze druhy dite je opak prvniho :grinning: :grinning: :grinning: , ale to ti vubec nepreju :wink:
11. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ahoj, vies mi povedat nazov obchodu, de si kupila tehu kabat? Chystame sa do BA tento vikend a tehu kabat urcite potrebujem:slight_smile: dakujem
a znacku toho kocika neviem, ale skusim zistit...
12. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Billingsova metoda - suhlasim - nasi veriaci znami - im sa podla tejto metody teraz narodilo 5 dieta :wink:
12. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aky kocik si kupila?
12. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ja nemam zatial ani jednu kedže mam paniku so zubarov...ale raz rocne urcite aby si potom neplatila na dalsi rok vyssie sumy za zubky :wink:
12. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
ako sa majú Vase srdiecka v jedním tele?

@majka07 čo by nemohli byt, zázraky sa dejú:slight_smile:) xixixi. Prajem ti vysnivane deticky, aby si to čo najlepšie zvládla. Aby vydrzali minimálne do 38 tt a moc mamičku nekopkali. Nechces tu hodiť aj foto nejaké? Bruško a usg?
12. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett juuuj aký je malinky krásny....fešáčik :wink:
12. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je baby, dnes mám poradnu. Ešte že má to napadlo teraz v posteli. Musím ísť curat do skumavky. Tak zatiaľ..

@alexis13 Dakujeme:slight_smile:
12. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dnes? tak drzim palce. ja mam buduci tyzden stvrtok :slight_smile:
ozaj a malinky je nadherny :dizzy_face:
12. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

baby ja som v noci mala tak silný kŕč v nohe, až ma oblieval studený pot a bolo mi na odpadnutie. Našťastie po vypití šumivého magnézia mi to prešlo, ale bola to strašná bolesť - ako keby mi niečo lámalo nohu - proti takejto bolesti je pôrod fakt nič.

@dijefcatko - ak Ti tvrdne bruško už 2x denne, ta určite choď k doktorovi - podľa mňa Ti odporučí kľudový režim. :slight_smile:
12. říj 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca uff tak to nic moc :unamused: ja som v prvom tehu tiez mala parkrat krce- teraz este zatial nic - ale pamatam si, ze po takom krci ma noha bolela aj par dni potom.
12. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno

@arrett hihihi to máš pravdu, zázraky se dějí, ale myslím že u nás už to stačí, přenechám zázraky někomu jinému:o) Foto břichule nemám, budeme fotit doufám až dýl.
12. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav pár kŕčov som aj ja už mala...musim dnes kupit magnezium šumivy preistotu :wink:
12. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som si kupila klasicky netehu kabat s perim v peek and clop v auparku, velkost 48. Super sedi a zakryje vsetko, kedze je cierny nevyzeram v nom ako balon a stal 80 EUR. TIe tehu co sa predavaju nie su nic moc teple a su strassne drahe.
12. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ja som to mala aj v prvom tehotenstve, ale až od 7-meho mesiaca. Teraz to mám už od tretieho mesiaca a niekedy aj 4 krát za týždeň. :frowning2:
12. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
trosku erotiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, co hovorite na takyto kocik? Je to X-lander. Mna celkom oslovil, aj som vcera kocikovala kamaratkinho maleho v nom a bolo to fajn, len sa neda prehodit rucka, myslim tak ako kedysi ked som videla maminky, tak ked svietilo slniecko do kocika, tak si prehodili rucku na kociku a na babatko slniecko priamo nesvietilo. A este ma zaujima, potrebujeme aj tie obycajne bavlnene plienky? Ak ano, aku velkost a kolko kusov asi?
12. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne brusko
12. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je moje
12. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte hezký pupíky :wink:
@natalca já si myslím, že přehazovací rukojeť není nejdůležitější, u M. jsem ju neměla a stačila plínka, to ještě nebyla super sluneční clona kterou jsem pak pořizovala na sporťák. Záleží co upřednostňuješ :wink:
12. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca je to pekny kocik - len je tusim trosku tazsi. je to polska vyroba. poznam 2 maminy - co v nom odkocikali 2 deti - tazke asi aj co to vydrzi. rucka sa da prehadzovat asi iba na par kocikoch - ono si pri tych prehadzovatelnych treba odskusat potom, ci sa to aj pri otocenej rucke dobre kocika - lebo je to potom tusim trosku horsie. ja som uvazovala nad PP uno - a tak sa to vraj ked sa prehodi rucka - kocika dost zle.
da sa to presne ako pise @majka07 riesit clonou / plienkou - ale ked je vacsie dieta - to si uz zvykne strhavat - ale mozno ak je na to zvyknute, tak to nerobi. ale syn mojej znamej to nezniesol
12. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@majka07 dakujem vam dievcata, to ani nie je moj vymysel ale svokrin, ja som si vsimla ze som tam nedala link http://www.svetkocikov.sk/kociky-x-lander/315-x-lander-xt.html
a co hovorite na tie plienky?
12. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aha - oni mali obe 4 kolesovy. viem,ze niektore 3 kolesove pred cca 3 rokmi stahovali z trhu - ale predpokladam, ze tieto uz budu ok.
plienky - ak planujes pouzivat jednorazove - potrebujes aj bavlnene - ale menej - bud zo zaciatku na siroke balenie - ak teda budes, ale napr. pri kojeni - na odgrgnutie - pod hlavicku. ja som davala aj pri spani pod hlavicku. ale pocet si uz nepamatam. napisu snad aktualnejsie maminy :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano. mna akosi boli brucho, aj v noci som sa na to zobudila a musela som si zobrat magnezko...dnes uz len lezim...
@leginca tvrdnutie brucha 2x denne? Ja to ma tak 15-20x denne... :confounded:
@natalca latkove plienky budes potrebovat aj tak. Mne sa zda, ze velkost je standardna...ci?

Ja uz som cim dalej, tym pevnejsie rozhodnuta pre kocik Dorjan Kvety v zelenej.
12. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav u nás to bylo tenkrát v poho, co se tíče plíny, jen mi ju odfukával vítr, tak jsem ju přidělala a bylo. Clonu první co jsem měla byla na ... už nikdy více, pak mi kámoška doporučila a tu jsme hodně používali do auta na autosedačku páč všechna ta stínítka byla na... kro reletky, ale přes ní zase nebylo videt ven.
@natalca já myslela že máš na mysli taky 4 kolku, tenhle je ale pěkný. Ale je třeba fakt, že jsem vyzkoušela tenkrát u kámošky nějaký kočárek co měl přehazovací rukojeť a normoš se vezl dobře, ale když se přehodila rukojeť to bylo šílený na to nadávala aj kamoška.
ale dostala mě cena, si říkám 263 korun to je nějaká blbost ne, pak mi došlo že eur :grinning:
12. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@slavkav pani v predajni v Eurovei nam hovorila, ze nam neodporuca kocik s 3 kolieskami, ze sa dost mamicky stazuju, ze je to horise so stabilitou, najma ked vychadzaju, alebo schadzaju z obrubnika.
12. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no planujem pouzivat aj bavlnene aj jednorazove, to sa uvidi este podla okolnosti, len to ma zmiatlo, ze maju rozne velkosti, preto som sa pytala vas ako skusenych mamin, ze co budete kupovat. A k tomu kociku, vcera som skusala 3 kolesovy, ale 4 kolesovy by mi vyhovoval viac
12. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca len pozeram, ze je dost tazky - 18 kg -nie? ci nebudes ho davat do auta sama?

@sharlotta krasny - ja mam rada zelenu. tiez mame hlboky zeleny :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aha - velkosti netusim. to si uz ani nespominam, ze su viacere :grinning: ja si to asi pozriem v realite a podla toho kupim :slight_smile: ale asi skor vacsiu ako mensiu, nie?
12. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tusim @arrett ma 3 kolesovy - a ona je spokojna. ale mne sa tiez viacej pacia 4 :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek