• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav @sharlotta @majka07 vdaka baby, do auta ho sama davat nebudem, ale schody sa obcas budem musiet pokusit zdolat, aj ked len par, k detskej lekarke, svokre..., tak sa este asi popozeram po inom
@sharlotta aj ten tvoj vyzera fajn, myslis, tento, ze? http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/83-danny-sport-kvety-2010.html
12. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áno, som spokojná, aj teraz surodenecky bude trojkolka. Ale treba ísť do predajne a vyskúšať všetko čo sa s kočíkom vyskúšať dá. Zložiť, zodvihnur, prejsť, dr do polohy na spanie, všetko
12. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa paci ten co dala @sharlotta - ale kedze ja budem urcite chodit aj autom - tak potrebujem nieco lahsie. keby bol lahsi, tiez by som o nom uvazovala :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne by som už kombináciu nekupovala. Kúpila by som len vanickovy, aj to od ruky, lebo tam bude iba pil roka a potom buginu. Liteway určite! A vajicko asi tiež od ruky, lebo tam bude 9 mesiacov a radšej zainvestovala do dalsiej autosedackuy kde bude do štyroch
12. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak suhlasim :slight_smile: len mne ta bugina pride na zimu velmi tenka - preto som ju vlasne aj predala. ja kedze budem mat asi velke dieta - chcem velky sportovy kocik. :grinning:
mne sa aj preto pacil ten kocik, co dala @sharlotta - lebo sportak sa mi zda dost velky - ale zial dost tazky
12. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne ten :slight_smile:
@slavkav aj ja budem sama chodit autom a presvedcilo ma to, ze sa lahko sklada.
@arrett aj ja by som kupila len hlboky ale skus taky najst... :confounded: drviva vacsina sa predava ako 2-kombinacia
12. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som len vybrat kocik a potom nieco pozriet v bazaroch, novy hlboky skor kupovat nebudeme, ale zainvestujem do sportoveho :slight_smile: a autosedacku, pre starsie deti budem mat od sestry, tu teda neriesim, len vajicko
12. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
@leonard2002 - ja som si kabát kúpila v CaA taký čo je strihaný pod prsiami a voľný na brušku a vyšiel ma na 55 Eur a teraz ich je takých veľa tak skús popozerať najskôr v normálnych obchodoch.

12. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAby poviem Vám, že ako druhorodicka si užívam oveľa viac. Žiaden stres, žiadne nákupy... Proste si to užívam:slight_smile: pamätám sa, aké som mala pocity pri prvom. Všetko toho na mna bolo veľa. Plienky, obliecko, kociar, vanicka...
12. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: takze ako ja teraz, mam z toho chaos, niekedy az depku, lebo sme sa dlho snazili a teraz si obcas davam otazku ci to vobec som schpna zvladnut :grinning:
12. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca urcite si :wink:
12. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja si to sice az tak neuzivam, vdaka komplikaciam, ale ani nemam strs z toho, ze mi nieco treba nakupovat. Mam vo zvyku riesit veci na poslednu chvilu a dovtedy som pokojna. K mojmu pokoju prispieva aj to, ze moj brat so svagrinou uz pred nami vsetko presondovali a my len opakujeme po nich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vela veci budem mat od kamaratky a vela veci mi nakupia mama so svokrou, takze ja ani nebudem nejak riesit kopy oblecenia. Tak po Vianociach zacnem nieco kupovat...O tyzden v piatok ma napr. moja trieda stuzkovu, tak sa zacinam obzerat po nejakych satach a mozno by som sa mala aj objednat ku kadernicke...ale mozno nakonice zvolim uces, co mam na fotke v pase, vlastnorucne urobeny. Este neviem... :unamused:
12. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jaaaj a este nejaky prejav by som mala zosmolit...nemate niekto nejaky tip na prejav?
12. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. vcera som vas ani nestihla docitat, zas ma chytila riadna migrena a paraleny vobec nezaberaju. Doktorka mi hovorila, ze v tehu by to malo ustupit, ale ja nemam ten pocit. Kazdy druhy tyzden migreny...brrr. Chcem sa spytat na to tvrdnutie bruska, mne sa parkrat uz stalo, ze mi tak tvrdne brusko ako keby dostanem riadne silny krc a sprevadzaju to riadne bolesti. Potom sa to uvolni. Co to je? Ked mam tvrdnutie bruska, tak to nie je az take neprijemne, ako toto. MOze to byt take silne?
12. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nemalo by to byt take silne. pri tvrdnuti by si nemala mat ziadne bolesti.
12. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta doteraz ked mi stvrdlo, tak som to trosku citila, ale posledne dni sa mi stalo, ze to riadne bolelo ako doslova, ked dostanes krc do litka, tomu sa to da porovnat. Som myslela, ze tvrdnutie moze byt sprevadzane aj tak silnymi bolestami. Ten moj ma hned ukludnoval, ze to nic nie je, ze predsa to tam vsetko rastie....
12. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@slavkav tak to nakonec vyhral concors fushion travel set v bamboo barvicce :slight_smile:
12. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nie, tvrdnutie nema boliet a ked je sprevadzane takymi bolestami, mala by si ist k Dr. Magnezium beries?
12. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce super, to je krasny kocik :slight_smile:
12. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dekuju, mi ho vybrali z toho duvodu, ze muzeme cestovat s vanickou v zadu v aute, jiny kocarky to nemaji a ja budu myslim dost cestovat z Anglie do Cecha, tak aby to bylo pro Dadu pohodlny :wink:
12. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som bola vlani triedna triede, ktora maturovala, daj mi mailovu adresu do IP a poslem ti moj prihovor, mozno ti pomoze :wink:
12. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca poslane :slight_smile: a este raz dakujem...ja som akosi v koncoch. Neviem, ako zacat. Uz som tak davno nic nepisala a to som mala zo slohov vzdy 1 a aj basnicky som pisala. Len teraz som nejak moimo. :confused:
12. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ten isty mam ja :slight_smile: krasny :slight_smile:
@sharlotta beriem. poviem jej to ked najblizsie pojdem na poradnu, ak sa to bude casto opakovat, tak zavolam.
ja to volam tehotenska demencia a tiez nou trpim :slight_smile:
12. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 je krasny vid, ja uz se nemuzu dockat az prijde :slight_smile:
12. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahojki moja.
12. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta poslane, moze byt?
12. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Nemalo by to až tak boliet. Je to veľmi nepríjemne, ale nie bolestivé. Radšej zavolaj dokimu, uvidis čo ti povie on.
12. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, pisem zas po niekolkych dnoch. chodim sem skoro kazdy den ale kym docitam co ste popisali, tak uz ani nemam cas napisat nieco ja :slight_smile: ale dnes mam volno. konecne, aj ked aj dnes ma vela povinnosti. inak v poslednom case byvam dost unavena. stava sa to aj vam?
12. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Super, dakujem, aspon mam inspiraciu, ako by to malo vyzerat. :slight_smile:
kolko prehliadok u zubára má absolvovať žena počas tehotenstva, jednu alebo dve?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek