• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@amarelka23 nemusis ani jednu, ale narok mas na 2 :wink:
12. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja byvam v poslednom case dost unavena :wink:
12. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca je to neskutocne. pridem o tretej zo skoly a vzdy si potrebujem pospat. a uz sa mi ani nechce nic robit
12. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som nastastie na PN, robim si vsetko v klude a pomaly a je mi divne, ze vecer padnem do postele od unavy
12. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce my ho este nemame doma. Moja matka vystrajala a veri na povery, tak sme ho nechali na sklade na predajni. Ale urcite si pon pojdeme pred porodom este :slight_smile:

@denne73 ahojky

@arrett o necele 3 tyzdne mam poradnu, ale ja tej mojej lekarke nejako prestavam verit :frowning2: lutujem, ze som ju skor nevymenila, ale asi je uz neskoro
12. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak sa len pekne setri. ved ty si aj dlho lezala v nemocnici. davaj si teda na seba pozor :wink:
12. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si myslit o tychto plienkach? ja sm na ne pocula same chvaly
12. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 preco by bolo neskoro?
12. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nikdy nie je neskoro :wink: ak nie si spokojna, vymen :wink: vsak mas este dost pred sebou
12. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 davam pozor, setrim sa :wink:
ktore plienky si myslela?
12. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@slavkav uz len par tyzdnov pred sebou a posledny mesia uz budem chodit na kontroly do nemocnice, tak si myslim, ze tych par kontrol tam vydrzim, ked uz tam mam vsetko zaplatene. A nepoznam ziadneho ineho lekara kam by som mohla chodit :frowning2: Ked som ju chcela vymenit, tak som mala ultrazvuk v 13tt alebo tak nejako a priatel bol z nej nadseny, ze aka mila a bla bla. tak ma ukecal, ale teraz sa to zas dostavilo. Akokeby nemam potrebu nic riesit :frowning2: Aj na vitaminy (femibion) mi povedala, ze nemusim vobec nic brat. Fakt neviem co spravit...
12. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ak nie si spokojna s lekarkou, radsej ju vymen, ako hovori slavka, nikdy nie je neskoro :wink:
12. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ani ja neberiem nic, je teraz dost vitaminov v ovoci a zelenine, potom budem brat vitaminy az cez zimu
dokonca bol drahy nejaky prechladnuty cez vikend, zjedli sme kapustnicu a bolo po chorobe
12. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jaj, ked uz mas vsetko zaplatene dopredu. ale ak by boli nejake problemy, isto by som ch konzultovala s inym lekarom. ako napr. teraz tu panvicku. ak sa ti nieco u nej nezda, radsej si to over aj u ineho lekara :wink:
12. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Inac nechápem, prečo mám ísť dnes do poradne, keď chodievam vo štvrtok. Hmmm.. Bola tam v tedy tá nová sestricka, tak dúfam, že si to nepoplietla, lebo ju rozrazim:slight_smile:
@kwetinka1 ja si davam maternu
@bambulka0406 uz som o nich citala, tusim aj u labudky v albume, videla som aj nejake video z Rexlexu, baby s tym boli spokojne, ide o vyssie financne vstupy, ale tie sa vraj po roku vratia... niektorym mozno vadi, ze by museli denne prat
12. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no snad nepoplietla :slight_smile: ale niekedy byva simko aj v utorky - to sa tusim nejako striedaju. ja idem nabuduce na plateny termin - lebo to potrebujem vybavit, kym mam malu v skolke, kedze mm bude prec a nemal by s nou kto byt.
12. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no uvazujem nad tym ci jednorazove plienky alebo tieto.
12. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 myslis, ze sa vyuzivaju aj na balenie na siroko?
12. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca len ja vitaminy moc nemusim. zelenina mi prestala chutit a este tak jablka jem, ale aj tak ja tie vitaminy skor neberiem ako beriem :slight_smile:
@bambulka0406 konzultovala a vsetko platila zo svojho, ale radsej mam istotu a teraz ale neviem, ze ktoru spravu budu brat lekari do uvahy, lebo mam dve a kazda je ina. Napr. kedy sa rozhoduje a kto rozhoduje o tom, ze budem alebo nebudem rodit v tom 37tt?
12. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aha - ty mas tu sukromnu s poplatkom :unamused: no skoda. a ty sa kam chystas rodit?
neviete, ci na sladku vodu - cukrovka - musim ist len do tej nemocnice, kde chcem rodit? moj dr to nerobi, takze dostanem vymenny listok - chcela som ist na antolsku - ale tam tusim treba ist straasne skoro - a ak bude mm prec, netusim, ako to zmanazujem s malou a skolkou.
12. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ak si vyberies dr za poplatok, tak asi on, alebo ten ku ktoremu budes chodit na koniec do poradne, nie?
12. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, potrebujem poradit. v bazaroch som si vyhliadla troje saty...premyslam nad nimi :unamused: Ale ja som taka nerozhodna...

Krasne, ale trosku drahe...
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=568155&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvLogin%3Deha

fajn, ale neviem, ci by som do nich zmestila brucho
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=538171&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D2

asi najlepsie, kedze ja mam rysave vlasy a uplne bielu pokozku, ale su M a ja nosim S, ale mozo by mi boli dobre
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/d42l/spolocenske-saty/

Co vy na to? prepacte, ze vas tu otravujem takymi blbostami...ale budem vdacna za kazdu radu.
@kwetinka1 no to sa rozhodne asi lekar u ktoreho budes rodit
@slavkav ja este neviem kam pojdem rodit, ale ked ma male taketo problemy, tak asi na Antolsku, tam je vraj dobre novorodenecke. Sice som to pocula aj o Kramaroch, ale tam fakt nemam kontakt na ziadneho lekara.
A ked mas vymenny listok, tak nemozes ist hocikam?
12. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca neviem, ale myslim, ze nie. ale je mi jedno ci dam este latkovu plienku na jednorazovku alebo na tuto
12. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ked si ta mam predstavit vo vsetkych, tak asi tie posledne by som ja volila :slight_smile:
12. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja sa tiez na chvilku vratim k tvrdnutiu bruska. kolkokrat za den sa to moze stat, aby to bolo nebezpecne? niekde citam 10krat, niekde 20 krat (to sa mi už fakt ale zdá veľa). ja vlastne ani neviem, ci to, co sa mi teraz stava, je tvrdnutie. v podstate pocitim taky tlak na jednej strane, brusko nie je uplne tvrde a je to tak na ploche jednej dlane. nemoze sa to iba drobec tak vypinat?
12. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek