• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta mne sa pacia asi tie posledne - len ide o tu velkost- ci budu ok. pripadne sa dohodnut na vrateni, ak by nesadli - alebo si vypytaj rozmery
12. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no asi mozem - ale netusim - ako to inde funguje a neviem ako si to zistim - na antolskej bola kamoska - takze to viem.
12. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 dakujem, tiez mam ten pocit, ze v zltych by som asi splyvala...ale bordovu mam rada... :unamused:
12. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa najviac pacia tie druhe. ale mas pravdu, ktovie ci by sa ti tam zmestilo brucho. tie posledne sa mi pacia najmenej, nemam rada tu farbu. takze asi tie prve, taka farba by ti sla k rysavym vlasom
12. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj mne sa pacia druhe, tmave farby nelubim, si mlada, mozes ake chces :wink: my mame kociarik doma uz od 4.mesiaca Teutonia Mistral S a plienky budeme pouzivat urcite jednorazove, kto by to pral? :grinning:
12. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby tak to moje pobolievanie v podbrusku boli kontrakcie..som otvorena na1,5cm..idem lezat do nemocnice..velmi sa bojim
12. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aaaach, mafynka, drzim prsty moja :frowning2:
12. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moja zlata, to ma mrzi. hlavne klud. moja svagrina mala tiez taketo problemy, ju aj zasili a nakoniec aj prenasala :slight_smile: neboj, vsetko dobre dopadne. myslim na teba :wink:
12. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uff, drz sa
12. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojim sa velmi
12. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, v nemocnici sa o teba postaraju. Trosku si polezis, ale nakoniec vsetko bude dobre, uvidis.
12. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj.Neboj sa v nemocke ti daju nejake infuzky a možno pesar a ked budeš ležať tak to bude určite dobré. Moja švagriná bola tiež otvorená od 5.mesiaca a dobre to dopadlo.Drž sa a snaž sa byť v kľude. Budem ti držať palce
12. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drz sa, v nemocke som sa stretla s vela dievcatami co boli otvorene, vsetky to zvladli, boli pod dohladom lekara, niektore z nich aj prenasali
12. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, tam sa o teba postaraju a mas istotu. drzim palce
12. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Drz sa moja, všetky na Teba myslíme. Trosku si tam polezis, oddychnes a poberies infuzky. Neboj, všetko bude dobre. Veľa bab saotvara a nakoniec prenášajú. Drzime ti palceky.
12. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a ty zavolaj pekne tej svojej Dr. Inak si tiez mysllim, ze by si ju mala vymenit, ked jej neveris. :unamused:
12. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja asi budu pouzivat jednorazovky, zensky mi tu rikaji, ze budes tak urvana, ze jednorazovky jsou rychlejsi a praktictejsi, mozna jen par na doma.

Jinak ja se ptala manzi jestli je povercivej a ani jeden tomu neverime, takze kocarek budeme mit doma. Mohl by uz prijit zitra :grinning:
12. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Presne som teraz aj ja na Teba myslela, že si ráno spomínala tvrdnitie s bolestami. Tak radšej zavolaj!
12. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ja som bola pri prvom na cukre v nemocnici v meste pri tescu hladám ti presne ako sa to tam volá, a potom som rodila na Antolskej a tiež som tam išla iba z výmenným lístkom a tým cukrom z lekárne. Nemusíš ísť iba na Antolskú
12. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav A v sc to na poliklinike nerobia?
12. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka a na kolku rano si tam musela byt?

@arrett netusim - ani neviem, kam by som tu v SC sla - do akej ambulancie
12. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@natalca kocky mate krasne bruska :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@natalca ja mam vyhliadnuty stvorkolesovy Mutsy Transporter a je perfektny, aj cena je dobra, len stale zvazujeme, este mame cas........... rozhodne 4 kolesove su stabilnejsie, hoci sme doteraz mali len trojkolky, tentokrat kupime asi 4kolesovy. :slight_smile:

Kocky ako sa dnes citite? ja nestiham, doobeda sme boli s Jakubkom vonku, lebo je krasne, teraz sme sa napapali a zaspinkal, ja idem rychlo urobit tiramisu, bo uz muzovi slubujem 2 roky a nic :wink: piste ako sa mate, o chvilku nakuknem
12. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vdaka :wink: pekny kocik :wink:
ja sa mam fajn, babatko kopka, nic ine nepotrebujem :dizzy_face:
12. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca super, aj my kopkame o 106. este uvazujem nad Quinny Buzz 4, ale novy je strasne drahy, tak akurat kukam na nejake kociky v Cechach a zahranici. :wink:
12. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bola som na poradni, vsetko v poriadku, malinky je krasny a uz ma 516 g, ja som svojmu lekarovi hovorila, ze mi tvrdne brucho, ja ho mam stale tvrde a on mi na to, ze to nie je problem, tak to neriesim..

baby, vam na poradni ked robia ultrazvuk robia ultrazvuk aj zdola? Lebo mne len cez brusko, ked tu tolko bab sa otvara, ako to lekar zisti/nezisti, ze sa baba otvara? Lebo otvaranie vraj nie je citit.

a este nieco, vsetky idete balit babatka nasiroko? Tu ked o tom poviem, tak nam mna pozeraju divne, ani v USA nic take nerobia, pride mi to, ze to len na Slovensku, tak ja neviem...
12. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 uz nerobia uzv zdola - ale vysetruju zdola - to na kazdej poradni. v zahranici sa to tusim nerobi
balenie na siroko - v zahranici sa tiez nerobi - robilo sa to tusim v okolitych krajinach a u nas - vraj geneticky mame na to predpoklady - mat problemy s klbami - tak sa to robi preventivne.
12. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mne robia tiez sono len cez brusko, ale na kazdej poradni ma doki vysetruje a podla toho urci stav krcka
takze cakate chlapceka? obrovska gratulacia :dizzy_face:
@pepies aj ten je pekny :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mne to dnes zistil cez sono od spodu... Kocky,mozem koli tomu potratit?
12. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tebe este robi sono zo spodu? ja som myslela, ze to len do nejakeho 15tt sa robieva. verim, ze to vsetko dobre dopadne
12. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca chlapceka, Benjamin mu asi dame meno :slight_smile:
@slavkav takze Vas lekar stale vysetruje zdola? mne robil len sono zdola na zaciatku tehu, lebo cez brusko to nebolo dobre vidiet...
teraz mam kontrolu az o mesiac, tak neviem... pri tych vsetkych problemoch, co tu baby maju, sa trosku aj bojim, ale pri otvarani krcka by sprievodnym javom mal byt odchod hlienovej zatky, ze?
12. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek