• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky,
sharlotta já jsem v utery trošku zašpinila, ale myslela jsem si , že to mám od toho jak jsem vozila kolečka a hrabila seno, tak jsem to moc neřešila, ve středu nic a ve čtvrtek ráno zase špinění a to jsem nic nedělala, tak jsem šla k doktorce, ta mi udělala utz a říkala že jak je tam akce tak je to v poho a to špinění můžu mít klidně až do 12 tt protože se tvoří placenta a moje odůvodnění špinění z námahy mi hned vyvrátila tím , že vyrcholové sportovkyně na začátku těhu normálně trénují a sportují a nic se neděje.

o tom sexování mě se teda upřímně moc nechce, ale přítelovi jo a tak normálně sexujem co druhý den :slight_smile: a u prvního těhu mi doktorka říklal, že když nemám problémy tak můžu neomezeně
20. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne vcera doktor povedal, ze mam hned prist ak budem mat vlke bolesti alebu budem vela zvracat alebo ked budem mat krvavo-hnedy vytok
20. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja som si bola teda kupit dalsie 2 testy a na oboch orvnako zafarbene // :slight_smile: tak mi odlahlo, dufam, ze aj u dr. bude vsetko tam, kde ma byt :slight_smile:
20. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no vidis :slight_smile: blahozelam uz si bola u lekara???
20. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 sme ti vraveli ze s urcite tehulka :slight_smile:
20. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak dakuje, praveze este nebola. zajtra tam zavolam, dufam, ze ma objdena cim skor. a co mam povedat, keb budem volat? ze dobry, vycikala som 2 ciarky, kedy mam prist? :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani pisat neviem od toho vzrusenia :slight_smile:

@bambulka0406 aaaach, ale tak este sa bojim toho mimo. dufam, ze moj pripad to nebude.
baby, bolia vas prsia? mna cim dalej tym viac. tuto noc som bola hore 1000krat. ani na boku nemozem lezat, nie to na bruchu a doteraz som vzdy spavala len na bruchu. kedy to skonci?
20. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 presne to povedz, mozno sa este spytaju kedy si mala poslednykrat menzes
20. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Tak nejak, ze mas pozitivni test a chtela bys to prohlidkou potvrdit. Bude se te ptat, kdy jsi mela naposledy MS

Se sexem, pokud ho doktor nezakaze, tak se klidne muze. Akorat ja teda nemam vubec chut. A kdyz mi manza hladi prsa, tak je mi to giganeprijemny, jenze on to nedokaze pochopit a odpustit si to tedka
20. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja necitim vobec nic, len krize ako pred kramami ma niekedy bolia a nechuti mi velmi jest, ani sladke.... co ja zboznujem :slight_smile: zatial mozem lezat ako chcem, ale ked si predstavim, ze nebudem moct zaspavat na bruchu.... to fakt netusim ako budem spat :slight_smile:
a lubinka, neboj sa, bude vsetko ako ma byt.... aj ked ta chapem.... noc predtym ako som sla k doktorovi, som nemohla od strachu spat, stale som sa budila.... asi kazda buduca mamicka ma strach, ale si mlada zena, nema to preco dopadnut zle :slight_smile:
20. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, ja som sa povodne pridala k januarovkam, no lekar mi potom povedal, ze termin vychadza nejak na 2.2.2011 tak sa teda chcem pridat k vam :slight_smile:
20. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky, prosim vas kdyz jsem byla 18.6. v 5+0, tak jsem dneska v 5+2?? a az budu v 5+6, tak pak budu uz v 6+0?? a jeste jsem se chtela zeptat, od ktereho tydne je videt srdicko?? a dali jste si nekdo genetiku udelat uz ve 12 tydnu?? moje doktorka rikala ze je to lepsi, a ze jinak se dela az v 16 tydnu, a tehulky myslite si, ze kdyz meho biologickoho otce tata mel rostep, ze by mohla byt naka pravdepodobnost ze by ho melo moje mimi?? dekuji za odpovedi:slight_smile:
20. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa uz ked si 5+0 si v 6stom tyzdni.
20. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly vitaj medzi nami :slight_smile:
20. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Ve 12 tydnu se tusim ty testy priplaceji. Za Krystofa to jeste nebylo, ale jedna znama si je ted dala delat. Pry jsou spolehlivejsi nez ty v 16 tydnu a jak ji vysly dobre, tak mela klid. Tak jestli Ti doktor tu moznost nabidne ja bychji vyuzila. Ale pokud se Ti nechce priplacet, pockej na ty v 16 tydnu. Kdyby tam nebylo vse OK, tak by Ti myslim doporucili amniocentezu. Jak je to s roztpem netusim, ale az Ti bude doktor vypisovat prukazku, tak se bude na choroby vyptavat, tak mu to rekni a on Ti povi co a jak
20. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se brutalne vychrapuje. Ja se ted vzbudila, manza i malej po o jeste chrni. A to se chtel manza koukat na fotbal :wink:
20. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerushka...dekuju moooc, a s pritelem jsme se rozhodli ze tu genetiku si nechame udelat uz ve 12 tydnu, za tohle si radi priplatime
20. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky poradte vcera som zacala trosku spinit a pretrvava do este aj dnes, nie je to cervene, ale len take ruzove ale ma to vstrasilo, mam taku mlacku na intimke?
20. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a ked sa chces vyhnut odberu krvi tak mu ukaz tie obidva testy a rovno ta objedna na ultrazvuk... :slight_smile: aspon moj gyn. to tak urobil vraj tie testy sa 2x nemozu zmylit :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa včera jsem si na oslavě kámošových 40 narozek na tebe vzpomněla.Známá tam měla takřka dvouletou vnučku a vyprávěla, jak její dcera otěhotněla v 17 letech, že nebrala antikoncepci.Scény prý strašný,dítě nechtěla celý těhotenství ona ani přítel, ale už se s tím nedalo nic dělat.Takže se domluvili, že to porodí a máma si to vezme k sobě.
A dneska??Dcera i její přítel jsou z malé úplně hotoví, v pohodě to s vydatnou pomocí babičky zvládaj starost o a život bez ní si už nedokážou představit.Moc hezky se na ně koukalo, jak i takoví "mláďata"jsou skvělí rodiče.Takže to taky zvládnete. :wink:
20. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez nerobil odber krvi, ked som povedala ze som mala pat pozitivnych testov.... a ked na sone videl rastuci vacok, potvrdil tehotenstvo
20. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, som hrozne lutostiva, stale mi je dnes do placu... :frowning2:
20. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak dakujem za info :slight_smile: ale spravi mi nejake vysetrenie, ci?
20. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to su tie hormony :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefalinek ja by som sla urcite k lekarovi zajtra na tvojom mieste. istota je istota, aj ked to nemusi znamenat nic zle
20. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja viem, ale nemozem za vsetko revat :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tou vaginalnou sondou ale ja som to odmietla radsej som pockala na ultrazvuk :slight_smile:
20. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka myslis, ja som ale otehotnela po IVF a v pondelok mi tehu potvrdili v centre,vdel vraj krasny 2 mm plodový vačok a povedal ze moze byt slabe spinenie moj obvodny gyndo este nevie ze som tehu a nemam nai ziadny papier o tom
20. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne robil sono cez vaginu, vraj viac vidno.... neviem, ja v tom nevidim problem, pocula som od vela zien, ze sa to bezne robi. a aj tak sa mi tam musel vrtat, bolo mi treba spravit stery
20. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefalinek a keby si sla normalne ku gynekologovi alebo to toho centra? ja neviem, nevyznam sa v tom, ale doktor mi povedal, ze mam hned prist pri spineni..... radsej nch to nic neni a pojdes zbytocne akoby si nesla a nieco by to bolo
20. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek