• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka - tak sa drž v tej nemocnici - budeš pod dohľadom, tak sa nemáš čoho báť

@dijefcatko - určite treba ísť k doktorovi - radšej zbytočne panikáriť, ako čokoľvek zanedbať

Ja by som chcela byť doma s dieťatkom do 2,5 roka :slight_smile:
12. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka čo sa deje?? kde si teraz?
12. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, ja som teraz lezala v nemocnici 2 tyzdne, lebo som sa otvarala, bola som na 3 cm. spavam s vypodlozenou panvou a beriem magnezium, nejake cipky a este dajake tabletky na G. a kludovy rezim, co najmenej chodit, stresovat sa a pod. Snad to uz dajako zvladneme
12. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 som u priatela..rano idem do nemocnice,,som sa dnes sla opytat,ci to,ze ked si lahnem tak mi vyduje brusko,ci je to drobec alebo tvrdnutie..doki ma pozrel,ze som otvorena a ak s tym nebudeme nic robit,tak predcasne porodim..cakaju ma teda infuzky..bojim sa velmi..nechcem o maleho prist,ani neviem,ci je v poriadku..nepozeral ho
12. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 dufam,ze mas pravdu
12. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drz sa moja, a popros teda zajtra dokiho nech sa na maleho pozrie nech si kludnejsia..urcite to zvladnes
12. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, aj ja mam z toho stresy, najradsej by som ani z postele nevstala... ak sa ti bude dat, spi s nohami hore, to mi odporucili aj v nitre, aj dnes v galante...
12. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už som tu hodinu a 20 minút. Ale som už asi na rade:slight_smile:
baby, pozrite na akej krásnej strane sme:slight_smile:
12. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som dnes bola na tej kontrole po tej nemocke a cakala som tam od 8.15 a vzali ma dnu o 12.40..a to mam vraj vela lezat :unamused: cakanie je hruuuza
12. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. aspon takto narychlo,lebo utekam naspat na kurz. sa mi sice nechce,ale chcela som chodit uz min rok,tak nemozem pozerat na moju lenivost :sweat_smile: a hlavne,ked vsetci tu davaju zabrat tehotnym :confounded: mam pocit,ze tu nemaju moc zaujem o tehotne z toho dovodu,ze v nemocniciach maju nejakeho bacila,ktory sa lahko siri a tak sposobi viac problemov. tu si clovek musi tolko ruky umyvat a vsetko dat oprat,ak ma vysetrenie v nemocnici alebo ide na pohotovost.fuuuj :angry: takto u nas jedna prisla o babo. predcasne porodila,bolo pekne v inkubatore a v nemocnici chytilo nejaku infekciu a zial zomrelo. chyba doktorov.tak teraz sa staju,lebo ma vazne zdravotne problemy pri tehotenstve :pensive:

slovenske zdravotnictvo moze byt akokolvek zle,ak by ste tu prisli,tak to by ste len oci otvarali,ze ake vymysli tu dokazu doktori :sweat_smile:

k tej materskej.nastupujem zaciatkom februara a v juli som naspat :confused:

@mafynka neboj,to zvladnes. tam sa o teba urcite postaraju. vsetko bude dobre.
12. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj,aj ja ti drzim palce,nech vsetko dobre dopadne, hlavne mysli len a len pozitivne :wink:
12. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no nezavidim ti to cakanie, ja mam u dokiho taký system ze sa nahlasim na recepci a podla toho aj ides k nemu, takze cakam maximalne 15-20 minut....ale to čakanie samo stoji zato =D
12. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No u môjho sa objednáva na Čas, ale rúry to nestíha:slight_smile: ani sa nečudujem, lebo aj my sme sa vykecavali. Taak som sa u neho nasmiala. Rozoberali sme, ako mm si ufikol prsty. Na glukozu chvala bohu nemusím ísť. Nemám na to žiadne predpoklady, cukor z krvi som mala dobrý, takze super. Pytala som sa na tvrdnutie, že ak to nie je často za sebou 2,3x za 10 minút, je to v pohode. U nás všetko ok. Nabudúce nás čaká veľký usg, tak sa teším. 24. mám 3D a 11. veľký u neho.
12. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 nie je 516g vela na 21tt? :astonished: moje babo malo 372g a posunuli mi termin o tri dni skor. a inak gratulujem k ok poradni a k chlapcekoviiiiii :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nedavno tu dvala nejaku stranku na vypocet hmotnosti sharlotta,idem pohladat :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite budete v poriadku :slight_smile: viem, ze sa bojis, ale je super, ze ti to tak skoro zistili a uz teraz bude vsetko ok, ked budes pod dohladom :wink:
12. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka budu na tebe myslet a drzet peste at je vsechno v poradku :wink:
12. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môjmu bábätku v brusku sa cikutka:slight_smile: Moja krásna, bude ako bracek. Aj jemu sa 2-3x do DNA ckalo:slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mozem sa ta opytat ako to citis ked sa mu cikutka? moje malinke je dost hyperaktivne a stale kope, rano, v noci pocas dna...rozoznam uz vela kopancov ale ako vyzera ked sa mu cikutka to neviem :astonished:
12. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko To sú take pravidelne "pohyby", asi tak každé 2-3 sekundy a trvá to 2-3 minutky:grinning:
12. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak uz som chora aj ja..v noci ma straasne zacalo boliet hrdlo a mam taku nadchu, ze to som nemala niekolko rokov :frowning2:

@mafynka drzim palce, neboj vsetko dobre dopadne :slight_smile:
@arrett Ti zavidim, ze nemusis ist na glukozu...ja ked si to predstavim, tak mi je zle...ale zasa, ked som tam bola s malym, tak som tam spoznala pri tom cakani jednu babu a doteraz sme v kontakte a stretavame sa a Fili je s jej synom velky kamos :slight_smile: tak apson nieco pozitivne...

@gumimacko to ti ako keby tak v pravidelnych intervaloch pulzuje brusko na jednom mieste..aspon u mna to tak je..:slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Presne tak, pulzujuce bruško na jedním mieste- dobrý opis.
Na glukozu nemusíš, máš právo odmietnuť.
12. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vidis a ja som to tomu svojmu lekarovi povedala a on, ze musim ist...
12. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ake zlate :slight_smile: :slight_smile:
@sunny1112 prajem skore uzdravenie :slight_smile:
no u mna bude zazrak, ked neochoriem. cez vikend sme mali deti a mala bola minuly tyzden chora, ale cez vikend este kaslala aj lieky brala. od toho vikendu lezi moj priatel v posteli, total je odpisany. vsetko ho boli, kasle ako blazon :frowning2:
vsetko je teraz na mne, dnes som bola cely den na skoleni, kde z kazdej strany chory clovek :frowning2: tak toto bude fakt zazrak, ked nic nedostanem. a ked sme uz pri tom. mam asi tyzden hnisavy vacok z druhej strany spodnej pery. nechce mi to zmiznut a strasne to boli. cistila som si to slivovicou, davala na to pastu... stipe to jak svina, ale nie a nie zmiznut. neviete, co pomoze?
12. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Hmmm keď musíš, tak musíš:slight_smile: hehe Moj nepisiela. Ja som pri prvom tehu nemala ni druhý odber krvi, ani prietoky, ani na monitor som nechodila. Skoro prirodzene tehotenstvo a pôrod:slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete, kde najdem tabulku (s nejakym peknym obrazkom), kde su rozpisane tyzdne a ktory to je mesiac? chcela by som si mesiace odskrtavat :sunglasses:
12. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a tu mi to vyhodnotilo ako 400g plod. a na vysledoch z morfo mam napisane, ze 372g zodpoveda 20+4 a nie 20+1 ako podla menstruacie. tak ja neviem :sweat_smile: no ale cez 500g v 21tt sa mi zda strasne vela...
12. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ktore saty si si nakoniec vybrala?
12. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem kocky,ste zlate..akurat ma maly kopka,.ja nechapem,nic ma neboli,ziadne problemy,citim sa skvele..a ani som len netusila,co sa deje..bojim sa,neviem si ani len predstavit,zeby sa maly narodil skor..alebo keby som o neho prisla..velmi sa bojim..neviem,ako ovplyvnit,aby bol v poriadku
12. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek