• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta vdaka,samozrejme ze som to nemohla najst,uz sme tu tolko popisali :grinning:
12. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, hlavne pocuvaj svoje telo, ked sa citis fajn, to je dolezite. Niektore veci ovplyvnit nemozeme, ale ked sa citis fajn, bude sa tak citit aj male. :slight_smile: drzim palce!!
12. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj,vsetko bude uplne v poriadku :slight_smile: a aj keby sa cosi malo stat,tak urcite podrzia male dnu par tyzdnov a potom uz nie je problem byt v inkubatore. kedysi inkubator nebol alebo sa este len vyvijal a deti prezili. ved aj moja kolegyna ma krasnu 25! rocnu dceru a bola v inkubatore. a to dnesna technika je ovela lepsia :wink:
12. říj 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne to vypocitalo ze male ma 520 to neni vela? :slight_smile: musim najblizsie dokiho opytat
13. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule.
Tak ako sa dnes máte? My sme mali hrozbu noc. Simonko bol hore snáď aj 200x. Kombinácia zubkov a soplikov. Ach jaj
@mafynka držím palce a daj nám o sebe a bábätku vedieť. Hlavne sa neboj, nestresuj, všetko bude dobre. Ešte budeme spolu piť kafe:slight_smile:
13. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a ster ku koncu tehu ti robil? a ked mu poviem, aby ma poslal na sladku vodu a vsetky tie zvysne vysetrenia- myslis, ze ma posle: super, ze je vsetko ok

@alexis13 nie je - vsak este musi riadne pribrat - na cca 3 kg :wink:
13. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - skvelá stránka s výpočtom - ďakujem :grinning:
13. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, davno som tu nebola, dufam, ze sa vam dari, ale mam jednu otazku, v pondelok, alebo asi uz aj v nedelu ma bolelo brusko, vpredu vpravo, viac menej len v jednej oblasti a to pri dlhsej chodzi... najprv som si myslela, ze to je preto, ze sa ponahlam, no vcera sa to zopakovalo aj pri vyslovene vychadzkovej chodzi, ide len o to, ze je dlhsia ako ked chodim niekam autom a vzdy na jednom mieste, nie inde... dnes som sla autom, takze neviem, ale stretli ste sa s tym aj vy? malu citim, ohladom pohybov nie je problem ani utlm, ale toto ma trapi :unamused:
13. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Myslis na toho streptokoka či akého koka z konecnika? Mne povedal, že ak veľmi chcem ísť tak môžem, ale ja ee.
13. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mi sme sa o tom streptokoku ucili na mikrobiologie, a urcite chcem ist na to vysetrenie, je to dost vazne keby ho mas su tusim dve formy bud ti ho najdu v rodidlach a mozes mat silny zapal alebo streptokok moze byt nebezpečný aj pre babatko...ale uz to neviem presne mali sme to pred dvoma rokmi ci kedy :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no jasne musi priberat len nevedela som ci je ta velkost v norme..... :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No to on robí, v nejakom 36 tt mi ho robil. Viem že to je potrebné.
13. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ano - ale nezda sa mi,ze by mi to brali z konecnika. a ten druhy odber krvy sa kedy robi?
13. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mna pri dlhsej chodzi zase zacne boliet okolo pupka a potom ma rozboli cela prava strana tak, ze uz ani chodit nemozem. Predvcerom sme sa boli najest v meste a ja som nevedela prist k autu z restiky. Potom, ked si posedim, tak to prejde.
@alexis13 urcite to nie je vela...
@cinamon7 ja som si to dala do zaloziek, takze to mam kedykolvek k dispozicii :wink:
13. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vybrala som si tie tretie, tie bordove...tak uvidim, ci mi budu dobre.
@mafynka Drzim velmi velmi prsty.
13. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tusim v 30.týždni ked je aj ten velký ultrazvuk
13. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj mne vyslo tolko a to mam o 2 tt.menej, tesim sa :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tiez som sa vcera tak citila, trosku viac sa ponamaham, bola som v praci urobit vyplaty, posta,uctovnik a este nakup a domov som dosla uz s bolestou presne na pravej strane, potom sa na seba hnevam ze sa nesetrim, do vecera som lezala, takze dnes si dam lahsi den, nevadi mi ani neporiadok :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ten druhý odber neviem, ten mi nerobil:slight_smile:
13. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja musim byt v praci, ale brisko me bolelo v sobotu po uklidu baracku :unamused:
13. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a lekar ti na to nieco povedal? ja sa na to budem v piatok pytat, lebo tiez mi robi problemy potom chodit, hlavne ked sa ponahlam na autobus domov
13. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, asi budem mat velke babo, ale co je zaujimave, je ze velkost bruska mojho chlapciatka je na skoro 24t, takze tam je asi tych zvysnych 100g, doktor sa smial a hovoril, ze ho krmim dobre :0)
Inac vsetko ma v poriadku, krasnu pusinku, hlavicku ... podla poslednej menzes som 21tt, zacinam dnes ale podla babatka je to 22-23 tt.
13. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 jej,to je super ! :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 moje ma 516g a som v 22 tyzdni...
13. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

@slavkav - Mne robili výter z pošvy asi týždeň pred pôrodom a mala som tam niečo tak mi nasadili antibiotické čípky do pošvy, No ak by to nebolo preliečené, bábo môže dostať závažné kožné ochorenie a taktiež som počula že môže aj oslepnúť, ak sa mu tie baktérie pri prechode pôrodnými cestami dostanú do očí. takže ja určite pôjdem znova a myslím že ten ďalší odber krvi je pri tom veľkom utz, ale nie som si istá
13. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
minnehaha2005 - u nás na utz v 21 týždni malo bábo okolo 350g, ale bolo o pár dní menšie, a som s pýtala dokiho že či je to problém a on že vôbec tu sú tie dva týždne hore dolu úplne normoš, takže môže byť, že zas tvoje babatienko je väčšie a preto viac váži :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak to aj moje bude vacsie, vlastne mi to povedali pri davnejskom ultrazvuku,ze asi tyzden vacsie, do dalsieho musim este mesiac cakat, neviem sa dockat :wink:
13. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne o velkosti doki nic nepovedal...musim sa viac pýtat :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek