• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte, tie vahy mate uplne v pohode, tu je k tomu orientacna tabulka :wink:
13. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ja tiez cakam vacsie babo i ked teraz to tak nevyzera...ja som mala vyse 4,4kg a manzel tiež :grinning: :grinning:
@sharlotta - ak by ti tie fialové nesedeli, včera pridala jedna kočka tieto a som si na teba spomenula, že dievčatám s ryšavými vlasmi by žlté šaty mohli sedieť :slight_smile: a sú na šnurovanie mohli by sa vedieť pekne prispôsobiť brušku
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/79wg/spolocenske-saty/
13. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka krasne saty :wink:
13. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nie je zac :wink:
13. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dik, tak sa mi to nejako s tym vyterom aj zdalo - viem,ze z toho moze byt po porode problem - preto som sa na to pytala. ale kedze v tom case uz budem chodit asi na poradne do nemocnice - tak mi to asi spravia tam. predpokladam.
krv - opytam sa ked pojdem na poradnku. a dakujem :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekto tu vcera chcel tabulky na odratavanie tak nejake sem zavesim :wink:
13. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ahoj, svagrinej tiez nic nebolo, sla len do poradne a lekarka ju poslala na magnezium do nemocnice, tam zistili ze je otvorena a ma tichy porod , zistili jej streptokoka..preto hned isla na cisarsky , bola v 7.mesiaci a cakala dvojicky. cisarsky preto, aby deticky nechytili toho streptokoka ked idu porodnymi cestami. ale aj tak ho chytil..neviem ako, brali od narodenia ATB a stale im cosi je. dokonca chlapcek asi nieco schytal z nemocnicneho prostredia a ma asi dajaky zapal ale nevedia aky a co..takze ho liecili sirokospektralnymi ant ...no je to neustaly boj, narodili sa este len len pred 3a pol mesiacom. myslim, teda ze je to aj tak potrebne diagnostikovat toho streptokoka, ved naco by sa robilo vysetrenie keby to nebolo smerodajne.
13. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule. uz som pisala, ze ma boli chrbat, ale uz je to treti den a takmer vobec sa neviem vyspat a v praci uz neviem ako sediet. to bude do konca taketo? az sa mi neda dychat.... co mozem robit?
13. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne pomoze ked si aspon na minutku lahnem na nieco tvrde tak aby som mala rovny chrbat, tiez nevydrzim dlho lezat
13. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som sa uz kvoli tomu druhu noc poriadne nevyspala. nechapem preco to tak boli a tak intenzivne. skusala som aj na rovnom aj na internete som googlila, ale nic. teraz to mam v teple zabalene...moze to byt s tehotenstvom spojene, alebo nieco ine? aj cvicit chodievam...asi pojdem na plavaren si zaplavat, len to sa zas bojim zapalu mocakov...
13. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nieco som citala, ze je to aj zlym drzanim tela, ze viac napiname chrbtove svalstvo a naklaname sa dopredu
13. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca davam si na to pozor a aj preto chodim cvicit, aby som sa nenaklanala a podobne. ja tomu proste nerozumiem...neviete ci su nejake kremy aj pre tehotne dostupne alebo lieky. mam ist za lekarom?
13. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to ti neviem poradit, snad poradia skusenejsie maminy, rozhodne mu to spomen na poradni
13. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 bolest chrbata moze byt sposobena aj tym, ze babatko roztahuje tvoju kostru - napriklad sa odtahuje kostrc od povodneho miesta. tiez sa roztahuje panva, to boli tiez ako slak a dokonca vyssie ako by si cakala. blbe je to, ze nemas ako zistit ci to nie je nieco ine. zas ti najlepsie poradi doktor, aspon zistite pricinu bolesti, ak by to mal byt nejaky zapal (dufam, ze nie).
urcite si davaj pozor na drzanie tela aj pri sedeni a pri stati. podsadena panva tak casto ako je to mozne, je zaklad, odlahcis krize. no a potom ako bonus, stiahnuty zadok a panvove dno, ale to asi poznas z cviceni :slight_smile: uz som tiez mala 3dnovy maraton bolenia krizov - nastastie sa to dalo ako tak vydrzat.
13. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka dakujem :wink:
@kwetinka1 aj mna bolievaju krize a v noci ma boli medzi lopatkami :confounded: ani neviem, ako si uz mam lahnut
13. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - presne ako píše @budulinka - rozťahuje sa Ti panva. Samozrejme treba si uvedomiť aj to, že je to pre chrbticu náročné obdobie - predsa dieťatko je zo dňa na deň väčšie. Ja môžem v noci spať len na boku, lebo keď chvíľu ležím na chrbte tak ma veľmi bolí.

@sharlotta - tie bordové šaty boli najkrajšie - podľa mňa Ti budú výborne sedieť - veď máš zatiaľ malé bruško. :grinning:
13. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca moze to suvisiet aj s tym, ze mam nakrivo panvu a ked sa teraz roztahuje, tak to boli este viac? v noci skusam rozne polohy, ale nic nezabera. snad najhorsia mi je na boku...a nie su na to nejake kremy alebo lieky. ved takto sa fakt neda fungovat. v noci som spala snad 3 hodinky.
13. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mna akokeby napravo a ide do dolu az k nohe :frowning2:
13. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mna tiez boli chrbtica, podkladam si v posteli vankusik medzi nohy aby som odlahcila brucho,alebo skus ten vankus na kojenie,ak ti to neprejde,radsej by som sla k lekarovi,po porode som mala tiez vazne problemy s chrbticou,brala som lieky aj ked som kojila, cez den skus vela oddychovat,ja si stale podkladam vankus za chrbat, pomaha mi to, bolia ma krize,aj to ze priberame chrbtica musi niest vacsiu vahu a ohyna sa pod tlakom :unamused:
13. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ten vankus uz mam asi tak dva mesiace :frowning2: bez neho uz snad ani nezaspim :slight_smile: pobolievali ma krize, ale to co je teraz, fakt nechapem...len je to take, ze napravo...no ked sa uz ani tutu noc nevyspim tak idem k lekarke. myslite, ze to mam ist ku gynekologicke?
13. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a nemozes jej zavolat?
13. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 chod k svojej praktickej, ta ta zrejme posle na ortopediu :wink:
13. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne sa to stalo asi dva krat , ani nadychnut, nic strasna bolest ako keby mi niekto drtil pluca, taksom sa snazila co najviac cvicit cvik lopatky ku sebe a rovny chrbat a pomohlo to .... len mne to sposobuje aj zle drzanie tela, pred2 rokmi som si nalomila kostrc na snowboarde a odvtedy peklo , posledne mesiace pre porodom s olinkom, brutus ... tak som sa snazila odtazovat panvu a schytal to chrbat a teraz zase to iste , kostrc zacina boliet tym ako sa roztahuje panva a chrbat tiez ... ale to aj pretoze uz nezatazujes brusne svalstvo ... precvicuj cviky kazdy den viac krat a treba rovno sediet ...
13. říj 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky..tak nakoniec lezim vo zvolene..v bb ma nechceli prijat..ale horor je tu..dali mi infuzku a taka super sestricka,ze mi 3zili vyvalila..nakoniec zistili,že mi to tecie mimo zily tak zasa pichli..mam obe ruky modre a desne to boli,take hrce
13. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka preco ta v bb nechceli prijat? ma mrzi, ze mas modre ruky, oni to niekedy vedia tak blbo pichat :angry:
13. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 v bb ma nechceli,lebo vraj nevidia dovod na hospitalizaciu
13. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmmm, tak mozno mas stastie a nie je to take vazne.... ja som bola vcera na kontrole u svojho gyn v ga a ten si ma tam chcel nechat, no ukecala som ho, ze budem iba lezat, poctivo brat lieky a keby daco, hned doletim, opatruj sa
13. říj 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA SOM to nejak zle dala to tých výpočtov..... babatko by malo mat 650 /ju teda vykrmujem :wink: /
13. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek