• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte dievcata :slight_smile:
@natalca dakujem pekne za tabulky :slight_smile:

mam problem... neviem, ci je to normalne :sweat_smile: vcera som bola cely den na skoleni, kazdu hodinu sme mali asi 10 minutovu prestavku, obed atd. po skoleni som presla do kanclu asi 100m a uuuuplne som bola zadychana. chodim pomaly, ale uz aj priatel si vsimol, ze ked prejdem par metrov alebo robim nejaku cinnost, tak strasne funim. doteraz som si to neuvedomovala. vecer som zbadala, ze mam opuchutu pravu nohu, kde je vnutorny clenok a take fialove zilky. ked som si lahla do postele, tak ma neuveritelne bolel chrbat v akejkolvek polohe :frowning2: a napr. lezanie cisto na chrbte s vystretymi nohami je strasne utrpenie :frowning2: ako keby sa mi natahovalo brucho a dost to boli. a dnes som bola zasa na skoleni a kym som prisla do kanclu, tak som zas funela a strasne ma bolelo brucho. asi mi aj stvrdlo, ale kedze neviem, ci to je ono, tak dajme tomu, ze ma len bolelo. je toto normalne na konci 21 tt??? neviem, co mam robit :frowning2:
13. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak pozeram, ze kazda mame nejake problemy, niektora viac a niektora menej...ja som na PN do konca tyzdna, nic vazne, ale citila som zaciatok nadchy a u mna, ked to prepukne, tak je to katastrofa...tak som to riesila preventivne a radsej som doma ako v praci, popijam cajicky...a papam:slight_smile: Ak by ste nahodou mali problem s upchatym nosom, tak moj lekar hovoril, ze sa neodporucaju klasicke kvapky do nosa, ale iba take na prirodnej baze - morska sol a tak, to len ak by ste nevedeli.
Mna zase boli uplne dole pod bruskom, uz 2.den, ale lekarka povedala, ze mi asi maternica tlaci na nejaky nerv. Ja som sa skor bala, ze mi zacina nejaky zapal mocovych ciest,alebo nieco podobne, ved je uz taka kosa cez az:( Ale zatial nestresujem, som v teple, tak uvidime, ci to bude nejako pokracovat. Leo dnes kope o dusu, dnes ma asi nejaky treningovy den, lebo kope skoro cely den...a silno:slight_smile:

@mafynka drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Mojej kolegyni v 5. mesiaci zacala odtekat plodova voda,ale bola na 2 tyzdne v nemocnici a potom bola uz iba doma a je v poriadku, termin ma cca o dva tyzdne, tak neboj, urcite je to len mala komplikacia. Ked som citala, ze co Ti je, tak sa tak clovek zamysli, ze aj ked sa snazi mysliet pozitivne (ved to sme si od zaciatku hovorili), tak aj tak je to proste zivot a zastihne nas stale nepripravenych. Ja som tiez taka, ze si myslim, ze sa nemoze nic stat a ze vsetko bude v poriadku, ale teraz vidim, ze treba byt pripraveny na vsetko. Daj si doniest nejaku pozitivnu knihu, aby si sa trochu odreagovala...ja som si dnes kupila jednu od Evity na tieto tri dni, co budem doma cakat, kym drahy pride z prace:slight_smile:
13. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 si to dobre vyriesila :slight_smile: aspon sa vyhnes chorobe... ze maternica tlaci na nerv? no neviem, ale aj ja mam pocit, ako keby som mala dostat M. a pre istotu som kukla do kalendara, ale nie. asi sa nam to tam dole este stale roztahuje. no otrasne sa citim. tak ako mi nic nebolo v prvom trimestri, tak teraz sa to meni :frowning2: zevraj najkrasie obdobie tehotenstva :confounded: ale u mna bude problem, ze som velmi vela pribrala a tak to telo nezvlada.
13. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 akoby som citala o sebe:slight_smile: neboj, podla mna je to normalne...ja sa niekedy neviem ani nadychnut, take mam napnute brucho...aj tento tyzden som to mala. Ja sice nemam zilky, ale opuchnute nohy su asi normalne, mna sa na to pytal naposledy lekar, ale co boli kamosky tehu, tak vsetky to spominali...beries magnezium? Ja tiez funim, prechadzky s mojim psom sa snazim robit zasadne po rovinke a ten maly kopcek, co mame za blokom, je pre mna ako Gerlachovsky stit:slight_smile: tak neboj...
13. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ak ti nevadi odpovedat, tak kolko si pribrala?
13. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem pekne,,,no vidis, ja som sa snazila brat vsetko pozitivne,,ani som si nepripustala,ze by daco mohlo byt zle,,,ale vidis,,ani som sa nenazdala a som v nemke,,som kludna,aspon,ze mam vecicky pokupene,,,lebo uz asi do obchodov sa nedostanem,,tak aspon nie som nervozna, ze nic nemam prichystane

ale inak kocky strava tu o nicom!!!!!!!!!!!ty kokos taky hlad,ze koniec,,,,ale nasla som cislo na donasku,,tak som si objednala kung pao s ryzou,,,a este reznik,,a kuracie kusky,,,tak aspon to som spokojna,,inak by som tu asi umrela,,,a dnes som prvy raz pocula srdiecko drobca,,,juuuuj take zlate to bolo,az som si poplakala,,,ale ruky ma bolia fajne,,same modriny ako narkomanka sa tu citim,,,slak ma ide trafit
13. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahojki srdiečko čo to vystrajate?? kde ste?? píš :wink:
13. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 som na FB
13. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak aspon nam v tej "nemke" neschudnes:slight_smile: ja som si dnes uvedomila,ze chvalabohu, ze chodim do prace, lebo tam nemam cas mysliet na jedlo:slight_smile: lebo to vsetko, co som ja dnes pojedla...no doprajem si:slight_smile: co uz:slight_smile: rano coko rozok s coko jogurtom, na obed halusky s kapustou (este mamnkine), potom jablko, chlieb s horcicou a slaninou a syrom a teraz som zmlska coko puding, co mi este strasil v chladnicke...mnam:slight_smile:
13. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som rano stihla este mekaac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky fajny bol :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja si ho tiez tak raz za mesiac doprajem, neboj:slight_smile: ale minule som sa precenila, dala som si Big Tasty,ale dojedol ho drahy:slight_smile: on moze mekac aj kazdy den...aj ked ho krotim, ale ked mu chcem urobit radost, tak ideme na mekac:slight_smile:
13. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ja si nenecham dojedat,,,ja spapam sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juj a fakt vdaka bohu za tu donasku,,,asi ich budem volat kazdy den,,,ani to nejak vela nestoji,,,no co uz,,,ale tu sa fakt nic neda jest,,a ja taka vecer hladna vzdy,,,by som aj kona zjedla,,a vecera o piatej a potom uz nic,,ved to je tyranstvo!!!!!!!!!!!!
13. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No, ja som vela do konca 4. mesiaca nejedla...ale od polovice piateho mesiaca sa to pomalicky rozbieha...ale uz sa musim trochu krotit, lebo to zhadzovanie potom bude pre mna najvacsi trest za obzerstvo:slight_smile:
13. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ja moc nepriberam,,ale posledne tri tyzdne mam riadny apetit,,sa aj sama cudujem
13. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som mala take stresy... aj vam brucho stvrdne ked prezivate stres, strach, okrem toho, akoby to maly citil, zacal tak kopkat...
13. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja ked placem, tak ma maly zacne kopkat,,aj vcera asi citil,ze som mala stresy,,tak ked som si hladkala brusko,bol kludny,,ked som dala ruku prec,tak ma desne kopkal,,a toto robil dve hodiny,,som ho musela stale hladkat
13. říj 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ja neviem k tejto teme nic povedat...mne este asi brucho nestvrdlo...som to zatial nespozorovala...to mozno baby, co uz maju jedno babo by k tomu vedeli povedat viac...
13. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moj krpec kope hlavne rano a vecer alebo ked sa najem...ale dnes kope stale...:slight_smile:
13. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mna kopka vecer, ked mame po kupani pohodku pri telke,,lezake mi a masirujeme sa,,,priatel mi masiruje chrbat a ja si natieram brusko,,,tak je to take pekne, ze je s nami
13. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaaaaaaaaj tak uz viem :slight_smile: ja som si myslela ze je to tepna :slight_smile:
13. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky.100rokov som tu nebola,ale sem tam vás čítam.Pri našej stíhačke toho moc nestihnem,lebo píšete jak draci.
Takže gratulujem k všetkým dobrým kontrolám,všetkým dobrým výsledkom,srdiečkam,sonám a marodom prajem skoré uzdravenie.

@mafynka držím palce,nech si čím skôr v poriadku.

vidím,že sa bavíte o kopkaní.tak mňa malé kope takemr nonstop,niekedy mám pocit,že ani nespí.najviac ho to baví v noci a skoro ráno.

U nás je všetko v poriadku,naďalej beriem magnezium, v 21tt sme boli na morfologickom sone,ale pohlavie sme sa nedozvedeli,lebo malé bolo veľmi živé.dr.mal problém pomerať,čo bolo treba,ešte som hovorila,že tuším čakám ďalšie hyperaktívne dieťa,ak to bude ešte aj chlap,tak zošaliem.Chceli sme ísť na 3D,ale musela som to zrušiť,lebo sa nám pokafralo auto a potrebujeme tam dosť peňazí,takže sme sa s manželom dohodli,že už to necháme tak.Je to naše posledné bábätko,tak si spravíme prekvapenie,takže uvidíme.
13. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ja mam v knizke, ze som pribrala 7kg, ale v skutocnosti 17kg. tych 10 kg som nachytala este hned na zaciatku a v 12tt, ked mi dali knizku, tak mi do nej napisala aktualnu vahu a nie povodnu pred tehu. zevraj tych 10 kg bolo tou stitnou zlazou a ze som prestala fajcit. pred chvilkou som bola v sprche a mam strasne opuchnute nohy :frowning2: dokonca mam otlacene ponozky a taku vrytu ciaru :frowning2: to uz co je??? :confounded:
@mafynka drzte sa tam. je mi luto, ze ti nedokazali na prvykrat zobrat krv :frowning2: strasneee
tak ale pekne si to vyriesila s tou donaskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a nemáš alebo nemala si problémy s kŕčovými žilami?keď ti veľmi opuchajú nohy,určite to treba spomenúť dr.,ale podľa mňa je to aj tou štítnou žľazou.

baby,ako ste si vyrátali,koľko vážia vaše detičky?prešla som asi 10srán dozadu a nenašla som.
Inak,ja som doteraz pribrala 3kg,tak ak to bude mať takúto tendenciu až do konca,budem len rada.Hlavne kvôli tomu,že pred tehu ma neurologička upozornila,že nemôžem moc pribrať,ak sa chcem po pôrode vyhnúť operácii chrbtice.Nie že by som si dávala nejak pozor na jedlo,ale asi to bude tým,že mám pri malom veľa pohybu.
a ešte moje bruško:
13. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj.Ked sa smiem opytat čo si mala so štitnou žlazou? Ja mam tiež problemy a beriem hormony
13. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 nemala som ziadne problemy. ved ja som taka tapa, ze ked sa ma dr. pyta, ako sa citim, tak vzdy ze dobre. a teraz co, ked endokrinologicke idem az 4.11. a na poradnu tiez? stinu zlazu mam uz v poriadku, beriem hormony.
jeeej, ze 3 kg :slight_smile: super, tak dufam, ze to pojde takto a vyhnes sa tej operacii :wink:
ake krasne brusko :sunglasses:
13. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ahoj :slight_smile: z prvych krvnych testov som mala velmi zle vysledky. TSH 13, nieco a TPO ci ako az cez 2900. tak som musela nabehnut na endokrinologiu a tam mi aj na sone potvrdili, ze stitnu zlazu nemam v poriadku. dala mi euthyrox 75 a na kontrole po 6tich tyzdnoch som mala vysledky TSH 2, nieco. takze super, rozmedzie je od 0,1 do 5. ale este mi aj tak pridala - takze teraz beriem jednu 75ku a pol tabletky z 25 euthyrox. 4.11. idem na kontrolu. inak je dolezite, aby sa tabletky brali na lacno a nesmie sa potom hodinu ani jest ani pit. ty mas ake problemy?
13. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - mne tiež začalo tvrdnúť bruško, keď som mala stres.
13. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ja sa taaak nudiiiiim
13. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ti verim. si sama na izbe?
13. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie,,su tu este dve,,ale nic moc
13. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek