• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka tak to je potom fakt smola. ale aj tak nechapem, ze preco ta nechceli hospitalizovat v bb. tak ked to nebolo pre nich na hospitaliizovanie, tak co ta nepustil dr. domov? ale aj tak si myslim, ze par dni vydrzis a nebudes tak nic riskovat. treba sa zatat a povedat si, ze pre babo spravime vsetko a aj vydrzime. ved za chvilku to mame za sebou :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 som bola na nejakom monitore,,po infuzke rovna ciara,,,,ked som prisla som mala tu krivku vselijaku,,,,tak asi naozaj sa nieco dialo s maternicou,,,kedze uz to vraj prestalo
13. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som mala tiež TSH 7 a dali mi euthyrox 50 1x denne.na kontrole mi povedala, že je to dobre a že mam pokračovat. o tri tyždne idem zase na kontrolu.
13. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ano,samozrejme pri stresoch brusko tvrdne, preto sa treba stresom vyvarovat,aj ked to niekedy nejde :frowning2:
13. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 jeej,krasne brusinko :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui super, ze sa ti to upravilo. aj ja som sa velmi potesila. akurat ma moc netesi, ze to budem musiet brat uz stale :unamused:
13. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja sa toho tiež bojim.a nie je možnosť že sa to po pôrode-kojení upraví? ja som mala pred tehu tie hormony v norme.musím sa opýtať doktorky :unamused:
13. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja ked som v strese, mi tvrdne a aj ma boli. mala som jeden taky den a bol to hrozne. vtedy som si uvedomila ake je dolezite byt v klude
13. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui no mne povedala, ze take hodnoty mi nemohli nabehnut len tehotenstvom. zevraj som to mala aj predtym (je pravda, ze som sa cely zivot trapila vahou, ale nebolo to az take zle), ale ze to sa neda len tak zistit, lebo stitna zlaza neboli. inak aj moj brat ma znizenu funkciu. nikdy ma nenapadlo ist na vysetrenie :sweat_smile:
no dufam, ze u teba to bude len tehotenstvom :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 baby ja som pocula, ze niekedy sa to liecbou casom upravi. proste isty cas budete mat lieky a budu vas sledovat a neskor mozno uz nebudete tieto lieky potrebovat. len sa to bude musiet sledovat. mala som takych pacientov. ale ved uvidite. drzim palce :wink:
13. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to znamena, ze si mala kontrakcie ked to bolo kadejake. a uz teraz mas dobry zaznam bez stahov maternice :slight_smile: tesim sa
13. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dufam, ze mas pravdu :slight_smile: dakujeme
a ako si na tom? davno som ta necitala. nevies, co cakate?
13. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja neviem stale a dozviem sa asi az po 4D sono co je tak o mesiac. ale som zvedava. ty ako vidim budes mat dievcatko, nakoniec ten jakub nevydal. ale nevadi bude mala princezna :wink:
inak sa mam ok, len mam toho velmi vela v skole. a som unavena stale. narodila sa mi mala neter nelka pred tromi tyzdnami a dnes ma termin druha svagrina, ta caka syna. tak uz sme v ocakavani kedy sa narodi.
inak som zvedava ktora z nas dvoch porodi prva, kedze mame rovnaky termin :slight_smile:
a konecne vidim tvoju tvar, som si ta nevedela predstavit :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nooo, vidis, nevyslo mi to. ale aj tak som stastna :slight_smile: a aky mas pocit? co to bude? hovori sa, zevraj dievcatka sa casto neukazu, ze su hanblive uz v brusku :grinning: no som kazdopadne zvedava :slight_smile: no to si neviem prestavit, ze by som mala teraz chodit do skoly a ty este studujes taku tazku skolu... obdivujem ta :slight_smile: no u vas sa teda zbabatkovieva :grinning: :grinning: to bude super mat rovesnikov v rodine :slight_smile: no to som zvedava aj ja, ze ktora pojde prva :slight_smile: mne zatial podla velkosti baba na prvom ultrazvuku vysiel PTP 22.2. a podla morfo 21.2. ale v knizke mam stale 24.2. :slight_smile:
no a ty si fotku nedas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? mohla by si. a aj ako rastiete a tak :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mala som silneho tusaka na chalana, ale teraz uz nejako neviem. takze tazko povedat, kazdopadne potesim sa obom :slight_smile:
no neviem s tou skolou..... v praci je to podla mna este narocnejsie niekedy, hlavne ta zodpovednost. a ja som v skole len nejake tri hodiny, len cestovanie ma vycerpava a aj bez toho som celkovo unavena. keby som mohla byt doma, spala by som stale :grinning: a potrebujem sa ucit aj, lebo mam buduci tyzden skusku, to tehotenstvo je niekdy fakt unavujuce.
a fotku by som si aj dala, lenze pisem vam tu kadeco a nechcem aby ma podla fotky spoznal niekto znamy a potom si cital moje osobne veci. takze tak. ale potom ti poslem foto na mail niekedy. napr zo svadby ako nevesta :slight_smile: to bude 27. 11. ale brusko vam odfotim :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ale prave som zistila, ze sa da vytvorit album ktory si mozu pozriet len priatelia. tak si vas niekedy vsetky co ste tu popridavam a vy v teme budete vidiet moje fotky, iny nikto
13. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dufam,ze na 4D sa ti drobec ukaze :slight_smile: do kedy budes chodit do skoly? jaaaaaj, takze bude svadbaaaa, gratulujem,ak som este negratulovala,lebo ja si nejak uz vela veci nepamatam :grinning: jasne, chapem, ja som tiez rozmyslala, ci si sem vycapim foto, ale nakoniec som sa rozhodla, ze hej :grinning:
to som pozerala aj ja, ze to tu zacina vyzerat ako facebook :grinning: tak ked budes mat cas, tak popridavaj foto :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 @bambulka0406 obe mate skoro rovnaky termin ako ja, takto budeme rodit spolu :slight_smile: uz pekne citite male?
13. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem :slight_smile: chcem ukoncit semester a potom prerusim na rok a cakaju ma este dva roky. tak dufam, ze to zvladneme :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 veru, mame podobny termin. hej citim ho, aj ked ja som si stale nie ista, ci je to dieta, ale hadam hej :slight_smile: nie je to vsak take pravidelne ako u ostatnych
13. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 jeeeej, to mas pravdu :slight_smile: no ja az tak strasne necitim. niekedy vecer, niekedy aj cez den, ale taky poriadny kopanec do rebra som este nedostala. a iba 2x som videla brusko pohnut. no tvoj chlapcek je ale valibuk, tak mozno preto citis silnejsie. dufam, ze coskoro budem aj ja :slight_smile:
@bambulka0406 urcite to zvladnete :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ved ja tiez sa obavam davat fotky, nikdy nevies, kto kde vo svete si pozera tvoje foto, pre mna je o to moc aktualnejsie, ze ja som na druhej pologuli a som tu kazdy den... neviem, ale asi by som bola opatrna s fotkami mojho dietata, to by som asi premyslela, tolko je kadejakych ludi... najviac ma prekvapuje, ked si baby daju ultrazvukovy scan so vsetkym, menom a este aj rodnym cislom... nechcem nikoho urazit, len si myslim, ze opatrnost je namieste...
13. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa dajme vsetky z tejto temy medzi priatelov a budeme v klude :sunglasses:
13. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak citam, ze Vas tu boli chrbat...tak mne dnes pre zmenu seklo v chrbte...:frowning2: brutus bolesti mam stale, ledva sa hybem a k tomu Fili dnes nechcel cez obed spat...skoro som dusu vyplula..:frowning2:
13. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 v tomto s tebou suhlasim, nikdy nevies co ludia zneuziju.
teba ako kope?
13. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 lahni si a poriadne si oddychni
13. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 juuuuuuuj :unamused: neprijemne :unamused: kokso, obdivujem vas maminy. ja mam co sama so sebou robit, neviem si predstavit starat sa este o dalsieho krpca :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja si tych priatelov pridam podla tabulky... aby som na nikoho nezabudla
13. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 pozeram, ze si v JAR. moja buduca svagrinka tam ma priatela, v Durbane :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @lubinka26 dakujem za podporu :slight_smile: lenze ani lezat moc nemozem, vtedy mi je este horsie...skusila som si dat magnezium, tak snad aspon trosinku zaberie...
13. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek