• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 jej, to je super, my byvame blizko Durbanu, vlastne ked sa ma ludia pytaju, ze kde byvam, tak poviem ze v Durbane.
13. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 :slight_smile:
@minnehaha2005 no na FB ma Durban, KwaZulu-Natal :slight_smile: takze ani asi on nebyva priamo v Durbane. ale je tam krasne, aspon co som fotky videla :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky co tu noveho?? co robkate??
13. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ako to mam teraz nastavit, aby fotky videli iba moji priatelia? ja som vazne dementa v poslednom case :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJTE.......tak ja sa chystam do skoly konecne posledny den a mam volno....ale take volno ze sa musim ucit mam dalsie dve pisomky jááááj tá škola :wink:
každý den si dam sumivy magnezium a krče sa už neobjavili tak asi to zabera... :wink:
prajem vam pekny den kočky ahojte :wink:
14. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Kwa-Zulu Natal je provincia, podobne statom v USA, tak trochu, a ona je tu? priamo v Durbane, alebo sa tu ide stahovat?
14. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všetkým. :wink:

@lubinka26 keď si dáš svoj fotoblog,a klikneš na albumy,nad tým máš napísané: všetci alebo priatelia.zaškrtni len to priatelia a uvidia ho len tí,ktorích si dáš do priateľov.
14. říj 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano, babenky, my tu mame krasne slnecne pocasie, svieti nam krasne slniecko, po vcerajsiom celom dni kedy prsalo a bolo chladno, je to super.

inac videli ste uz tuto krasnu fotku, ako 21tt babatko pocas operacie chrptice drzi ruku chirurgovi? Je tam dost krvi, tak je to pre silnejsie zaludky, ale je to krasne. Chlapcek prezil, je zdravy a teraz ma 11 rokov.
14. říj 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 poznam ten obrazok, je nadherny :dizzy_face:
inak dobre ranko vsetkym :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule
14. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 waw ta foto - neuveritelne. by som si myslela, ze to je fotomontaz.
14. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko dievčatá :slight_smile: ako sa máme? Ja som sa včera radila so sestričkou čo sa týka tvrdnutia bruška a tá mi povedala, že prúser by bol, ak by som ho mala tvrdé stále, to že stvrdne párkrát za deň, je v pohode. A ak sa mi robí hrča na jednej strane, tak že to je bábo :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
14. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 @mafynka ahojte, vcera vecer nam vypadol net, tak uz som vam nestihla pisat:slight_smile: Drahy prave odisiel do prace, ja som sice na PN,ale chystam sa ku kadernikovi a k veterinarovi, ale mam to par krokov od bloku, takze pohodka...

@lubinka26 co sa tyka vahy, si myslim, ze to mas skor z tej stitnej zlazy asi, lebo ja som tak ako ty prestala fajcit, ked som sa dozvedela, ze som tehu a to som fajcila asi 6-7 rokov...aj ked posledne roky len slimky, normalne mi uz nechutili:slight_smile: Ja som si pozerala tabulky, kolko by sme mali priberat, tak tieto tyzdne by to malo byt 0.5 Kg/tyzden. Ja sa vazim kazdu nedelu rano a sledujem, zatial som v norme, ale ked neskrotim svoje chutky na sladke, tak to moze zle dopadnut:slight_smile:
14. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ako dlho este budes v nemocnici?
14. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 neviem,,dufam,ze cez vikend tu uz nebudem,,,uz ani infuzku mi nedaju,,dali mi 6 tabletiek magnezka, to mozem aj doma brat,,som nespala celu noc,,a hladna som desne,,,taka som z toho nervna,,,asi zasa si daco objednam
14. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no vidis, tak vsetko bude dobreee, neboj. uspesne to dotiahneme az do februara...

ja mam inak baby uz teraz paniku zo zimy, hlavne ked bude lad pod snehom, lebo ja si pamatam minulu zimu, kolkokrat som zabalansovala na zladovatelom chodniku...a som aj spadla, asi 2x, nastastie bez nasledkov, ale teraz si budem davat 100x vacsi pozor...najradsej by som to cele prezimovala ako medved a zobudila sa az pred terminom:slight_smile:
14. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a knihu, ktoru som si vcera kupila od Evity na 3 dni samoty mam uz skoro celu precitanu...myslim, ze je to jej najnovsia - Svet mi je dlzny - a velmi dobre sa cita...to je len tip pre tie, co sa nudia:slight_smile:
14. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 no mna to teraz nemusi trapit,,asi ani sneh vonka neuvidim,,,ale bude hrozne niekam chodit s bruskom,ked sa smyka,,toho som sa aj ja bala,ze spadnem
14. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Ahoj mafynka... Taak, kedy máte budicek??? O piatej??? Čo spolubyvajuce? Ako tvrdnutie??? Len pekne lez aspoň do víkendu nech si pod kontrolou.
14. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka viem o com hovoris, ja som bola v nemocnici 6 tyzdnov s jedlom je to hrozne, prve asi 2 tyzdne som vydrzala, ale potom prisla zapcha a to bol des, nasim neostavalo nic ine, len mi aspon obden nosit jedlo z domu, zapcha hned presla a tiez sme jedlo riesili donaskovou sluzbou, bola sranda pri prej objednavke prisiel taky mlady chalanisko a nevedel kam ma ist, aj sa hanbil a za tych 6 tt sme sa s nim aj skamaratili, vraj ked nastupoval do sluzby vzdy sa spytal ci z gyndy este nevolali :grinning: :grinning: :grinning: boli sme vdacne zakaznicky :wink:
14. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute. Nasa mala ma najnovsiu zabavku ma kopat kamsi ku konecniku. :sweat_smile: Je to dost neprijemne, vzdy sa strhnem...
@mafynka co sa nemocnicnej stravy tyka, tak ja som tam tiez hladovala, jednak to bolo hnusne a jednak malo...akurat ze vtedy som ani na nic nemala chut. :confounded: Takze to bolo este horsie.
14. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano baby...mne uz asi raz sibne z toho opacneho lezania, hlavu mi ide rozkopat a ked sa posadim, toci sa so mnou cely svet.... a robi mi dobre, ked sa tu vyfnukam :confounded:
14. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
o strave ani nehovorte,,,ledva co som doteraz nabrala,tak zasa zhodim,,zily si uz ani necitim,,take mam ruky modre,,,a od rana ma prehana,,asi z toho magnezka
14. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta vcera som kukala ten dzinsovy kocik,co si sem dala fotku,,,co si o nom myslis?
14. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: dobre ranko :slight_smile:
@minnehaha2005 aha, to som nevedala :slight_smile: no ona studuje tu v BA a on si zasa dokoncuje doktorat tam. iba on tam zije s mamou a otcom. ale su to slovaci. zatial sa dohodli,ze budu zit v Europe. ale to ukaze cas. ja by som nevydrzala byt cely rok bez priatela za na "par" mesiacov :confounded:
@janette4 no to som vyskusala, ale to plati asi len na nove pridania statusov a albumov. stare sa uz spatne asi nedaju zablokovat pre vsetkych :frowning2:
@minnehaha2005 hej videla, neskutocne nieco :astonished:
@leonard2002 no tak to je super, ze sa drzis :slight_smile: ja by som si hned zapalila. fajcila som 14 rokov no a teraz od 6tt ani jednu :astonished: ale mne to nesmrdi a kludne by som si zapalila. ale vydrziiiiiiiiim :sunglasses: musiiiiiim :wink:
14. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka podla mna je perfektny... :dizzy_face:
14. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja chcem warrior, o nom som presvedcena uz dlho,,,ale rozhodujem sa medzi ciernym s bielymi kruhmi a tymto riflovym,,,ten riflovy som pozerala uz davnejsie,,a lubil sa mi,,len som uvazovala,ci to nie je hlupost,,potom si dala nan link aj ty,,tak mi zacal vrtat v hlave,ze ked sa lubi aj inym,,ze preco nie,,,skor sa asi k nemu priklanam,,,dufam,ze ho budu mat v polsku
14. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 inak aj moje spolubyvajuce v nemke chodia stale fajcit
14. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka neviem, ta pani, co predava tieto kociky v Bardejove hovorila, ze to doviezli kdesi z Moskvy a ze je to limitovana edicia. ze keby som ho chcela, tak sa mam rychlo rozhodnut. Mne sa paci, ale ja si asi vyberiem Dorjan, s tym to bola laska na prvy pohlad :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek