• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka no ale ja som si povedala,ze to cez tehotenstvo vydrzim. pockam do skoncenia kojenia a potom si zapalim :grinning: uz sa neviem dockat, ale kojit chcem co najdlhsie :slight_smile: proste, ja ma pred ocami predstvu, ze keby som si potiahla, tak mala bude plavat v smradlavom dyme a to ja nedokazem. dokonca ma kamosky presviedcaju, ze je horsie mat pocit, ze nieco strasne chcem a nedam ako keby som si jednu zapalila. ale ja sa bojim aj potiahnut :grinning:
14. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drzim palce, podla mna si sa rozhodla spravne. Neznasam tehotne nezodpovedne zenske, co fajcia. Sorry, ale vo mne to vyvolava strasny hnev, normalne by som bola schopna im strelit. :sweat_smile: Ja napr. milujem pivo. Zvykla som si dat pivo tak 3x do tyzdna vecer k telke. Aj teraz ma niekedy chyti taka chut, ze by som si dala...ale odkedy viem, ze som tehotna, nie som schopna nic alkoholicke vypit. Normalne, mi to nejde...aj ked som uz asi 2x povedala mm, aby mi nalial pol pohara piva, ale dala som si glg a dalej som nemohla... :unamused:
14. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktorka mi ukazala drobca,,taky ufonik,,,ako ma vsetko take gulate,,aj rucky aj nozky,,mi to pripadalo ako postavicka z kresleneho filmu,,takyyyy krasny moj,,dnes sa riadne vyduva,,aj na sone sa vydul,,som sa zlakla,ze mi povie,ze mi zasa tvrdne brusko,,ale nevravela nic
14. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je dobre,,,aj kamoska fajci,,a dost sa jej divim,,,ja to neuznavam,,ako nic proti fajciarom,,ale v tehu to neuznavam,,,ako dobre,ak niekto nevie prestat,ale obmedzi to o dost,tak ok,,,,ale ak niekto taha jednu za druhou,,tak to vobec nechapem!!!
14. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak ja uz neviem co sa so mnou deje okrem toho, ze ma bolia krize uz 4 dni, pridem rano do prace, ledva som lapala po dychu, oblial ma studeny pot (to sa mi uz stalo dnes tretikrat), ale dnes som aj odpadla :frowning2:. Nikdy som taketo problemy nemala....este sa z toho spametavam a bojim sa aj zo stolicky postavit.
14. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem :slight_smile: bolo a je to velmi tazke, ale chcem vydrzat :sunglasses:
ja si zas zvyknem dat z priatelovho piva tak 2 glgy po dobrom obede. pivo je zdrave, obsahuje vela vitaminov, no az na ten alkohol. ale podla mna male mnozstvo nemoze uskodit :wink:
@mafynka jeej, videla si krpceka? ze ufonik :grinning: a co ti povedala, je vsetko ok? a este stale nevies, co cakate?
no ja nie som ani za obmedzenie, treba uplne prestat!
14. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@mafynka tak hlavne, ze je mimco v poradku. Vy nechcete vedet co to bude?
14. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a nebudes mit problemy s tlakem? Si radeji dojdi k doktorovi :wink:
14. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 A naco este cakas? Ze doktorka pride za tebou?
14. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 minule som akurat citala clanok, ze robili studiu, ako vplyva male mnozstvo alkoholu (pol litra piva, 1 stamperlik tvrdeho, 2dl vina na tyzden) na babatka a mudre hlavy vypatrali, ze take mnozstva nemaju ziaden vplyv. Ale ja aj tak nemozem...Svedomie je svina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ta chcem vediet co cakame,,ale dnes sa nedalo,,,ale doki vravel,ze asi chlapcek,,,tak snad,,ale mne je to jedno,,nech len vydrzi a je zdravy
14. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta v Bardejove? ake kociky?
14. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to je jasny, to si prejeme vsechny aby nase babatka byly zdrave :slight_smile: a jak dlouhoi asi bude v nemocnici?
14. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Dorjan a ine...bavili sme sa o nich par stran dozadu. Tento moj vyvoleny
http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/83-danny-sport-kvety-2010.html
a teraz sme sa bavili o tomto riflovom
http://www.svetkocikov.sk/kociky-tako/366-warrior-jeans.html

vyzeraju byt najlacnejsi na SK
14. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@sharlotta idem jej zavolat, len este chvilku si chvilku oddychnem. Mam teraz dost nizky tlak, ale si myslim, ze to je vzduchom. velmi tazky a vydychany vzduch a predsa tehotnym sa este horsie dycha. nestratila som, ze uplne vedomie, trosku som matne vnimala, ale nastastie kolega ma zachytil. baby davajte si bacha na vydychany vzduch....hlavne v obchodoch alebo podobne....
14. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce neviem,,,upratovacia teta mi uz chcela ihlu vybrat z ruky,,,aj doki vravi,ze infuzku uz nedostanem,,,ale este si ju necham,bo ak by ma ta sestra mala este raz pichnut, tak to uz nemam aku zilu jej vytrcit
14. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta oba su krasne. ten riflovy je taky iny, zaujimavejsi (je to riflovina, alebo len farba riflova?) :slight_smile: ale zas pre dievcatko (a je univerzalnejsi) by som volila ten druhy
14. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne tak prislo zle vtedy v Auparku...normalne som si musela sadnut na lavicku a dychat, uz som myslela, ze to nevykryvam. Tiez si myslim, ze to bolo z vydychaneho vzduchu. :confounded:
14. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 toto sa aj mne stalo v obchode,,som myslela,te na wcko aspon dojdem,,ale na prvej lavicke som zostala sediet,,kym mi priatel zbehol vodu kupit,,,bo este jeden krok a odpadnem,,,take sero zrazu a nevolno
14. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hej, hej, ja chcem zeleno-biely...svokra zase povie, ze "Ja som si myslela, ze ty si kupis zleny kociar..." Ona ma predstavu, ze moja najoblubenejsia farba je zelena, lebo ju casto nosim. Hodi sa k rysavym vlasom :stuck_out_tongue_closed_eyes: A aj kuchynu mam ladenu do zeleno-zlta. Ale v skutocnosti vie o mne velke H, lebo ja milujem krvavocrevenu a bordovu, ale taku farbu si predsa do interieru nemozem dat, ja som nervna aj bez toho a mm je znamenie byka, tak asi by sme sa pozrali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile: no uz sa tesim ako budeme spolu chodit tie nase princeznicky kocikat :slight_smile: oba kociky su krasne, ale neviem preco dizajnovo ma to taha k prvemu....
14. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to my dvaja s drahym musime mat zelenu asi vsadeeee
14. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa tiez viacej paci ten prvy - mozno len pocitovo, ale zda sa mi byt vacsi. rozmery som nepozerala. a ten model kvety - je taky iny :wink:
14. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no, potrebujem niekoho, kto ma podobny pohlad na svet, ako ja :wink: Rano sadnes do auta raz ty a raz ja a pojdeme brazdit... :grinning:
14. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super najst si niekoho s podobne starymi detmi - MD vam hned rychlejsie ubehne :wink:
14. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeeeej to bude super :slight_smile: uz sa neviem dockat :slight_smile: uz nech je minimalne februar :slight_smile:
baby ale uz len 4 mesiace, uz sa to krati a budeme nase babatka drzat v naruci.....
14. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ved senec nie je daleko, mozes sa pridat :slight_smile: a my zo sharlottkou urcite vymyslime aj nejake vylety :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 joj, ked ja nie som taky zdatny sofer :slight_smile: ja si do BA netrufnem ani teraz. ja som si totiz spravila vodicak v 18tich, potom som vobec nesoferovala. teraz ma donutil soferovat len moj sucasny sef - kvoli robote a aj to chodim len SC, v BA som bola doteraz len 1x sama - na zeleznicnej stanici. a este by som si mozno casom trufla na TT - kvoli nejakym aktivitam pre babo, kedze tu v SC skoro nic nie je. takze tak :slight_smile: ale ak sa nejako rozbehnem - rada sa s vami stretnem :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja si hovorim, ze uz len 4 mesiace. dokonca si navravam, ze uz len 3 a pol :sweat_smile: A co sa vyletov tyka, tak ja na riti neobsedim. :grinning:
@slavkav mna donutil soferovat moj muz a som mu za to strasne vdacna. Ja som sa tiez strasne bala, ale postupne som sa do toho dostala a teraz sa strasne tesim, ze nie som zavisla na nikom a mozem ist, kam chcem. Cestu na vychod som sice este neskusala, ale myslim, ze by som si v pohode trufla.
14. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ludia, ja sa tak tesim na Vianoce. Ani neviem preco, ale tento rok sa extra tesim. Prve Vianoce v BA...ale nie preto sa tesim, ze v BA, ale na tu atmosferu :D
14. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek