• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no mna ani moj mm - pokusy jasne, ze boli - hlupa som bola, ze som nevyuzila. teraz pri dcerke to vidim ako neuveritelnu vyhodu. mna az moj sef donutil :grinning: ale BA aj tak odolavam - tam ma zlomil len 1x. ale mozno ak si nejaku trasu vyskusam predtym - tak by som aj sla - ja sa proste bojim, ze sa vtrepem niekam, kam by som nemala, nevsimnem si znacku, vtrepnem sa elektricke do trasy a pod :slight_smile:
ja som uz sla do Vrablov a do DT - ale vedla mna samozrejme sedel mm. sama by som si netrufla. mozno ako netehula a sama - bez dcerky.
14. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tiez, lebo moj mm pojde este na mesiac pracovne do mexika - tak budeme same - tak sa tiez tesim, lebo to budem domaaaaa :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja tiez na riti neobsedim, no a predsa nemozu od nas chciet sediet doma :slight_smile: budeme musiet deturence vybehat, poukazovat prirodu a tak :slight_smile:
@slavkav neboj, urcite to nejako vymyslime :slight_smile:
ja so soferovanim nemam problem. uz som zvladla aj cestu na juh talianska....len by to chcelo vacsie auto, ale dve maminy a dve deti sa do mojho bez problemov vlezu :slight_smile: aj s kocikmi
14. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja najdalej chodim do NR do skoly. Ale odkedy som tehu, chodi so mnou mm.
14. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to je len o cviku. a BA, ja som sa tiez bala, ale taki pakovci tu jazdia, bezne nedaju prednost a podobne, ale nejako tak sa tu s tym aj pocita. neskusala si si zaplatit kondicne jazdy? pobehas trosku po BA a zvyknes si.
14. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam to stesti, ze po ridicaku jsem hned soferovala a neprestala jsem.
@sharlotta no uz jen 3.5 mesice :grinning: :grinning: :grinning:

Je zajimave za zacatku jsme rikali jak jsme daleko v tehu a ted rikame uz jen co nam zbyva do porodu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja ked som soferovala v Presove, tak som si hovorila, ze "im tu je hej...ked maju prednost, tak im tu prednost aj daju...a normalne ze davaju smerovky a nemusis striehnut, ci ti niekto z nicoho nic nevojde do cesty, alebo nezacne pred tebou brzdit a zrazu odboci..." Len ma vytaca, ze oni cakaju az kym naskoci zelena a az potom zaradi 1 a potom sa rozbehuju. Ja sa rozbehujem uz na oranzovej :grinning:
14. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no po tych 12tich rokoch nesoferovania som si robila kondicne, no uvidim, ci sa niekedy rozbehnem vobec :wink:
14. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav urcite ano, len to chce cvik a chvilku mat niekoho vedla seba ako istotu :slight_smile: ved uz si zvladla BA raz, tak sup do toho a za chvilku sa rozbehnes. cim skor, aby ked tvoj muz odide do mexika si sa nemusela na niekoho ineho spoliehat :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :grinning: :grinning: no ja to teda zatial riesim tak, aby som vsetko obehal v senci, dokonca aj na sladku vodu sa mi podarilo objednat tu a nemusim ist na antolsku :slight_smile: ale bolo by to super. vsak uvidim. mozno zacnem tak, ze pojdem mimo spiciek a tak.
14. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav najlepsie sa chodi v nedelu doobeda, alebo v sobotu :wink:
14. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja som zblaznena do zelenej :grinning:
14. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ty kde v nr studujes a co
14. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 sorry to malo byt pre @slavkav :grinning:
14. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte nejak mi blbne net v skole a seka to tu
14. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 co malo byt pre mna? to studium v NR? tak tam studuje @sharlotta :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 prvu som studovala politologiu - europske studia na FF UKF a teraz anglictinu tiez tam.
14. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja chcem farbu kočíka tmavohnedú s tyrkysovou.

Nebojte nič, tých pár mesiacov do pôrodu už ubehne veľmi rýchlo - väčšiu polovicu tehotenstva už máme za sebou. :slight_smile:

Mne sa Romanko narodil o 3 týždne skôr ako som mala termín a to mal 53 cm a 3390 gm. :grinning:
14. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme kupili kociarik v tom poslednom prevedeni 3900
http://www.teutonia.de/de/dessins/dessins-2010/trend-dessins.html
14. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Kde si saobjednala na tu sladku vodu?
14. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
este foto bruska v tricku z mamimo, neskoro ale predsa :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jéééj,krásne bruško máš :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett na poliklinike v diabetologickej ambulancii
14. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujem,asi tych 9 kil naviac islo iba tam :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 9 kil???? Ved vyzeras uplne chudo :wink: ! a pekne brusko mas. Aj ja som chcela tricko z mamimo, ale kedze sedim doma, tak, neviem... :unamused:
14. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem pekne,no ja som take tintitko,pred tehu som mala 46 kg a to som uz po jednom porode, pri prvom tehu som pribrala 12 kil,ale vsetko zislo do roka dole, tentokrat to vyzera ze bude viac,neviem sa krotit hlavne v sladkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj baby, vy ste take stihlunke, to bol vzdy moj sen :slight_smile: a zda sa, ze zostane len pri tom :grinning:
14. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no, ja som pribrala zatial asi len 3kg...ale babatko malo v 22tt 460g, tak som spokojna, dufam, ze jej nic nechyba. Mne sa stale zda, ze ja jem normalne. :unamused:
14. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 krásne bruško, to moje je o polovicku menšie :wink: , kolko stoji to tričko? už aj ja som nad ním začala dúmať :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: vdaka,ved sme si aj mysleli sprvu ze budu dvojicky, rychlo narastlo, tricko ma vyslo 19,70 presne, zaregistruj sa cez FB,budes mat zlavu, inac najdes rozne varianty na www.mamimo.sk :wink:
14. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek