• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobre ranko tehulky.....aj ja som soplila vecer v posteli, a uz treti den ma oci bolia, vzdy ked sa vecer omalujem ide ma roztrhnut co ma tak svrbia, mam ich opuchnute auu auu, dnes som doma tak ani nenamalujem nech si oddychnu....
@arrett prajem skore uzdravenie
@denisa287 tak brusinko je teda krásne, som zvedava ci ja take budem vobec mat =D
15. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@natalca dobre rano dievčata,bruško mi dost rychlo vybehlo za minuly tyzden.Viem,ze je dost velké,pocituju to aj moje kríže a tažko sa mi aj zohyna.Doktorka na morfo mi vravela,ze babatko je pekné velké a ze si myslí,ze termín porodu bude aj skor.Zatial som pribrala 4 kg. ARRETT tebe skoré uzdravenie,aby si vedela fungovat okolo synčeka.Nevie byt niekto s ním,aby si mohla byt v klude v posteli?Manzel je uz na tom lepšie s prstami?
15. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dobre rano aj tebe.Dakujem,no je pravda,ze som nebola stihlunka pred otehotnením,tak si myslím,ze my trosku silnejsie máme trošku vacsie bršuška.Ale zase švagrinej chudučkej tiez poriadne vyskočilo v 8 mesiaci.Určite sa máš načo tešit :dizzy_face:
15. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jj tesim tesim....len je to fakt zvlastne ze tie bruska mame tak rozdielne, každa sme ina a každa ma aj ine brusko vacsie alebo mensie......
15. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
tie tehotenské pásy nosím aj ja,ale len obyčajné,jednofarebné.ja ich nosím skôr kvôli chrbtici,aby som mala stále zakryté kríže a držia mi rifle na brušku,lebo tam mám ten úpletový pás a zošmykuje sa mi to dole.

@arrett prajem skoré uzdravenie.je to zlé,keď je človek chorý a musí fungovať okolo dieťaťa,a nemá kto pomôcť. :frowning2:

@denisa287 kráááásne bruško máš.myslím,že veľkosťou máme podobné. :wink:

@alexis13 ja som mala s očami problémy pri malom.vôbec som sa nemohla maľovať,a to sa maľujem od 14r takmer každý deň.hrozne ma svrbeli,štípali,rezali.takže som chodila nenamaľovaná.joj,aké to bolo pohodlné. :grinning:
ahojte dievčatá :slight_smile: ako sa máte? ja tak kadejako, niečo na mňa lezie, dlho asi v práci nebudem a pôjdem sa radšej liečiť domkov :slight_smile: pomaličky by sme sa s drahým mali na mene dohodnúť, ale akosi nám to nejde :angry: a v niektorých veciach vieme prísť ku kompromisu tak ľahko :sweat_smile:
@janette4 myslis ze to moze nejak suvisiet s tehu tie problemi s ocami, aj mna vecer len svrbia ked sa omlaujem, by som ich len skrabala =D.....no a odmalovana to si neviem predstavit ved by sa ma vsetcia zlakli =D
15. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vkladam fotom aktualne.....a zistila som ze normalne mam vacsi zadok ako brusko =D =D musim ho zacat natierat nech mi zadok nepopraska skor ako brusino =D , mozno mid každu chvilu vybehne lebo za 2 týždne mam rovnaky obvod, malinku riadne citit a vidiet ako beha v brusku =D
15. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a este otazocka niekto tu to pisal ale neviem kde to najdem...chcem si nastavit alebo vlastne popridavat si priatelov vas co sme v skupine a potom nastavit aby foto ste videli len vy..neviete kde sa ti priatelia pridavaju?
15. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
chorym a skoro chorym prajem skore uzdravenie :slight_smile:
moj priatel ma silny zapal priedusiek, okolo mna vsetci chori, som zvedava, kedy to drapne mna :frowning2:
@alexis13 ked si chces pridat priatela, klikni na meno toho cloveka a vpravo hore mas pridat medzi priatelov. a co sa tyka videnia fotiek v albume, da sa to iba pri novom albume nastavit iba pre priatelov.
dufam, ze chapes, pretoze ja dnes vobec nerozmyslam :sweat_smile:
15. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 idem to skusit =D dik
15. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@lubinka26 to som ani nevedela, ze sa take da :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz som si niektore baby popridavala, musia vsak priatelstvo potvrdit, a ak som spravne pochopila teraz ked si budem vytvarat album dalsi nastavim si aby ho videli len praitelia =D
15. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je novinka :slight_smile: podobne ako na FB a paci sa mi to :sunglasses:
@alexis13 presne, teraz si musis vzdy nastavit, ked nieco pridas, ci chces aby to videli vsetci alebo len priatelia :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je dobre, aj mne sa to paci :grinning:

Mna dnes akosi boli pipina. :sweat_smile: A to musim ist dnes do NR do skoly , som zvedava, ako tam vydrzim sediet. :confounded:
15. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten stary album sa mi uz neda nastavit na priatelov, ale ked budem vytvar znova tak si vas nastaviim =D
15. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
opusťam vas, idem tu trosku poupratovat ked uz som doma a musim sa ist ucit...pridem kuk neskor pa
15. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta boli? :confounded: to som este nezazila :grinning: ale musi to byt zle, hlavne pri sedeni... mozno ta to dovtedy prejde :slight_smile:
@alexis13 presne, stary album sa uz neda zmenit.ten vidiea vsetci,iba pri novom si to vies nastavit :wink:
15. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nech ti to ucene ide ako po masle :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem =D
15. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto kto sa velmi nudi a chce sa mu ponahadzovat mi fotky do albumu? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 pekne brusko!
15. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@arrett brzke uzdraveni
@denisa287 krasne brusko i ja mam takove :slight_smile:
@alexis13 taky krasne brusko, neboj urco doroste :wink: , ale je to zajimave srovnani
15. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ze? kazda mame ine :slight_smile: a vsetky su krasne...
inak alexis13 by som tipovala chlapceka podla bruska :slight_smile:
15. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja zas holcicku, ma krasne kulate brisko. kluci ho maji takovy rozplacly bych rekla :grinning:
15. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no neviem, mne sa zda z boku, ze ide do spicata :slight_smile: tak ale ma to uz potvrdene, takze je to jedno :grinning:
15. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13... :slight_smile: no tak to dobre potom vediet, ze bude este 1 velky UTZ...lebo mne ked doktor robi tak mam pocit, ze to iba tak prebehne a hotovo, ja viem ze jemu to staci, on to vsetko vidi, ale ja ked tam nevidim to co on, potom som si neni ista ci to pozrel dokladne
15. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no to jo :grinning: :grinning: :grinning: , stejne je zajimave jak kazda mame jine briska :grinning:
15. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja idem za par dni k mojmu, a sme sa rozhodli ze ked nam povie pohlavie nepojdeme na 3D a ked nepovie tak pojdeme, cize to zalezi podla drobca, ci sa nam ukaze alebo nie :grinning:
15. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby. Chcela som ho dať ráno svokre, aké nemohla ho zobrať. No vraj príde na obed ku mne, tak snáď si lahnem. Strašne ťažko sa mi dýcha, boli má na prsiach, ach jaj. Je mi na umretie. Ešte že mám od včera navarene, najmä kvôli simonkovi, čo by bolo iba namne, tak objednam pizzu. Dúfam, že cez víkend keď bude mm doma sa dám dokopy. Kurnajs, žiadne lieky nič. Dala som si iba paralen, vypila litre caju s medom. No nič, držte sa babusky, syn sa mi zobudil, chceš-nechces, musím ísť fungovať.
Alexis - tvoje bruško je úžasné:slight_smile: take malilinke:slight_smile: Je to zaujímavé porovnávať. Ale buď rada, aspoň ti nezavadzia:slight_smile:
15. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek