• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 - krásne bruško - to ako narastie nemáme vôbec ako ovplyvniť :grinning: Mne tiež rastie zo dňa na deň viac a viac.

@alexis13 - krásna fotka v pase a bruško tiež. :slight_smile:

Náš Romanko má hnisavú angínu, včera, keď som poňho prišla do školy, tak bol bledý ako stena - doma som mu odmerala teplotu - mal 37,5, biely povlak na jazyku. Bola som s ním dnes u doktorky - brala mu aj výter - dúfam, že to od neho nechytím. :frowning2:
15. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 nooo ja som volala mojej zubarke dnes a ta mi povedala, ze ked som bola naposeldy 5.11.2009 tak mam dojst az po 5.11.2010 tak som zvedava co vsetko mi vtedy najde a hadam mi nevyvrta kazdy 2.zub :grinning:
15. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ale to je take indi vindi, mozno sa TI zuby nepokazia vobec...ale ja mam stale problemy so zubami, aj vsetci v rodine..snad maly bude mat po muzovi :slight_smile:
15. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Dakujem,ja som aj velmi rada takemu tehu brušku,len kebyze sa mi lahšie hybe a nebolia kríže.Ale zvladneme vsetko.Prajem skore uzdravenie synčekovi a dufajme,ze to nechytíš od neho.
15. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám dnes opat také tlaky v pipine,nedá sa to nazvat ani bolestou.Je to normálne?Ked sa skracuje ten krčok maternice to necitit?To nemoze byt to?Jaj nech uz som na Slovensku a zajdem si k svojmu doktorovi.
15. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no moj milovany sa k zubarovy chysta uz dobre dlho, a nikdy sa tam nedokope...teda nedokope ako nedokope, myslim si skor ze ako vacsina ludi zubarov nema velmi v laske, naposledy uz aj cakal v cakarni a vratil sa domov s tym, ze si vsimol ze ma dole na nohavici vysuchanu mini dierku :grinning: , tak aby sa nehanbil pred doktorom...tu dierku som ledvaj nasla :grinning: tak dufam ze mimi bude po mne aj co sa tyka so zubkami (ze ziadne problemy) a aj co sa tyka nazoru na zubarou :sweat_smile:
15. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ahoj, ty si zo Zamkov??
15. říj 2010 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky, boli ste niektora na 4D U Cunderlika v BA?? Ak nahodou ano , tak ake to bolo a kolko to u neho stoji?
15. říj 2010 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 staci raz za rok preventivna.....len ja som taký posero so zubara ze uz teraz okedy viem ze tam pojde o tyzden mi je blbo...a to si neviem predstavit ked vojdem do ambulanice ,stres panika...chudiatko malinka si vytrpi :confounded:
15. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka teraz co som bola na teste bola tam so mnou jedna tehulka a pochvalovala si toho Cunderlika, ze v posledenej dobe sa hovori len o nom ze je velky expert takze ho urcite odporuca, uz si ale nepamatam kolko to stalo ale ze prezrel kazducku cas telicka, od prstikov na rukach nohach uplne vsetko
15. říj 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 pri prventivke sa nerobia zuby a keby mi aj zubar nasiel urcite mu to nedovolim pretoze by to boli dalsie stresy navyse pre mna i pre malu len nech mi da peciatku ze som mala preventivku nech na buduci rok vela neplatim za zuby bo to bude asi viac kazov po porode, kojeni a tak :slight_smile:
15. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka tusim ze denisa je zo zamkov ale je v zahranici ak si dobre pamatam
@leginca dakujem, a skore uzdravenie prajem Romankovi
15. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka Ahoj,ano som,teraz štvrty rok žijem v UK
15. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som u neho bola na to morfo sono a veru bol velmi pedantny. Tak preto som rozmyslala, ze k nemu pojdem aj na 4D. Len este musim zistit cenu. Lebo morfo stalo 60 euro, tak to 4D asi aj viac. :unamused:
15. říj 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka to asi bude stat viac...chceli sme ist aj mi na to 3D ale nakoniec ze vydzrime do 30týzdna na ten dalsi velky ultrazvuk :slight_smile:
15. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jaaaj, lebo ja mam zo Zamkov dokiho. Vola sa Danis, mozno ho poznas.
15. říj 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Citala som, ze to s medicinskeho hladiska nie je dolezite sono, ale je to skor na pamiatku pre drobca. Mozno ma cena odradi, ale zatial by som chcela ist. :grinning:
15. říj 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som praveze na tom tak, ze ked mi naposledy zubarka vytrhavala zub nezabrala mi injekcia kvoli zapalu a tak som kazdu minimalnu bolest citila v plnom rozsahu, a az po tom jak dr. dotrhala zub a videla tu spust krvy a vsetko okolo toho mi povedala, ze no to som vas tusim mala poslat do nemocnine ako mensi chirurgicky zakrok kedze mi ho netrhala v kuse ale musela ho kliestami rozbijat....vtedy som sa nezmohla fakt ani na to aby som jej povedala na to svoj nazor...odvtedy som tak posilnena, mam pocit ze co sa tyka zubov mam za sebou uz to najhorsie a uz ma nic neprekvapi,takze mne zubarka nerobi problem, len ci netreba ist castejsie ako obycajne
15. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola u zubara v 4tom mesiaci a ked som mu povedala, ze som tehotna, tak bol veeelmi citlivy. Bola som napata, ked mi vrtal, ale prezili sme to. :grinning: Som si stale opakovala, ze musim to vydrzat koli babatku, aby nebolo velmi v strese a to mi dost pomohlo.
15. říj 2010 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka NIe nepoznám ho,ja chodím k inému
15. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka Ja idem na 4D k Havlasovi do NZ,som pocula na nho samé chvály,tak som zvedava.Platí sa 62 eur
15. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, idem si aj ja vas popridavat medzi priatelov a potom si urobim aj album
15. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ok,už som ta potvrdila ako priatela.Som zvedava na album,páá :wink:
15. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak saty uz mam kupene, prihovor ako-tak...uz len ku kadernicke sa objednat a som vychystana. :slight_smile:
15. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. konecne je tu piatok. tak narocny tyzden je za mnou :confounded: ani len dychat sa mi nechce,aka som unavena :confused:
ja si tu musim najst zubara,kedze som tiez v uk a vraj to mam zadarmo,aj ked si myslim,ze mi nic nespravia.mam jeden kaz a robi mi problemy,len neni cas najst niekoho. zubarov sa nastastie nebojim,vytrpela som si svoje,takze nic horsie nemoze uz byt mam pocit :sweat_smile: teda mozno len porod :grinning:
stiahnem fotky z karty a tiez pridam fotku bruska,konecne sa zacina ukazovat :sweat_smile:

vsetky chore-rychlo sa uzdravte,lebo to nie je nic prijemne,ani ked baba nie je tehotna.
15. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ktoré si si lupila?tie z bazaru,alebo si nasla iné?
15. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj,ano zubár je tu zadarmo.Mne museli vytiahnut zadné dva :unamused: ,nič som necitila ziadnu bolest,citila som sa ako v soláriu,som lezala a lampa nado mnou :dizzy_face:
15. říj 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze tu je domcek nasho babatka :grinning:
15. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no tak to mas pohodove tahanie :sweat_smile: moje bolo naposledy take,lebo zub bol rozlomene na polovicu,takze sa lahko tahalo. ale par rokov predtym mi silny chlapisko zubar tahal stolicku 25min,nadaval ako pohan a ked ho vytiahol,tak povedal,ze by nikdy do toho nesiel,vediet,co je tam :confused: a ta boles,priserne cosi,kedze injekcia nezabrala kvoli infekcii :confused:

fotka nie je kvalitna,lebo som ju zmensila a nechcelo sa mi s tym rano babrat,skusat co najlepsie svetlo :sweat_smile:
15. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hej, hej, z bazaru, tieto
http://www.modrykonik.sk/bazar/saty/d42l/spolocenske-saty/

len mi ich treba trosku zuzit na hrudniku :sweat_smile:
15. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek