• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta No budeš velmi fešná :dizzy_face:
15. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj mna boli brucho uz len z toho co citam ake ste mali zazitky so zubarmi, ja mam zuby kazove od detstva, vela som si vytrpela u zubara, odisla som od neho k super zubarke ktora mi bohuzial zomrela minuly rok na rakovinu a teraz mam opat zubara, ale je tiez fajnovy citlivy ale to ja mam zafixovane proste ze ja a zubar nikdy nebudeme priatelia a vzdy tie navstevy velmi psychicky i fyzicky prezivam .....
spravila som si mrkvicku s citronom a cukrom idem si pochutnat pri telku tak pekny zvysok vecera a pekny vikend a skore uzdravenie vsetkým :wink:
15. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no, len dufam, ze mi ich bude schopna krajcirka zuzit do stvrtka :sweat_smile:
15. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby...nebola som tu uz ani neviem ako dlho, ale bolo tolko prace v robote, ze som nemala cas ani odbehnut na wc :frowning2:
...pozeram, ze oproti mne mate mini bruska...ja neviem co to mam za dieta, pribrala som zatial 5kg, ale rastiem iba do brucha...a to brutalne...sa mi priatel smeje, ze ci uz mu to neporodim :grinning:
...inak mam na vas taku otazku ...zatial som nemala ziadne tazkosti s nohami, ale predvcerom som sa zobudila a mala som celu nohu opuchnutu a na lytku mam cerveny flak (ako keby krv pod kozou) a normaalne ze ma to boli jak hovado ...neviem ze ci mi praskla daka cievka, alebo to su tie krcove zily...ale no brutus...v pondelok mam poradnu, tak snad mi doky na to nieco povie :unamused:
...a ked som sa uz rozpiisala po takom dlhom case...chcem sa este pochvaalit....cakaame vraj chlapceka :slight_smile: ...nechcela som to vediet az do porodu, ale na poslednom sone co som bola sa nam ukazal v plnej vybave, takze sa to nedalo utajit :grinning: ...doktor povedal ze takuu paraadnu vianocnu vyzdobu este nevidel :slight_smile:
15. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ten flak - nemozu to byt zapalene zily?
15. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 , @alexis13- ďakujem za priania na čo najrýchlejšie uzdravenie Romanka. Poobede si aj pospal - čo je na liečenie úplne najlepšie.

@denisa287 - ja tiež mám niekedy taký tlak tam dole - myslím, že je to úplne normálne.
15. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu este niekto?
15. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som tu este chvilku,kym sa spravi vecera
15. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka pytala si sa na Cunderlika, ja som u neho bola na morfo a dala som si rovno aj 3D a vyslo ma to spolu na 60Eur. on je inac zevraj najlepsi "ultrazvukar" :slight_smile: my mame aj fotky z toho 3D a maly je tam fakt super vidiet..:slight_smile:
15. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsetkym Prajem vam prijemny den! :slight_smile:
16. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, dnes je tu nejako mrtvo
16. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....no to ano ja ze uz budem mat co cítat ......ale tak sobota, upratovanie, varenie, pranie =D, ja akurat peciem zakusok, a idem sa opat ucit....tak prajem vam pekny dnik
16. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, uz mam aj ja album len pre priatelov :dizzy_face: Ak som na niektoru z vas zabudla, dajte mi vediet... :wink:
16. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja som si zmazala starý album a vytvorila som si ho nanovo - aby som ho mala len pre priateľov :grinning:
16. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, chcem sa opýtať. je to v pohode, ak ma dnes bruško mierne pobolieva, tak ako na mrchu? na začiatku tehu som to vnímala v pohode, že maternica sa rozťahuje, ale už dosť dlho som to necítila, až dnes. Včera mi bruško tvrdlo, bola som dlhšie bez magnézia, ale už je zase dobre, asi ho musím brať bez prestávok.

@leginca dúfam, že Romankovi je už lepšie :slight_smile:
16. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, este upratujete? ja uz nevladzem, kazdy vecer citim krize viac a viac, ze by mi tam sedelo babo? :grinning: @alexis13 nadherna nevesta
@sharlotta super mini brusinko
@legnica ako sa ma tvoj Romanko? mojmu je uz lepsie, uz aj jeme konecne,teda ak sa to da nazvat nejakym jedenim,vrabcek :slight_smile:
@dijefcatko podla mna je to v normale, teraz viac rastieme a maternica sa viac rozpina, mozno si sa viac namahala alebo nejaky stres, opatruj sa :wink:
16. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahojki .ako si si to nastavila, že máš album len pre priateľov?? pretože ja som tiež skušala a nič vidia ho aj tie kočky ktoré za priateľky nemám
16. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
@dijefcatko aj ja to mavam. dokonca som minule kukala, ci by som nemala mat v tom case M., ale uz by malo byt po nej. uplne taky pocit... asi je to normalne
@cinamon7 ja nevladzem uz nic. nohy mi opuchaju neskutocne, vcera som bola nakupit na vikend a uz som pomaly odpadavala pri pokladni :frowning2: upratujem na viackrat :unamused:
@denne73 stary album uz nevies zmenit, aby ho videli len priatelia. musis pravit novy a tam ti ponukne moznost, kto ho ma vidiet. taky maly zamok :slight_smile:
16. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 och a kolko este mame do 9.mesiaca :confused:
16. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tiez si to stale hovorim. ale od novembra idem na PNku. uz sa nebudem trapit. este tie 2 tyzdne vydrzim nejako, dufam :confounded: a ty mas este jedneho krpca doma :sweat_smile: mas moj obdiv :slight_smile: ja neviem co sama so sebou :frowning2:
16. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som na PN asi mesiac, uz by som neobsedela cely den pri PC, nastastie moj krpec uz nie je az taky krpec :slight_smile: ma uz 5 a pol roka a stazovat sa na neho skutocne nemozem, je ozajstne zlaticko,asi mal byt dievca :grinning:
16. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dakujem :slight_smile:
@denne73 tak, tak kliknes na meno tej, ktoru si chces pridat medzi priatelov a az potom si vytvoris album. Stare albumy sa uz zmenit nedaju.
@leginca :wink:
16. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha :wink: dik. verim , že ti je už lepšie.Neboj nič to nebude to tvrdnutie . No určIte skoč k dokimu a nech ťa pozrie či sa nedajbože neotvaraš. Aj mne tvrdne bruško a pijem to šumioe magnezko 250mg. stale mi však doki kontroluje krčok. DRž SA MOJA
16. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mne kontorloval krcok pred 2 tyzdnami a bol ok. Neviem, ako to funguje...ze ci sa to dokaze udiat behom jedneho tyzdna, alebo je to otvaranie dlhodobejsi proces. :confounded: Poradnu mam v piatok, tak skusim dovtedy vydrzat. Pocitam to dnes a uz mi stvrdlo 12x...
16. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skusim niekde pohladať kolko krat je to v norme hm? :wink: :wink: :wink: :wink:
16. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 niekto hovori, ze do 10x, iny, ze do 15x a uz som citala aj ze do 20x za den.
16. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja robim vsetko preto, aby som nemusela ist do nemocnice...nechcem ist do nemocky a nechcem infuzie!!!!! :frowning2: :pensive: :confounded: :astonished:
16. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skus počitať tuto temu :wink: :wink: :wink: . neboj to prejde :wink: :wink:
16. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek