• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca presne mi to takto vysvetlili aj v nemocnici :slight_smile: a fakt nic ine neostava, len mysliet pozitivne, aj ked v nemocnici je to o držku :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

@dijefcatko, @cinamon7 - Romankovi je už lepšie, teploty už nemá a hádam pomaly už zaberajú aj antibiotiká.

@cinamon7 - ja som na PN od 1.10. - v robote mi zo stresu tvrdlo bruško a 8 hodín za počítačom to nebolo nič moc. :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ked nas tak citam, tak neviem ktora z nas ma normalne tehotenstvo, ja opat zvazujem, ze pojdem na SVK na mesiac, ale ta cesta... tak strasne chcem ist ale bude to skoro 24 hodin cesta tam a potom 24 naspat...
lekar mi hovoril, ze vsetko je OK, ze mozem cestovat, aj ked som krvacala pred mesiacom ...
17. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to bude asi tym, ze sme lezali v jednej nemocke :grinning:
17. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 tak sa nestrachuj, ked ti doki povedal, ze je vsetko ok a schvalil ti tu cestu, tak sa nie je coho obavat :dizzy_face: ved kolko dievcat aj od nas bolo aj na dovolenky letecky(aj ked neleteli tak daleko ako ty) a nic sa nestalo, mysli pozitivne a budes spokojna :wink:

naozaj tu je nejaka tehulka, ktora ma bezproblemove tehotenstvo? aj mna to zaujima :slight_smile:
17. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca hehe, moja nocna mora, snad sa uz nitre vyhnem :grinning:
17. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 to aby sme sa nenudili :grinning:
17. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja som sa utvdila za tych 6 tt v tom, ze su tam dobri doktori, videla som tam vela roznych pripadov a fakt sa snazili, ja som bola spokojna a budem tam aj rodit :wink:
17. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca ja som z nich skor mala pocit, ze nechapu, co robim v nitre, ked mam gyn v galante.. tyzden som tam lezala doslova bez povsimnutia, iba sa ma pri vizite spytali, ako mi je...az potom ujo Mlyncek zacal daco robit a az on prisiel na to, co mi je... ale sestricky boli zlate, az na jednu vynimku :slight_smile:
17. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 so mnou lezala baba z BA, mala v NR svadbu, velmi na nej vyskakovala, ved to poznas :grinning: isla na pohotovost a uz si ju tam aj nechali, dokonca uz porodila, ma krasnu dcerku a vola sa ako ja :grinning: chcela som povedat, ze jej tiez davali najavo, ze tam nema byt, ale videli ze ju nemozu poslat domov, aby rodila v BA, lebo by nezvladla tu cestu, pod ochranne kridla si ju zobral ujo Mlyncek a lepsie jej uz ani byt nemohlo, inak on si berie vsetky cezpolne, to je naozaj dobre, takze ak by si nahodou nestihla ist rodit do Galanty, ujo Mlyncek sa o teba pekne postara :dizzy_face:
17. říj 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 mne sa tam nepacila taka najstarsia, silnejsej postavy sediva sestricka, to bola ina masiarka :grinning:
17. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca on vzdy chodil na tie vizity pon, str, pia, no asi mal volno ten tyzden a pak pondelok prisiel a spytal sa, ze na co tam lezim.. a moj izbovy, ze mam vyrazky. sa kukal, ze preco teda na gyn a bol trochu rozhorceny, ze mne nikto nevysetril...a ako som uz vravela, potom sa zacal kolotoc, hned v ten den sono a kazdy druhy den ma vysetroval, ako som na tom...pak ma sice prepustil, no slubila som mu, ze keby daco, hned sa vratim, ze byvam par minut od nemocky....
mne sa nepacili tie studentky, co sa tam chodia ucit, lebo na 4krat mi zaviedli infuzku a tie diery co mi ostali, ach jo..no aj oni musia nejak zacat :grinning:
17. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 ja som ved u neho tiez bola na morfo za 60 eur, ale fotku nemam ani jednu. :angry: Nerozumiem tomu.....
17. říj 2010 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no to bol vtedy fakt cirkus, ja som to take nemala ani studentky tam nastastie v lete neboli :slight_smile:
17. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky :frowning2:(( ste tu niekto??
17. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no, teraz som prisla? si OK?
17. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka a spravil Ti aj 3D spolu s morfo? ja som si to totiz vypytala hned na zaciatku. Pri prvom tehu som mu to zabudla povedat, takze mi to nespravil. jemu treba vzdy hned hlasit, ja som to prvykrat povedala len sestricke, ale ona mu to uz nepovedala...
17. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 citim sa dobre,,ale psychiku mam uplne na dne
17. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka tak to je mi luto, viem ako sa citis, ta bezmocnost, vlastne ti nic nie je, ale si zdrava, a predsa... pozri si v nemocnici, vedia, co robit.... vcera som stretla jednu babu, ktora bola pocas tehotenstva 17 tyzdnov v nemocnici, lezala a jej maly chalan, teraz uz 6 rocny sa vedla nej santil... viem, ze je tazke tesit sa z buducnosti, ked sa bojis, ale skus mysliet pozitivne, mysli na babo, na to ako ho/ju budes drzat v naruci, ako bude rast, clovek musi bojovat.
17. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte nastávajúce maminky :slight_smile:

ja som mala tiež termín v novembri, ale ešte v roku 2008 a keďže moja dcérka vyrástla a onedlho oslávi 2 rôčky, predávame kočík. Pokiaľ by ste mali záujem, tak sa nakuknite do môjho albumu. Kočík je vo vynikajúcom stave, pretože bol používaný iba rok. Dcérka od 10-mesiacov chodí a odvtedy nám v kočíku nechcela byť.
Želám všetkým maminám zdravé bábätko a rýchly pôrod.

Aďka
17. říj 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
V prípade záujmu mi pošlite prosím IP, ďakujem :wink:
17. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmokraska ahojki chcem kuki tvoj album ale neda sa tak ti posielam žiadosť o priatelstvo :wink:
18. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. ako sa to vezme ja si moc vyberat nemozem v mojom zamestnani musim pocas pracovnej doby pocuvat hudbu ale nejaky Beethowen to nie je a ty??? :wink:
18. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule.
Tak aký ste mali víkend? Mne je už lepšie, choroba odchádza. Prvý krát som bola bez simonka, vzali si ho svokrovci, lebo som fakt nevladala existovať, nie to ešte sa on starať. "vyskúšali" sme si s mm, ako to je byt bez deti. Poviem Vám-nuda, prazno, o ničom. Už by som to nikdy nevymenila.
18. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett hmmm, to uz je zvyk, ze sa ti nieco tmoli doma :slight_smile: ja som cele dni uplne sama doma, teda iba so psom a aj to som rada, ze mi tu aspon ten pobehuje...
18. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky. uz by ste mali pomaly aj vstat z postele:slight_smile:
@arrett no, vidis. simon je taky vas maly pokladik, aj ked obcas hneva :slight_smile: a dalsi mas v brusku :wink:
18. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 keby to zalezalo odo mna, uz daaaavno nelezim, ale idem niekde do sveta, napriklad do tesca :grinning:
18. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca nechcem to zarieknut ale chvalabohu my sme este nemali ziaden problem a dufam, ze to tak dotiahneme az do konca, ak nepocitam nevolnosti v prvych troch mesiacoch tak vsetko nam ide super, sme zdravucky babatko pekne rastie, ziadne tvrdnutie bruska a podobne veci...vsetko berieme s kludom a myslime pozitivne :slight_smile: a to sa este staram o dvoch nezbednikov v jednej irskej rodinke, ktori mi daju riadne zabrat, hlavne ked robim 8hodin a prestavka ziadna, obedik si davam popri upratovaniu co je tiez jedna z naplni prace, ale predpokladam ze tam ostanem len do konca decembra, lebo neviem ako budem potom vladat a posledny mesiac pred porodom si dam volno :slight_smile: potom uz len oddych a nakupy :slight_smile:
18. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Presne tak:slight_smile: už mi to zasa robí nervy:grinning: :grinning: :grinning: Normalne mi to chýbalo:slight_smile:
@bambulka0406 Pokladiky naše, už nech sú na svete:slight_smile:
18. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no tak to ti verim :confounded:
18. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek