• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca no ja som si myslela ze aj mam bezproblemove tehotenstvo, nekrvacam, netvrdne mi brusko, nebola som v nemocke.....jedine co ma sprevadza su obcasne krce v lytkach v noci.... :wink:
18. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca kto este bude rodit v nr? ty a ja zatial? :slight_smile: mozno sa aj stretneme
18. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumimacko @alexis13 super, tesim sa, ze sa vam dari a ze mate bezproblemove tehotenstvo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked si odmyslim, ze som na PN kvoli hematomom, teraz si myslim, ze som v pohode, pevne verim, ze aj moj krcok :wink:
@alexis13 podla toho co je v tabulke v NR rodime len my dve, pozeram, ze ty mas termin 2.2. ja mam az 14.2. (1.termin) alebo 20.2. (2.termin), nechcem ta nahovarat aby si ma pockala, ale je dost mozne, ze sa tam stretneme, pretoze mna doki strasi predcasnym porodom :slight_smile:
18. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ved uvidime ako to s nami dopadne, mne zas v rodine hovoria ze ja pojdem urcite uz na konci januara, 2.2 bol hned prvy termin co mi povedal v 7týždni tak teraz som zvedava ako mi to vyráta.....a ak cakas dievčatko to sa tiez pýta na svet skor ako chlapci teda to som pocula :wink:
18. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ja off lebo asi ten pc zahodim, strasne mi seka a internet mi ide ako slimak vrrr...tak pekny den vam prajem, pridem vas kuk neskor
18. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my este nevieme co cakame, ale o tom, ze dievcata sa viac ponahlaju ako chlapci som aj ja pocula, tak ak je to pravda priprav dokinov, ze po tebe do porodnice nabehne este jedna hviezda :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, tiez som si pridala zopar fotiek do albumu,aby ste vedeli s kym pisete :wink: Prajem pekny dnik. :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Myslim, ze pozoitivne mysliet nestaci.... :unamused: Ja som pred otehotnenim myslela, ze budem chodit v pohode do prace a ze pocas tehotenstva budem chodit cvicit a ze v pohode sa dalej budeme venovat nasmu konicku - cestovaniu...A ostala som na gauci lezat cele tehotenstvo. :confounded: Lahko sa mysli pozitivne, ked clovek nema problemy, ale ked sa vkuse nieco deje, tak to da cloveku dost zabrat. :frowning2:
18. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - no vidíš, a mne sa narodil náš syn Romanko prirodzenou cestou 3 týždne pred termínom :grinning:. Som zvedavá ako to bude teraz. :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ako sa citis, nieco nove?
18. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Aj Simon sanarodil 3 týždne pred termínom... Tak dúfam, že neporodim na nový rok:slight_smile:
18. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja odvcera nedokazem vsebe takmer nic udrzat a som uplne ko :frowning2: mala som vcera aj zvysenu teplotu, no netusim co mi je, toto sa mi este nestalo :frowning2:
18. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca @arrett tak beriem spat :grinning:
@isabella_fly neskusis si dat paralen? :frowning2:
18. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca paralen som mala uz vcera, dnes rano som teplotu uz nemala, ale nedokazem skoro nic zjest a potom to po case aj tak vyvratim... ja nechcem skoncit na infuzkach, ale neviem vobec co so sebou :frowning2:
18. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly teda to mi je luto, neviem ti pomoc, asi by som isla k dokimu
18. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@natalca dievčatá, aj ja by som mala rodiť v Nitre. Termín mám 14.2. , ale bábo sa určite rozhodne samo, kedy príde na svet :slight_smile:
18. říj 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vyzera to tak, ze budem musiet ist, bola som sice na pohotovosti vcera, no neposlali ma na gynekologiu, tak to asi dnes budem riesit :unamused:
18. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly teraz mal moj syncek presne taku virozu, pili sme len pigi caj,kuracia polievka,banany, cucoriedky,hylak a hlavne vylezat,skoro sa uzdrav :sunglasses:
18. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ake jednoduche :grinning:
18. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no dufam, ze sa z toho rychlo vyhrabem, kolko to trvalo vam nez bolo lepsie?
18. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Chuda babo, takto sa musí natrapit:frowning2: Heh:slight_smile:
18. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly uz na druhy den po tej hroznej noci mu bolo lepsie, hoci este mal zvysenu teplotu,doobedu uz zjedol suchu zemlu s cajom a nevyvratil to, hlavne vela pi,aj cola je dobra, drzim palce :wink:
18. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no tak snad sa uz zajtra postavim na nohy, najhorsie je, ze mi nema kto pomoct, kedze manzel robi v cechach, ale chce ist na ocr so mnou aspon na par dni, tak uvidime :unamused:
18. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly urcite zajtra uz bude ok,kasli na neporiadok,varit tiez nemusis, setri sa a pospi si, babetko kopka?
18. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravim po vikendu.

Nejake novinky? :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 jeeej, tak s tebou sa mozno jedna z nas stretne, ty si taky zlaty stred :dizzy_face:
18. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 malicka kopka veselo, ta snad ani netusi, ze mamina je uplne hotova... veru ani nemam energiu upratovat aj ked ma to stve, ale neda sa nic robit
18. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jen pekne zalez zpet do postylky s teplym cajikem a paralenem :wink:
18. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky, aky bol vikend? Na mna zas lezie nejaku prehnana unava ako v prvom trimestri. Neviem vstat pred deviatou, no proste sa neda a potom v praci neviem obsediet. Krize stale bolia, kremujem nejakym mentolovym masaznym kremom. To obcas pomoze. Len dufam, ze ho tehu moze, lebo som nic nenasla, ze nemozu. A brusko ma pobolieva a tvrdne aj tak 10-15 krat denne, uz aj cvicit som prestala, len si neviem odsledovat, pri akej prilezitosti sa to deje, zeby som sa tomu vyhla. Dnes som v praci ratala, ze este kolko do porodu, teda materskej. Priatel chce, aby som zostala pracovat co najdlhsie (aj do porodu),a le ja uz teraz mam dost....
18. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek