• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 neda sa ti vziat si aspon par dni volno?
18. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 @natalca no, ja ked nedobehnem do GA, tak tiez budem rodit v NR, mam to 5 minut od bytu :grinning: az teda vsetko dobre dopadne :confounded:
18. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hmm, suhlasim s tebou, nie je vzdy lahke byt pozitivne naladena... byvam denne 12 hodin sama doma, niekedy mi tolko veci beha po rozume a potom som len nervozna
18. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to je v pohode. pracu nemam narocnu, len tu v podstate sedim, ziadna ina namaha okrem psychickej, co ako v tehotenstvo je pre mna utrpenie. ja to volam, ze mam tehotensku depresiu. Len to vstavanie rano do prace....ja uz fakt neviem co robit, aby som sa normalne prinutila vstat. Polku noci nespim, co sa mi neda, ale rano vstat....nastastie tu tu zatial toleruju :slight_smile:
a to brucho si myslim, ze boli preto lebo sa to vsetko roztahuje a predsa deju sa s nami zazraky. babo rastie :slight_smile: len ten svinsky chrbatisko by nemusel bolit....tehotenstvo je narocne, ale krasne :slight_smile: aj ked niekedy si uz pripadam ako hrosica a to este par dobrych tyzdnov do porodu. to budeme ako fucat? :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ani ja s to neviem predstavit, tiez byvam unavena. neviem co ti poradit. mozno to casom prejde ta tvoja unava. a ak nie, budes musiet trochu spomalit alebo aj ostat doma. najdolezitejsie predsa je, aby si ty a tvoje male boli v poriadku. aj ked chapem tvoje dovody preco chces pracovat co najdlhsie. ja tiez mozem ostat doma, len keby bolo fakto velmi zle
18. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 meno uz mate pre dievcatko vybrate?
18. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 inak aj mne sa niekedy vsetko vnutri roztahuje. sadnem si v posteli a mam pocit, ze asi prasknem :grinning: no a to este ani nemam take velke to brucho. som zvedava co budem robit potom :grinning: :grinning: :grinning: mas pravdu, tehotenstvo je krasne, ale niekedy tazke
a mi napadlo, co keby si chodila do prace namiesto na 10 o 11? nedalo by sa to posunut? ze by si potom dlhsie ostala
18. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca xixi no tak ja určite teda porodim v januari ked ma termin 2.2 :grinning:
@silvika18 tak mozno sa stretneme, @natalca xixi no oznamim im :wink:
aj si vybavujete pri porod sestru alebo dokiho?, co som citala o nitr.nemocke je tam riadna zima, jedlo sa neda jest, nejaka jedna sestricka je velmi neprijemna, a co sa tyka doktorov o nich so pocula chvalu o niektorích viac a o niektorích menej a zevraj nedavaju casto epidural lebo maju malo anestesiologov ci co....a dalsia osoba pri porode 17 euri :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky neviete mi poradit mam strasne bolesti v očiach, ide ma roztrhat,strasne ma svrbia neznesitelne to je :confounded: moze to suvisiet s tehu? alebo mi len vadi nejake spirala alebo ocny tien?
18. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neviem, mala si taketo problemy aj niekedy predtym? ci len ako si tehotna?
18. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no nepamatam sa zeby ma takto a casto boleli, uz to trva asi 4 den, ale vzdy ked sa odmalujem tak som to davala za vinu makeupu, ale cez vikend som sa nemalovala, ani dnes a oci ma aj tak svrbia, ak ma to neprejde pojdem v piatok ocnemu
18. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aha, tak to nemusi byt od spiraly alebo tak. pockaj, nemaluj sa do piatku a ak ta to bude aj tak svrbiet, zbehni k ocnemu
18. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budem to tak musiet vyriešiť....i keď ja a nenamalovana :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to aj robim, chodim tak medzi 10 az 11, kedy sa ako vytiahnem z postele :slight_smile: len priatel je uz z toho na nervy, ze neskoro chodim a bla bla bla, ale hlavne ked je on s kamosmi na pive, tak to je co potom?
keby bolo uz velmi zle, tak zostanem par dni doma, ved babo je na prvom mieste a to by uz aj priatel musel pochopit.
meno? mne sa nejake pacia a aj jemu, ale vobec sa nevieme zhodnut. takze zatial meno vybrate nemame.
a este nevies co cakate?
18. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 z mojej skusenosti ti mozem povedat, ze bolo tam teplucko, krasne izby, strava horšia ako grc, sestricky v pohode, teda fakt az na jednu, na porodnici neviem, no co pri mne zatial boli tesne pred porodom, sestricky im velmi pomahali a myslim, ze nie je na skodu si zabezpecit lekara, inak sa velmi so starostlivostou pretrhnut nesli :slight_smile: tot moje info, kolko ludi, tolko chuti :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem, ako casto masirujes chrbat, no mne to zakazali, vraj masaz sposobuje predcasny porod, aspon v nemocke mi tak povedali, tiez sa nemam kupat iba sprchovat v letnej vodicke a pod.
18. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak ked v praci z toho nemas problemy, ze chodis neskor, tak jeho to potom trapit nemusi, nie? :slight_smile:
nie my este nevieme pohlavie..... ale uz som riadne zvedava :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fu, mna kazdy vecer priatel masiruje. vobec som nevedela, ze to vyvolava porod. to ako co potom mam robit? ach jaj, to snad nieeeeeee

@bambulka0406 ze nemame cas na sex....ale to je zas debata o inom....tak aj ja. mas nejakeho tucha. ja som myslela, ze to bude chlapec, cele okolie hovorilo chlapec na zaklade bruska a bla bla, tak teraz si to riadne vychutnavam, ked hovorim dievcatko :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj som si trocha zdriemla, ale furt som ko, este aj s bruskom je mi tak nepohpdlno, aj vas sem tam pobolieva ked vstavate? alebo to mam vsetko len tou chorobou, ci co to je?
18. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem, spytaj sa svojho dokiho radsej, mna tiez muz masiroval v nemocke a ked ho lekar zbadal, tak nas sfukol...
tie bolesti ti verim, ja som mala zlomenu chrbticu a ak mam byt uprimna, neraz som si uz v noci poplakala od bolesti...je mi lepsie, ked chodim no zas musim vela lezat, kedze sa otvaram....niekedy mam pocit, ze mi z toho sibne
18. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly pobolieva a niekedy boli kazde rano :frowning2: a aj v priebehu dna, v celku dost casto, ale zrejme to normalne co mi aj hovorili ine baby alebo doktor.
18. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jj každa baba ma inu skusenost či uz s izbami alebo doktormi.......
18. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ja inak v poslednej dobe nejako nemam chut na sex :unamused: no mala som fakt silneho tusaka na chalana ale teraz uz nejako neviem. ale v kutiku duse chcem viac syna. neviem preco, vzdy som tuzila po dievcatku. len teraz ako som tehotna a mala som pocit, ze to bude chlapec, zvykla som si na tu myslienku. ale ved uvidime. potesim sa aj malej princeznej :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som mala rozstiepeny stave a mam este krivu panvu, tak asi preto ma to tak viacej pobolieva. ale zas trosku ked mi to 5 minut pomasiruje, to nemoze az tak vadit. to by musel vazne marisovat riadne dlho...aspon si myslim...
18. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ale zima neviem, preco by tam mala byt, su tam plastove okna, dobre izoluju a radiator si mozes nastavovat priamo na izbe... jednej bud. mamicke bolo pred porodom tak teplo, ze mi dala svoju deku aby si mihla otvorit okno a aby mne nebola zima :grinning:
18. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to mi povedala kamoska ktora ta rodila teraz v aprili, a tusim vtedy este neboli vymenene okna, to som si ale neni ista :slight_smile: , a rodila s ponozkami co jej taka zima bola :grinning:
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne to iste som aj ja mala. cely zivot, ze ja chcem dievcatko. tuzila som po dievcatku, ale ked som otehotnela, som si zvykla na myslienku, ze to bude chlapec. tak som sa tak nejako preorientovala, ze som si viac priala chlapca a ked lekar povedl, ze dievca, tak som bola riadne mimo. inak vsetci okolo mna chceli dievca, rodicia a aj priatel. a ked zaznelo, ze to bude dievka, tak ja sok, ako to je mozne. a este potom mi priatel hovori, ze neboj, mozno mu este nieco narastie :slight_smile: ale teraz som radsej, ze to bude dievcatko....:slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a co sa tyka sexu? och....chut by aj bola, ale nejako sa nevieme zladit. ked on chce, ja som mrtva a ked ja chcem, tak on nechce.....:frowning2: ale chyba ma take to milovanie pred tehu, teraz je to predsa ine. myslienkami som pri malej, ze ci jejneublizujeme, neda sa mi ani poriadne hybat, len drzat ako kralik...tak ma to velmi ani nebavi.....
18. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no, ide aj o to, kto je na ake teplo zvyknuty...ja uprednostnujem chladnejsie miestnosti a spala som tam iba v dlhsom tricku a pritom som mala postel pod oknom... ved uvidis, pre istotu si sprav zasoby štucní a mozes ist rodit :grinning:
18. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no tak v tomto sme fakt podobne :slight_smile: uz som len zvedava ci aj u mna to bude ako u teba alebo ten moj tusak na zaciatku bol spravny :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek