• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 :grinning: no ja zas aj v lete mam ponozky na nohách, ja zimu strasne zle znasam :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no asi tak, ten sex je jednoducho iny. a teraz ked uz zacina aj brusko zavadzat.... a ked som cez vikend konecne po dlhej dobe mala fakt chut, jemu sa nechcelo. a dnes uz to vidim, ze to bude naopak, lebo budem unavena po celom dni
18. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mna niekedy masiroval aj hodku, tak myslim, ze tych 5 minut je fsakt neskodnych.. a vraj druha polka tehotenstva ma byt najkrajsim obdobim :confounded:
18. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 sex je uz pre mna slovo cudzieho povodu :grinning: a navyse, odkedy som vydata, sex sme este nemali :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, akosi nestíham, tak večer zasadnem za PC a prečítam si Vás, dúfam, že ste všetky ok aj s bábätkami :wink: :wink: :wink:
My sme boli cez víkend pozrieť kočík v Čechách, aj sme ho kúpili, keď bude viac času, nafotím ho :slight_smile:
@kwetinka1 čo sa sexu týka, s nami je to rovnako :unamused: ja byvam vecer taka unavena, že zaspávam s malym v posteli o 20tej hodine - chudak moj muz :unamused:
@alexis13 ja spavam v lete v tielku, pyzame s dlhym rukavom a hrubych ponozkach, sa aj cudujem, ako sme splodili druheho potomka - ze sa aj moj muz prepracoval cez tie vrstvy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

U nas je hrozne pocasie, prsi od rana, tak nam je aj dlho s Jakubkom, len on ma ani za pocitac nepusti sadnut, stale mi ho vypina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne byva teraz zima no chodule, ale to asi preto, ze spim opacne tak som nedokrvena :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ty nemozes kvoli tomu otvaraniu sa, vsak? toto mala aj moja svagrina, ju zasivali aj a nemohla sexovat od 24tt. teraz uz ma mesiac po porode a uz som ich pocula ako sa s bratom rozpravali, ze o dva tyzdne konecne mozu :grinning:
a kedy si sa vydavala?
18. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si nikoho vybavovat nebude, oficialne sa to nerobi, pojdem k tomu kto bude mat sluzbu, vsetci su uplne v pohode a doverujem, oficialne som Kozarovou pacientkou, ale nebudem urgovat aby ma ma vysostne on, ale ak by bolo oficialne, ze sa da zabezpecit si dokiho, tak si ho zabezpecim :wink: ale fakt si myslim, ze nie je treba. Alexis, inak mm sa dostane az k vlastnemu porodu, lebo na vzdycharen ho nepustia, malokedy sa stane ze nejaka zienka tam rodi sama.
strava ja naozaj ako pise @marhulka13 totalny grc, ale na tych 5 dni za to prezit da, teda ak sa tam nedostaneme skor.
@marhulka13 aj ty si pocula v noci alebo nad ranom plac babatiek? to ich nosili na krmenie, ale asi nie, vy ste uz mali zatvorene okna, ze?
18. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 iba 11. septembra... ani predtym sme nemohli, bo som mala zapaly a mm si robi srandu, ze ked uz pol roka nemal sex, tak potom uz ani nebude vediet, na co mu je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak to je uz riadne dlho, ale ked sa neda, clovek s tym nic neurobi :unamused:
18. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 co by clovek neurobil kvoli svojim ratolestiam ... my aj mozeme a akosi nemam chut, neviem, ci je to normalne :sunglasses:
18. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ja uvidim ako to bude s tým vybavovanim, každý ma nato iný názor, ale urcite by som sa lepsie citila keby sa o mna viac starali, ja som taký posero :grinning: / a co mi hovorili mamicky co tam rodili a aj ine z iných porodnic, je to vidiet a citit kto ma doktora a setričku vybavenu a kto nie/ tak neviem......jeden porodnik nam je do rodiny tak sa este jeho popýtam co a ako budem dufat ze bude on pri mne :wink: ale tak porod je este daleko uvidime co a ako.....
..tu stravu hadam nejako vydrzime, ked nie bude mi mm neco pasovat aby som neumrela od hladu taký mc.donald :grinning:
18. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja som akurat hore pisala, ze nejako neni chut a ked konecne bola, moja druha polovicka bola unavena. ale co uz. predsa len sme tehotne, ie hormonalne zmeny a to vsetko.... musi to mat vplyv aj na sex
18. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca skor otvorene, co so mnou boli tie rodiace baby, im bolo furt teplo :grinning: no, na wecko ked som isla v noci, tak bolo brutalne pocut kriciace mamicky...
hmm, som zvedava, kedy sa tie nase babuliatka vyliahnu, mne povedal, ze by bolo fajn to udrzat do 30 tt a pak sa uvidi, ci to uz neukoncia, pride mi to trochu skoro, ale snad vie, co robi
18. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ak sa pozriem na to z ineho uhlu, mne to vyhovuje, aj tak sa mi nece :grinning:
18. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 zima je len v porodnej sale, lebo je klimatizovana, inak v izbach je v pohode teplo, ja som tam bola aj v maji, ked sa ochladilo a vtedy este aj prikurili :wink:
18. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky malý už je hore, tak ideme papať, večer nakuknem - ak nezaspím :grinning:
pekný deň všetkým tehulkám želáme :wink:
18. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jedine, co bola nevyhoda v nr nemocnici su zachody, bolo fest natrieskane oddelenie a iba tri wc na jednu polku chodby bolo malo...mali 5 porodov a jednej babe dali klystir, no kedze vsetky wc boli obsadene, nestihla a vse vypustila na chodbe,,, bolo vidiet, ako trapne sa citi, aj ked ju vsetci chlacholili, ze je to v pohode, ze to sa stava
18. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no pekne, tak dufam ze toto sa mi nestane, to bude fakt trapas :unamused: :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to si pamatam, WC hroza a sprchy tiez, ale za to si pacientky same mozu, ja som bola na izbe c.1, my sme tam mali len tie 2 WC a vecne spinave, vacsinou sa to podarilo operantkam, ale tie poriadne za to ani nemohli, ale zase upratovacka bola ochotna kedykolvek tie WC poumyvat, stacilo jej len povedat
@alexis13 keby som mala ja niekoho v rodine ako ty, tiez by som ho poziadala o pomoc, ja taku moznost nemam
18. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne, upratovacka vzdy bola ochotna vsetko dat do poriadku a este aj obhajovala pacientky, ze byt v ich stave, tiez za seba neruci, aj ked niekedy som mala pocit, ze to pacientky zneuzivali...ja som bola na izbe c.12, takze skoro v strede... a sprchy plesnili, no maloktora po sebe sprchu dala do poriadku, vzdy tam bola potopa
18. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca v nr su aj nadstandardky ale zas platit od 15 po 25euro zalezi na vybaveni izby, to nejak vydzime aj v obycajných nie, len nech porod prebehne ako po masle , nech sme mi a nase drobciatka zdrave :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
spravila som si znova album pre priatelov, tak ak vas tam niektoru nemam poslite mi ziadost :wink:
18. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, my sme na tom podobne... :unamused: my sme poriadne sex nemali od aprila, to som bola na kyrete, to sme museli mesiac cakat, potom sa nam hned zadarilo a potom som zacala spinit a odvtedy furt nieco. Ja ale chut mam... :unamused: stoji to cloveka dost vela sebadiscipliny. :sweat_smile: Som sa minule smiala, ze my s mm po porode asi potrhame stehy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alexis13 kde mas foto? :confused:
18. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dala som si preč, spravila som album a tam som dala foto aj seba s mm....nech to vidia len priatelia :wink:
18. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ty mas oblecene moje poplnocne saty tie modre :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@marhulka13
@pepies
@sharlotta a potom, ked nic nie je, tak sa citim previnilo....no poviem si, ze tehotna som s jeho dietatom, tak musi aj on priniest nejaku obetu :slight_smile:
@marhulka13 hodku ma snad nikdy nemasiroval. vydrzi tak max 10 min. ale aj to pomoze :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 j by som masirovanie vydrzala cely den..ozik a lekar s tebou neriesil, ci budes moct rodit normalne pre ten chrbat??
18. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano ale tie baby na nadstandardkach boli stale same, by ma siblo keby sa nemam ani s kym porozpravat, my sme boli na izbe len dve, ale prekecali sme cely den, aj telku sme si tam doniesli :wink: aspominala si jedlo, ze ti bude mm pasovat, v pohode si ho tam prines, na oddeleni je chladnicka, das si jedlo do dozicky a sup s nim do chladnicky, nikto ti nepovie ze nemozes jest vlastne jedlo, dokonca ti ho aj prihreju :wink:

rozoberali ste sex... dievcata to co je? ja odkedy som tehu mam sexik zakazany a aj by som sa bala, radsej vydrzim akoby som mala cely cas trcat v nemocnici
18. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek