• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte. baby, co ste si objednavali z mamimo.sk, kedy vam to prislo?
18. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no, ja najskor myslela, ze nadstandart musi byt super, no nesla bych tam ani zadarmo..mne by hrablo samej, takto sme si pokecali, postazovali sa jedna druhej a ked niektora isla domov, uz som bola nedockava, koho mi tam daju :grinning:
no, ja si robim srandu, ze pojdem rodit ako panna :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no moja doktorka to nejako neriesi. povedala, ze pred porodom a porodonik to so mnou poriesi. ale urcite uz okolo toho 30tt to budem intenzivne riesit. teraz si vyberam lekara pri porod, uz jedno odporucenie mam, tak uvidim a vraj on to posudzuje.
18. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: ze ako panna :grinning: :grinning: :grinning:
ani mne nadstandart nechybal, zavidela som len wc a sprchu :wink: ja mam radsej spolocnost
18. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si tiež nebudem platiť ani za doktora - ani za pôrodnú sestru - jediné za čo budem platiť je manžel pri pôrode. Strava je asi v každej nemocnici otrasná - lebo ja si pamätám, že keď som bola v nemocnici po pôrode tak som zjedla hlavne suché raňajky a ostatné som len poprlila.

No my sa našťastie s manželom zhodneme - takže sa nám darí väčšinou tak raz za týždeň - cez víkend ráno. :slight_smile:
18. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: tak mame rovnaký vkus, mala som ich na svadbe :wink:
18. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jj to mi siblo aj mna, sama na izbe, preto normalna izba, vydrzime :wink: a co sa týka druheho odseku mi ho tiez obmedzujeme :grinning:
18. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja SIM bola po pôrode na štandarde a bolo to aj dobre, aj nie. Je pravda, že sme boli dobrá partia, radili sme si, strazili deticky, smiali aj plakali, no na druhej strane som sa vôbec nevyspala. Môj syn bol ukazkovy. 3 hodky spal, nakojila, prebalula a zasa 3 hodky spal. Takze keby že som iba s jednou babou a nie s ďalšími troma, tak si oddychnem. Tak som spala dopkopy za 4 dni asi 8 hodín. Domov som prišla veľmi, veľmi vycerpana. Teraz už nadstandard neodmietnem práve kvôli tomuto. Spoločne sprchy mi nevadili. Stále keď som išla, bolo prázdno. A to som sa teda sprchovala aj 5x za deň. Obula som zabky, rýchlo zo spodu umyla a za 5 minút bola v izbe. Nevadili mi ani spoločne vizity, ani jedlo, nič, iba ten klud.
No a my nesexujeme od kedy som otehotnela so simonom. Začiatok roku 2009:slight_smile: Potom asi 5x keď sme splodili ďalšie a odvtedy zasa nič takze ja budem ozaj panna o chvíľku:slight_smile:
18. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som rada, ze na Antolskej je wc a sprcha pre dve izby. Mozno som len ja taka vadna, ale ja sa neviem osprchovat v spolocnych sprchach. Aj ked sa ideme niekam kupat, tak si zoberiem vlhcene obrusky a na wc sa poutieram a sprchujem sa doma....Ale na nadstandarde by som tiez nechcela byt koli tomu, aby som nebola sama. V nemocnici som bola 3 dni sama na izbe a isla som sa z toho zblaznit. Depka, nuda, strach...a cely den ti do izby nikto nepachne okrem rannej vizity a upratovacky. :confounded:
18. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta uplne suhlasim a zatial som rozhodnuta 60% antolska a 40% ruzinov :slight_smile: kedze ma mala problemy, tak asi pojdem na antolsku, len teraz zistujem lekarov. tak sa mozno stretneme ak budem normalne rodit :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, ako sa dá pripojiť do tehuliek v termíne pôrodu február 2011? :slight_smile: Ďakujem, Katarína :wink:
18. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vychadza tu niektorej ženičke termín 27.2.2011 ?
18. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drobec33 ahoj, vitaj, no,staci, ze si tu! Pripojit sa mozes kedykolvek. Gratulujem k babatku!
18. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mirka0044, dakujem :slight_smile: a napodobne, aj ja gratulujem. :wink: Mala som na mysli aj zapisanie do tabulky tehuliek. :slight_smile:
18. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky opět po menší odmlce :wink:
doufám, že se máte všechny moc fajn. U nás nic nového, další UTZ dopadl na výbornou a další dr. si myslí že to jsou holčičky :dizzy_face: tak uvidíme ve finále.
18. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no vidis, tak aj ja budem na buduce vediet..... Bola som prvy krat a nevedela som ako to chodi. :unamused: Ale bol to silny zazitok aj tak. :grinning:
18. říj 2010 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drobec33 aha, no, to robila jedna z nas, staci,ked najdes tu tabulku a napises jej nech ta tam prida a das svoje info, ze kedy cakate a pod. zalezi, co chces zverejnit.
18. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, neviete ako sa ma @mafynka?
18. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 dakujem :slight_smile: no ked budem mat viac casu zacnem citat vase prispevky a pridam sa :wink:
18. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drobec33 Ahoj a vitaj. Tuším tabuľku má nastarosti natalca.

@minnehaha2005 No depkuje určite:frowning2: Ani neviem, či sa dnes vôbec ozvala. @mafynka mafynaaaa kde si:slight_smile:
18. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drobec33 :wink: vitaj, aktualizovala som tabulku, tak som ta tam rovno aj vlozila, ak chces este nieco dopisat, napis mi do IP :wink:
18. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som jej tiez pisala ale neozvala sa, dufam ze je vsetko ok :confused:
18. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 snad sa jej nic nestalo, ani babatku, dufajme, ze ich pustili domov a len sa nemala cas ozvat :frowning2:
18. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca super, dakujem :slight_smile: musim pozriet, co sa tam pisem a poslem ti :wink:
18. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak v podstate ani moje babetko si vybrať nemôže - čo má počúvať- študujem spev na výške a v práci učím detičky flautu, klavír aj spev - tak má čo celé dni počúvať :slight_smile: :frowning2:
ale cez voľný čas mu púšťam hudbu, ktorú mám rada, ale skúšam aj Mozarta- lebo je veľmi vhodný aj v oblasti muzikoterapie, ukľudňuje atď.
Babätko pohybmi reaguje na hudbu :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
Ahojky, už som si ťa pridala medzi priateľov, tak sa ti snáď podarí pozrieť na ten môj kočík, ktorý predávam :wink:
18. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmokraska ahoj no nič mi neukazuje žiaden album :frowning2:
18. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Jeeej, to je krásne:slight_smile: bábätko musí kopkat o 106 keď cely deň si hudbu počúva:slight_smile:
moje počúva iba prší prší, kohutika, išla sova na tanec a ďalšie pesničky od podhradskej:slight_smile: simonkovi sa páčia, takze tiež nemá na vyber. Sem-tam dostane nejakú uspavanku a sem-tam krok keď kričím na tatina:slight_smile:
18. říj 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, teda dobré ránko :grinning: chcem sa opýtať, nosíte ešte opätky? ja už veľmi nie, ale dnes asi kvôli oblečeniu budem musieť, tak dúfam, že to večer neoplačem :unamused:
19. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek