• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
lubinka26.....omloivam se za ten vek :grinning: :wink:
20. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa bohuzial sa aj take stava, ale dufam, ze uz bude vsetko len v poriadku :wink:
20. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella_fly........ono se to da cekat, kdyz je nam 19, no pritelovi uz 20 ale kluci sou na tom hur nez my :wink:
20. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak aj 20 je na chlapa asi velmi malo, aj taki 24rocni na to dokazu rovnako zle zareagovat, ak nie este horsie :grinning: ale to je skor o cloveku, hlavne, ze sa spamatal :slight_smile: ked uvidi prvy krat to malinke bude to najstastnejsi otecko pod slnkom, uvidis :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella_fly.......to uz videl a myslim si ze je nejstastnejsi a ze je mooc rad ze bude tata:slight_smile:a jeste vic mu to dojde az bude mimi drzet v naruci, bude to nejlepsi tata na svete:slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no ja som to tak aj myslela, nie na utz, ale v skutocnosti, ked sa narodi :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,ako sa citite??

natalca super,,popracujeme na tabulke
20. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uprimne? konecne lepsie, lebo v posledne dni som nedokazala ani existovat... a sice kazdy den vraciam aj teraz, ale uz mi je pomaly lepsie :grinning:
20. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka posledne tyzdne, nie dni, to som sa trocha sekla :grinning:
20. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabela,,,ja som grcakala len raz,,ale bojim sa,,bo uz po jednom potrate som,,,a pred dvoma dnami som mala desne bolesti v podbrusku,,,strasne ma pichalo, som myslela, ze mi vajecniky vybuchnu,,,,a odvtedy nic,,ziadne bolesti,,absolutne nic,,tak sa bojim,ci je vsetko ok

inak aj minule tehu zo dna na den som mala pocit,ze nie som tehu,,,a veru mi aj doki na kontrole zistil,ze som potratila

zatial sa len ukludnujem tym,ze ma stale desne bolia prsia
20. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a v ktorom tt si? mne nevolnosti zacali tusim az nejak koncom 6tt a odvtedy sa z toho nedokazem vyhrabat :rolling_eyes:
kazdopadne ti drzim palce, nech je vsetko ok a nech je babatko v poriadku, ale ak si mala nejake bolesti, mala by si asi o tom hovorit so svojim dr., nie?
20. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja som bola tento tyzden tri dni v nemke,,bolesti som mala az den potom,,ale beriem lieky na urdzanie plodu, plus magnezko a kyselinu listovu vsetko 3krat denne,,uz len cakat,ci sa rozbucha srdiecko,,,som v 6tt
20. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to ti drzim palce, lieky beriem aj ja, bo som bola na zaciatku tehu v nemocnici s krvacanim a bolo to pre mna vtedy strasne :pensive:
20. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim,,a uz bilo srdiecko?
20. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vtedy este nie, bo to bolo velmi skoro, ale uz mame srdiecko potvrdene zo zaciatku 6tt :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem volat zajtra dokine a objednam sa,,ci bude,ci nebudet srdiecko
20. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to uz ked si 6tt tak podla mna urcite bude :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ja spat, dobru noc :wink:
20. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - gratulujem ku kontrole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 02:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitam vsetky nove tehulky, gratulujem k dvom ciarkam a vsetkym drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katea - ano, cakame prve babatko. No a ja som uz pribrala 3,4 kg, akurat vcera som sa odvazila odvazit, ale cakala som, ze tam budu rovno 4, tak som aj celkom potesena, ze LEN tolko :grinning: S tym spanim, ja som vzdy spavala vela, ale teraz je to hrozne, navyse ja som doma, takze mam uplne otoceny denny rytmus, v noci nespim a cez den by som spala a spala. Takych 10 hodin spanku vkuse je pre mna obvyklych. No a ja inak pijem stale kavu, ale tak, ze si davam jednu slabu lyzicku kavy, lebo ja by som to bez kavy nezvladla a moja mama tiez obidve tehotenstva kavu pila a nam so sestrou nic nebolo. No a proste ked si niekedy tu kavu nedam, tak som cely den ako neprebudena a vtedy kebyze si lahnem kedykolvek cez den, tak urcite by som zaspala. A co sa tyka cestovania lietadlom, tak ja teraz v juli poletim domov na Slovensko a potom v auguste zasa naspat sem. Letenku som si kupovala uz vo februari a urcite poletim, lebo som od decembra nevidela nasich a segru, a keby som to mala teraz odlozit, tak by som bola velmi velmi nestastna. A mne navyse nic nie je, ja sa citim dobre, tak si nemyslim, zeby mal existovat dovod, aby som tu cestu na Slovensko odlozila.
21. čer 2010 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - asi uz to mas vyriesene, ale na Tvojom mieste by som radsej isla k lekarovi alebo na pohotovost s tym vytokom. Radsej byt za hysterku, ale mat istotu, ze je vsetko v poriadku :wink:
21. čer 2010 ve 02:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - my sexujeme, ale len sem-tam, coz nie je ziadna zmena oproti povodnemu stavu. Ja sa niekedy aj divim, ze pri takejto frekvencii sa mi podarilo otehotniet :grinning: . Ale nejak mi to nevadi, lebo obom nam to takto vyhovuje, manzel mal nejake zdravotne problemy a odvtedy je taky menej aktivny a mne to takto dokonca viac vyhovuje. Sice si niekedy hovorim, ze sme jak manzelia po 30-tich rokoch, ale hlavne, ze sme obidvaja spokojni :grinning:
21. čer 2010 ve 02:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@mafynka

Baby, len som chcela, ze tabulku uz robi imzadi, len neviem ako to stiha alebo nestiha, lebo nevidim ju tu kazdy den a ja som jej posielala udaje do tabulky do IP uz 15. 6. a stale v nej nie som :frowning2: Tak len tolko, zatim papa
21. čer 2010 ve 02:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu, jaaaj nevedela som, tak jej pošlem údaje aj ja :slight_smile:
vďaka za info :wink:
21. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dobré ránko a úspešný pracovný týždeň všetkým tehulkám :dizzy_face:
21. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dobre ranko :grinning: esteze nepracujem a o tyzden mi konci skola a cele leto mozem oddychovat lebo v tomto case som unavena jak kon :grinning:
21. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja budem oddychovať s tebou, aj ja mám takmer celé leto voľno :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásné ráno při pondělku. V Brně máme deštivo. Je to tak na zalezení do postele.
21. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja chodím normálne do práce.

Zatiaľ mi je celkom fajn, akurát poobede bývam viac unavená.. Ja pijem jednu kávu - hneď ráno - ináč by som nemohla existovať - ale len takú slabú - 1 lyžička kávy, 2 cukru - voda do polovice a zvyšok mlieko. Mám nízky tlak a aj pri prvom tehu som pila kávu na odporučenie doktora.

Včera aj mňa trochu viac bolelo v podbrušku ale nebolo to nič tragické. :slight_smile:
21. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek