• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko dobre ranko prajem .....ja opatky nenosim od 4 mesiaca mozno aj skor, zacali ma nohy velmi boliet, ale na zimu mam v skrini pekne cizmy s opatkami tak sem tam ak sa mi bud dat zhrešim a obujem :wink:
19. říj 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dobre rano.ja opätky nosím, vlastne mam všetky topanky a čižmy s opätkami,lenže ja velmi malo chodim pešo kedže musím vlastne ležať. :frowning2:
19. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
mala som dnes hrooooznu noc, fuj. Potila som sa, otacala, brucho má bolelo, priserne sny, no otras.
Ja nenosim:slight_smile: som rada za botasky pri malom:slight_smile:
@slavkav kde sa flakas?
19. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: tu som. len si vas pomaly docitavam, lebo vcera som bola na hemato - a to je na skoro cely den a doma sa mi uz za pc nechce sediet :slight_smile: . a zistila som, ze test na sladku vodu mi spravia aj u harsanyiho - teda u belesa - tak asi pojdem tam. :slight_smile:
19. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav A ako hemato? Všetko ok? Kedy ideš k simkovi? Vo štvrtok?
19. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak dr sa stale tvari, ze je vsetko ok - zrazanlivost sa zvysuje - ale stale tvrdi, ze to je tehu a ze inj netreba. tak snad vie co robi. nastastie kontrolu mi dala uz o mesiac.
ano, k simkovi idem vo stvrtok - na plateny termin, tak dufam, ze ma zoberie nacas - kedze si to platim.
a na pondelok som si dala zubara - takze zase nebudem v praci :slight_smile:
a mm mi onedlho odchadza na 5t za ocean - tak dufam, ze vseeetko bude ok a zvladneme so s malou.
19. říj 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Hmm a beries nejaké lieky na tu zrazanlivost, alebo niečo? U Simka by som pockala 15 minút a potom by som zaklopala, že mám platený termín. Ja som tam posledný krát, síce aj predtým čakala 2 hodiny. Mám pocit, že tá nová sestricka to nie príliš dobre organizuje. Ale na druhej strane, aspoň si tam oddychnem, zrelaxujem a prečíta časopisy:slight_smile:
Tvojmu mm zavidim :slight_smile:) hehe určite to zvládnete, veď mala je už veľká slečna:slight_smile: trosku to bude náročnejšie, ale bude dobre:slight_smile: Drzim palce:slight_smile:
19. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no praveze neberiem vobec nic, ziadne inj ani lieky. tak som kus nervozna. ked som sa na to pytala simka, ze ci by som to nemala mat napisane aj na knizke - keby sa mi nedajboze nieco stane - tak on ze nie, ze to je lahka forma ... no tak snad dr. vedia co robia. hemato mi povedala, ze kym sa babo vyvija dobre, ze ona mi nic neda ... no tak snad ...
stvrtok - tiez planujem chvilu pockat a potom dam o sebe vediet :slight_smile:
mm - zavidim aj ja - som mu hovorila, ze to mali celu rodinu zavolat :grinning: aj ked teraz by som jasne, ze nesla :slight_smile:
no ale ako mu hovorim kazdy den - nech uz je februar :grinning:
19. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Tak to sme dve...aj ja som sa v noci zobudila na to, ze ma boli brucho. mm mi doniesol sumive magnezko a asi po hodine som bola schopna znova zaspat. Mala sa vrtela, krutila, neviem, co to do nej voslo, ale ani ona nemohla zaspat. Zatial vzdy zaspala resp. sa prestala hybat, ked som zaspala aj ja. A teraz...vystrajala az do polnoci. V noci som si hovorila, ze dnes uz urcite zavolam mojej Dr., ale v piatok mam poradnu...tak skusim vydrzat. Uvidime, co zas bude v noci :confounded: Ale taketo bolesti ma trapia uz od piatku.
19. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@dijefcatko ja mam pocit, ze ked si ich dam, tak ma menej boli chrbat, takze aj dnes som ich obula :slight_smile:
@slavkav toto iste povedal aj mne doki. manzelovi aj ja zavidim. bola som v mexiku a hned by som sa tam vratila. chytaju ma take pocity, ze uz si tak s priatelom nebudem uzivat vo dvojici ako to bolo doteraz. predtym sme si hocikedy spravili vikend pre nas dvoch, niekam vypadli, zapadli do vinarnicky a uzili si to...toto skoncilo... ja si to fakt neviem predstavit ake to bude s babom. ake to je u vas a aret a tie co uz mate babo. bol to velky sok? alebo ste na ine ani nepomysleli. ked som bola cez vikend u kamosky, tak ta ine nerobila len maleho krmila, prebalovala a uspavala. dokolecka....
19. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a co, aj ty mas problem s krvou? ci mas na mysli tie oblicky? a ako je v mexiku? nie je to nebezpecne? ja mam z tej krajiny taky divoky pocit ... snad sa mylim. netreba ho dat zaockovat proti nicomu?
tak po narodeni to bude urcite ine :slight_smile: ale uvidis, ze nebudes lutovat, bude to krasne :slight_smile: a ak si budete chciet spravit pekny vikend - tak mozu postrazit obcas stari rodicia a vy si vyrazite :slight_smile: uprimne, pre mna to bol dost sok - ale tak ja som taky stresmen - dufam, ze to teraz zvladnem lepsie :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav zalezi do ktorej oblasti pojde. Ja som bola tesne za USA hranicou, 2 tyzdne, nemuseli sme sa dat zaockovat, ale nemohli sme pit vodu z vodovodu, teda odmietat aj lad, ak vam ho pridali do vody. Dokonca sme si ani ruky neumyvali ich vodou, mali sme len tie antibakterialne vody... ale sprchovali sme sa normalne. Ja som nebola v turistickom centre, ale si myslim, ze ak to je v tam kde vela turistov, tak to je OK.
19. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 su zeny, ktore sa rodia matkami :wink: Ja som sa nikdy nebala, ze sa o dieta nebudem vediet postarat....Ja len nie som typ matky a nikdy som nebola... :sweat_smile: Ale spolieham sa na to, ze to nejak pride. Ved ani typ ucitelky nie som a uz to robim 7 rokov. A sama tomu nemozem uverit, ze ja som ucitelka...Nikdy som na take ani nepomyslela. Mozno aj to je jeden z dovodov, preco ma maju decka v skole radi, lebo nie som typ ucitelky :sweat_smile: My sme tiez zili tak, ako hovoris, ved uz sme to tu viac krat spominali....Ale ja sa chystam zit tak nejak aj nadalej...v ramci moznosti, samozrejme. Bratovi som vravela, ze sa chystame k moru v lete a brat sa na mna pozeral, ze coooo? Ze ich mala bude mat v lete 10 mesiacov a on zvazuje, ze este nikam nejdu... :sweat_smile: Ale oni su podla mna celkovo sibnuti. Vsetko, co povie doktorka dodrziavaju do bodky a k malej nikoho nepustia. Dokonca ani starych rodicov...nehovoriac o tom, ze my s mm sme malu videli raz v porodnici a to je vsetko. Lebo ze 6 tyzdnov nema k malej nikto chodit...No, keby ku mne 6 tyzdnov moja mama neprisla, tak sa s nou asi do smrti nebavim. :angry: Ja som na nich dost nahnevana a aj darceky, co mam kupene pre malu rozmyslam, ze uz im ani nedam a uz nepridem, ani ked nas pozvu.
19. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tusim niekde tiez za hranicou USA, ale neviem to presne. aha, cize by nemal pit vodu z vodovodu. antibakterialne vody - to tam predavaju? ci tie gely myslis, co maju aj u nas na skk?
19. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta he-he :grinning: tak ja som presne taka ako tvoj brat :grinning: pri druhom uz sice mam vplane byt trosku benevolentnejsia - ale akoby som o sebe citala :grinning: svokra dosla isto skor (asi tak tyzden po porode) - lebo mi prisla pomoct. ale rodinne navstevy - hm veru neviem odkedy sme pustali.
19. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav je rozdiel najblizsia rodina a ostatne navstevy. Moja mama napr. pride este pred terminom porodu a ostane u nas aspon 2 tyzdne. Teda, dufam....A k nim ani svagrininu mamu nepustili. Ja tomuto nerozumiem. My mame v rodine velmi blizke vztahy a keby za mnou mama prisla az tyzden po porode do nemocnice, tak neviem, ci sa s nou este budem vobec bavit. Ved ja tiez nie som sisi, zeby som na malu prisla kychat a kaslat. Prisli by sme tak max. na hodinku-dve a hotovo...
19. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne :slight_smile: mamy som pustila hned ako sme sa vratili z nemocky - vsak aby mi pomohli :slight_smile: ale taka cela rodinna pereput - otcovia, starke - veru netusim kedy ... a my sme aj k svokrovcom sli az ked mala mala 3m. ja som bola cela rozhadzana z toho ze nekojim, furt len flasky ... a nejako mi bolo doma najlepsie.
19. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,vidite a u nas to funguje tak, ze ked sa rodina dozvie, ze ste mali male, tak vas chce cim skor navstivit, ako sa vratite z porodnice domov. Niekedy je to narocne, hlavne,ked sa dlhsie zotavujete po porode. Sestra ta si poriadne ani sadnut nemohla a navstevy chodili osto6.. No, maly sa mal vyborne,len si spinkal, ten nemal problem, len mama bola unavena!
19. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej, presne tie, ja som aj tak mala hnacku :angry: ale to bolo skor zo stresu, ako z vody, nepila som vodu, ale ja som nemohla si ruky neumyt ... to je taky pocit, a az potom som si dala ten gel.. inac jedna taka srandicka, oni, mexicania, teda aspon ti za hranicami, nehadzu toaletny papier do zach. mysy, ale vedla do kosa....
19. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 :confused: to fakt? no boze

@mirka0044 no ved aj to - ze ako sa ta zena citi. ja som asi za to, pustit len najblizsiu rodinu - lebo nas dosli svokrovci pozriet - doniesli cely obed - aby sme nemali s nimi starost - a tak.
19. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to je mile! Taka navsteva je fajn, co si aj obed donesie,a este aj vam ostane.. :wink:
19. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 tak tak :slight_smile: a kym som bola na prechadzke - tak mi upratala svokra aj byt a navarila na cely tyzden - a dala do mraznicky, aby sme iba vytahovali a zohrievali. no toto je pomoc na nezaplatenie. v tomto som svokrovcom velmi vdacna.
19. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav so zrazanlivostou krvy mam problemy. v mexicu super. len si musi davat pozor na veci, lebo sa nestihnes obhliadnut a mas to fuc, ale da sa to zvladnut. pobehali sme toho dost, aj hlavne mesto.
vobec nemam taku skusenost ako pisala @minnehaha2005. v neturistickych mietach sme pili vodu s ladom, ruky sme si normalne umyvali a nemali sme ziadne problmy. dokonca sme tam boli v case kedy prepukla prasacia chripka, rodicia uplne hotovi z toho, ze co bude. dobre ze nas nechceli dat do karanteny a vobec to tam nebolo ani z tretiny take ako sme tu pozerali v spravach. sme sa na tom riadne nasmiali. nemali sme ziadne ockovania, mam pocit, ze casto ludia na tom chcu zarobit, ale mexiko je uplne v pohode. kamoska tam bola tiez ked bola v 4 mesiaci tehotenstva, tiez boli po vlastnej osi, ziadna cestovky, ubytovanie a stravovanie kade tade a dieta krasne zdrave. aj my sme jedli na ulici a bolo to najchutnejsie :slight_smile:
neboj sa o neho, on si to tam uzije :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no on urcite :slight_smile: a ja tu budem stresovat :grinning:
zaujala ma ta tvoja zrazanlivost - napisem ti IP - aby sme zvysne dievcata neotravovali
19. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tak isto som na tom ako pises. a tiez by ma to riadne nasralo to co pises o nich. do mna kazdy vrta, ze mam dat macku prec, ze to nie je dobre, ked sa babo narodi a take nezmysli rozpravaju. uz som si toho vypocula dost, ked som otehotnela, ale videli, ze to so mnou nic nerobi, tak je druha tema, ze ublizi malej. ale na to radsej ani neodpovedam...su to ludia co sa prd rozumeju a pocuvaju nejake babske reci. vrazdila by som za to. aj my sa chytame v lete na dovolenku s malou. preto sme aj kupili concord kocik, lebo v rakusku aj v taliansku je povolene mat dieta vo vanicke a ta vanicka je do auta, ako vajicko, len u nas to nei je povolene, tak to aspon budeme strriedat ked pojdem, lebo vraj vo vajicku nemoze byt viac ako 2 hodinky.
ja sa navstev nejako neobavam. rodicia dofrcia najblizsi vikend ako sa mala narodi, ale len na vikend. snad to zvladneme sami dvaja.a navstevy mi nejako nerobia problemy. no najskor sa s nou budeme asi chciet vzit sami dvaja, to tak asi dva tyzdne a potom aj budem rada ked pridu nejaki ludia. dokonca by som sa nahnevala na blizke kamosky keby nepridu :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovolenku letnu veru aj ja planujem - co by som pri prvej urcite nie :grinning: . ale vsetko uvidim az potom.
19. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
@slavkav to je bezne aj v EU, napr greci
19. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 fakt? no je pravda, ze v grecku som este nebola - laka ma to tam. no tak upozornim mm :grinning:
19. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ale o mexiku si to nejako nepametam...inak my sme aj v grecku hodili do wecka, tam islo o to, ze mali tenke potrubie a to sa upchavalo, ale zas ked nesplachujes vela papiera, tak sa to neupcha :slight_smile: grecko je fajn, moje najoblubenejsie a potom taliansko. tam sme chodili aj niekolkokrat do roka :slight_smile: a aj krsneho budeme mat odtial
19. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určite to bude po narodení babatka iné. A všetko sa bude točiť iba okolo neho. Budeš rada, keď si v sprche stihnes oholit nohy. No potom prídete spolu na nejaký systém a už bude viac času. Malého dávam o siedmej spinkat a cely večer mame s mm pre seba. Od troch mesiacoch som chodila cvičiť, lebo som vedela, aký má malicky režim, vrátila som sa pred kojenim. No a tento víkend ho zobrali svokrovci a my s mm sme boli spolu. Len sme nikde neboli, lebo som bola chora. No nebolo to ono. Zrazu bolo ticho, nik tu nebehal, bolo mi tak čudné. Nebaví by má už život bez malého:slight_smile: jednoznačne.
19. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek