• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte,

dievčatá samozrejme, že keď je dieťatko už je život úplne iný - ale mňa s manželom to ešte viac spojilo. K nám chodila najbližšia rodina na návštevy aj v tých prvých šiestich týždňoch - Romi väčšinu času prespal, tak to bolo úplne v pohode.
My toto leto určite na dovolenku do zahraničia nepôjdeme - ale chceme chodiť po výletoch tu na Slovensku - samozrejme závisí od počasia, ak bude teplo pôjdeme na kúpalisko. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete čo je s mafynkou?Dnes mala mat to kontrolne sono, ale zda sa mi,že sa vobec neozvala. Dufam,že sú v poriadku.
19. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui dnes sa urcite neozvala - dufam, ze su ok :unamused:
19. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata,buduci tyzden by sme chceli kupit kočik,viete mi odporucit nejaku dobru predajnu v okoli Novych Zámkov?Na čo si mám dávat najviac pozor pri kupe kočíka? Dakujem za radu,pá zatial.Idem robit tiramisu,este k Vám nakuknem
19. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no vyskusaj si ho pokocikat, ak bude mat prehadzovatelnu rucku - tak v oboch polohach, skladanie si vyskusaj, polohovanie pri sportovej verzii - ci ked je v sportovej verzii v polohe lezmo - ci sa vies dostat ku kosiku dolu. prehadzovanie vanicky / sportovej casti / autosedacky ...
19. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dakujem. No v obchode strávime dost dlhu dobu,dufam,ze bude prijemna a chapava predavačka.Normálne som vzrušená,ze ideme kupovat taku doležitu vec pre nášho drobca.Musíme najst univerzálny,nevieme este pohlavie.
19. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 drzim palce a dobre vyberte :wink: a nezabudni sa nam potom pochvalit, co ste vybrali :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav V piatok letime na Slovensko,tolko toho mám na pláne,dufam,ze vsetko z toho postíham.Pravdaze, potom dám vediet :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 my sme uz kupila Cam mb x6, a celkom sa mi zatial pozdava. Ja som chcela hlavne pevnu plastovu vanicku, nie len taku latkovu. a vanicka je dost dlha, sestra ma 9 mes. chlapca a este sa tam zmesti, ale sa tam uz dviha.. :slight_smile: , no a vajicko je tiez super a sportova cast nie je prilis velka, da sa tam dat kopec nadstavcov,- strieska, aj fusak. A hlavne vsetky casti sa daju jednoducho vybrat a vlozit, cele je to na systeme klikania. Zatial som z neho nadsena!! Uvidime ako sa osvedci v praxi.
19. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 cam mb x6 je krasny kocik - aj ja som pri dcerke o nom uvazovala - sportak.
19. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Ja som simonka už ako pól ročného nosila v sportiaku. Nechcel ležať ani za svet
19. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak - aj ja tak asi planujem - to bude akurat koniec leta.
19. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze vlastne sanám oplatí kupit dvojkombináciu?Alebo zvlást potom športovy? Vajíčko my uz máme od kmotry.Vlastne februárové babatka si hlboky kočik velmi dlho neuziju.Boze mne sa to vsetko okolo babatka zdá také tažké.Dufam,ze potom mi moja intuícia a materinská laska našepká,co je pre moje dieta najlepšie.
19. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak podla mna to je jedno ci februarove alebo iny mesiac - ono sa v tom 1/2 roku zvykne prechadzat na sportovy kocik. mnohe sa daju dat skoro do uplnej polohy lezmo. ci nie?
19. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aké su najlepšie kolesá na kočiku?
19. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aha :sweat_smile: no ja neviem. No tak pozrieme taky,aby sa aj športová čast dala dat do dobrej polohy ležmo.Ja si myslím,ze budem mudrejsia,ked tie kočiky uvidím na živo a tam si ich aj poskušam.
19. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no, ten vyzera celkom v poho.. asi bude lepsie,ked si ho aj vyskusas, ako sa s nim manipuluje. Ja som nechcela tie uplne male kolieska, lebo byvame na dedine, tie su skor na rovnejsi teren do mesta. Tak som vybrala take stredne.Tie velikanske sami zdaju neprakticke, lebo je ten kociar potom velmi tazky a je problem ho zmestit do auta. My ked sme boli kupovat kociar, tak som si pozerala, ako sa da poskladat a ci sa mi zmesti do kufra.
19. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - my budem kočík kupovať začiatkom novembra. :slight_smile:
19. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme kocik kupovať možno až vmarci. Skôr mi je aj tak nanic, prvých 6 tyzdnov s malickym babom na tu zimu určite nepojdem. Bude najprv spinkat vo vyvetranej miestnosti, potom pri otvorenom okne a až potom von. Nestojim o chorobu hneď na začiatku:slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@denisa287 zevraj velky vyber kocikov maju vedla Bernolakoveho parku smerom od Nitrianskej cesty ku kruhacu. bola tam krcma berny-pub, predavaju tam aj niekde kotle atd. urcite najdes. a zevraj este predavaju kociky oproti Palladia v tom detskom obchode, ten chvalila kamoska, ze su tam velmi zlate predavacky. a ze dobra predajna je aj v Tvrdosovciach.
19. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem zajtra kuknut ten moj kocik. ak sa mi bude pacit, tak ho kupim. za tu cenu, by som potom urcite lutovala...
19. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@arrett My kupujeme preto teraz ,lebo chcem kupit na Slovensku,potom nám ho naši pošlu kurierom sem.Moja svokra je velmi poverčiva a vraví,ze aby sme nič nekupovali pre drobca skor .Ale kočik je dost dolezity ,budem kludná,ze uz je kupeny.
19. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Dakujem ti pekne,urcite sa tam pojdeme popozerat a ked náhodou by sme nic nenašli,ale z troch obchodov si urcite vyberieme aspon si myslím,tak potom by sme sli do KN alebo Nitry.
19. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Kam ides pozriet kočik a aky?
19. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Uz sa ti dá vkladat foto do albumu?
19. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Dakujem pekne za radu.V tom linku sa mi nepáci ten kočik,ale som si čitala tie rady ohladne vyberu kočíka :dizzy_face:
19. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a aky idete kupovat?
20. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prve chodenie von - to veru aj mna zaujima ako zmanazujem. kedze dcerka bude v skolke a bude treba po nu chodit.
@leginca - ty ako planujes?
20. říj 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 kolesa su urcite lepsie vacsie, lahsie sa kocik tlaci a neznicia sa tak skoro na ceste to mi radia vsetke zname co maju deti :wink:
20. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek