• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dobre ranko. Mafynka saeste vzdy neozvala? :confused: Dufam, ze je vsetko ok.
Mne kocik zrejme donesu nasi, ked sa mala narodi. Ja uz mam v podstate vsetko vybrate, staci to ist kupit.Ale to budem riesit az niekedy po novom roku. A musim sa povhvalit, vcera u mna bola kamaratka a dostali sme prve detske vecicky :dizzy_face: Po jej rocnej dcerke sice, ale je to krasne. su to vlastne prve babatkovske vecicky, co mame doma.
20. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
taak, mafynka robí starosti už aj mne. Hmmm.. Verím, že sú obaja v poriadku A ona iba nemá chuť písať.
20. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 miri, aj ja uvazujem o CAM Cortina, len este neviem naisto. urcite by som chcela s nafukovacimi kolieskami :/ a ten system naklikavania sa mi z estetickeho hladiska nie az tak paci..ale co ked je to dobry kocik , ze.. mozno sa zapaci, lebo som ho videla zatial len cez net co som si robila prieskum. myslim, ze je to taky vyhodny stred medzi lacnymi polskymi a drahymi kocikmi.
20. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to aj moja sesternica s detami tak narabala akoby boli nedotknutelne, ked sli na nakupy do mesta, tak stale brala so sebou mamu aby bola s dietatom v aute..oni chodili po centre, po obchdoch a mama operka sedela cely den vo vydychanom aute, lebo nemozes otvorit ho, lebo dostane prievan..dieta tam spotene, z okien sa leje..a to tak robili asi pol roka od narodenia..no som sa len divila ..a potom ze deti su kazdu chvilu chore..to oni su chori.. a chudak teta, stale musela s nimi chodit a este stale chodi, lebo oni si zariadovali cely dom..a to su behacky..tak maly v aute reval s tetkou a oni si chodili po obchodoch..to je rozum ale..

inak dievcata, aj ja chodim na hematologiu...od zacaitku tehotenstva mi zistili nizsku hladinu krvnych dosticiek a slabu zrazanlivost krvi..ale zatial som nic nebrala..pred 2 tyzdnami som bola zase na prehliadke, tak mam uz znizene aj zelezo, takze musim brat zelezo, kyselinu listovu a kazdy den calibrum mami (ten som brala ako prislo aj raz za 3 dni..nechcela som to prehanat ;)..tak dufam ze sa to zlepsi, ale ja mam problem s modrinami od mala..len sa kus buchnema vsade modriny a ked som chora, tak casto mi ide z nosa krv
20. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra zelezo aj ja beriem - uz od zaciatku tehu. na zrazanlivost zatial nic.
20. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

tak snad je mafynka v poradku :unamused:
@sharlotta je to krasny vid ty malinky vecicky

ale ja se musim pochvalit, ja uz jsem pripravena :grinning:
20. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: aspon ta nic neprekvapi :grinning:
20. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja jsem strasne organizacni clovek, a ted uz jen muzu relaxovat a cekat :grinning:
20. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 spomenula som si na teba, ked som si to citala, mas to cierne na bielom :wink:
http://www.najmama.sk/clanok/225572/vzdat-sa-domaceho-zvieratka-pre-babatko/
20. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mam problem zaspavat..a celkovo vecer..hoci nieco zjem, tak stale sa mi len odgracava a akoby som citila nejaku vzduchovu bublinu v hrudi, ked si lahnem, tak este stale, potom odfukujem lebo mi je tazko dychat, neviem si najst polohu..normalne problem..s mm sme spali stale v objati ,teraz som bola za nim na tyzden a som mala problem zaspat v jeho naruci, stale som sa huzdila, pretacala..tak sme sa museli rozpojit..NO nejako citim ze je to tazsie..

a co sa tyka sexu, tak ja si ho vela neuzijem lebo sme od seba, ale teraz sme mali konecne moznost a on nejaky taky ze nic a ja mam chut nadalej :slight_smile:.teda nakoniec sme sa snazili ale stale myslim na to aby som dietatu neublizila, tak sa niekedy nemozem sustredit..ale akoze inak sa da..Len aj mm vravel ze tiez nema az taku chut, ze asi to bude tym ze si uvedomuje ze je tam dieta..tak je to take ine..
20. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra neboj nejsi sama, ja se taky ted vic prevaluju, to je asi normalni a normalni je, ze se bojis sexovat kvuli mimcu, ale ublizit mu to nemuze :wink: , teda pokud jsi v poradku
20. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky..neukazala som sa tu, bo posledne dni,co som zazila bola nocna mora a nemala som chut nikoho vidiet,ani s nikym pisat,,v nedelu som teda mala ten pokec s primarom,,a on mi doslova povedal,ze idem potratit,,tak mne sa zrutil cely svet,,uz som sa zmierovala s tym,ze tam potratim,,ze uz nie je ziadna moznost,,a len som plakala a plakala a vobec som nespala,,,davali do mna tabletky od bolesti,,pritom som nechapala,ze preco, lebo mna nic neboli,,no nakoniec ma tak zmagorili,ze som sa stale sledovala,a z toho stresu ma uz zacalo boliet vsetko,,nie len brusko,,no potom do sluzby prisiel iny doki,,,ani ho nepoznam a ten hucal na sestricku, ze naco mi davali tie tabletky,,,prisiel za mnou, ze mi urobi sono a ze mozem ist domov,,,ja som na neho vyplastila oci, ze ako domov, ked ja idem potratit,,,sa na mna pozrel,ze kto mi to povedal,,,potom odisiel,,prisli na vizitu vsetci,ale primar ani dnu nevosiel,,sklopeny zrak,,zavolali ma na sono,,mne desne buchalo srdce, som myslela,ze na tej chodbe skolabujem ako som sa velmi bala,,,tak ma pozrel, ze sice som otvorena,,ale ze vysledky, aj krv, aj merania,ze vsetko je v norme a mozem ist domov,,,som sa pytala aj na robotu, ze mi PN neda, ze na hodinku, dve mozem aj kazdy den ist ucit,,,ze mam maximalne oddychovat, lezat, nechodit dlho,,nesediet dlho,,brat magnezko a ked budem nieco zle citit, tak mam ist k dokimu,,,tak uz sme domka,,maly stale kopka, tesim sa z toho,,ale som neskutocne unavena,,od stredy som ani oka nezazmurila,,chcem nato cim skor zabudnut,,uz tento pocit nechcem nikdy zazit,,,,,dakujem,ze ste na mna mysleli,,a prepacte,ze sa ozyvam tak neskoro,,ale fakt som nemala silu na nic mysliet, len som lezala a nespustila som z bruska ruky ani na chvilku
20. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uff mafy, tak to je neskutocne ... a taky clovek je primar? takto ta vystrasit. no hlavne, ze uz si domka a je vsetko ok, pekne sa setri :wink: a vsetko dobre dopadne.
20. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no teda, ved to je strasne a vraj primar, ved prave oni by mali vediet ako sa spravat k cloveku, a to ludsky... no hlavne, ze je vsetko v poriadku
... ja presne viem, co si prezivala, je to strasny pocit, ja som toto mala 10 tyzdnov dozadu, ked som krvacala a bolo mi povedane, ze mam hroziaci potrat a uvidi sa po tyzdni v posteli ako to dopadne, po tyzdni som sice stale krvacala, ale doki mi povedal, ze som uplne v poriadku a nemam sa coho bat, mam si len davat na seba pozor a chodit kvoli tomu aby som bola fit.

hlavne sa drz a ver doktorovi, ktory ti povedal, ze vsetko je OK
20. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ach moja, skús na to všetko zabudnúť. Hlavne je, že si už doma a všetko je v poriadku. Miminko sa má dobre a ty sa teraz z toho tes. Vyliz nohy a odpocivaj.
20. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka teda to je ale kokot ten primar, takove starosti ti nadrobil pro nic za nic :angry: :angry: :angry: , ale hlavne, ze jste v poradku :slight_smile: , jen se ted pekne hlidej a odpocivej :wink:
20. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka som rada, ze si spat, zabudni na tu nocnu moru, keby to bolo take strasne, tak ta domov urcite nepustia!!! Oni, ti doktori niekedy strasne prehanaju, aj ja som mala depku po kazdej vizite a uz som doma z nemocky dlho, tiez s diagnozou hroziaci potrat, som stale na PN, setrim sa, ale napriklad minuly vikend som si postupne s prestavkami aj polovicu okien umyla a nic mi nebolo. Vyloz si pekne nohy, trochu nech sa o teba priatel postara, hladkaj si brusko a pekne sa usmievaj, babenko je isto v poriadku, ziadne negativa si nepripustaj :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak ty si to vystihla 100%, lepsie titulovat sa takeho primara ani neda :wink:
20. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce keby sa to tu dalo, ako na facebooku, tak ti dam k prispevku zdvihnuty prst
@mafynka som rada, ze je vsetko ok. Ja mam ponaucenie, ze nikdy neberiem doslovne, co doktor povie. Ja som sice zazila "len" 2 dni strachu s tym, ze sa mi odlucuje placenta, ale viem, ako si sa musela citit. Viacere baby mi uz povedali, ze doktori niekedy tresnu uplnu volovinu a neberu ohlad na to, ze to tu zenu vystrasi. Ja uz som teraz poucena a nic, co povie jeden lekar neberiem.
20. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@minnehaha2005
@arrett
@cutce dakujem vam,,,uz raz som potratila a v zivote to uz nechcem zazit,,toto co sa udialo ma vratilo aj do spomienok,,to je strasny strach a bezmocnost, ked uz babo citite a oni vam povedia,ze on pridete,,a moj maly vzdy ked som plakala tak ma strasne kopkal,,nedovolil mi ani ruku z bruska dat dolu,,,vzdy ked som ju zlozila,tak zacal kopkat a ukludnil sa az ked som ho hladkala,,,akoby mi chcel naznacit, ze chce zostat so mnou,,este aj teraz ked si nato spomeniem,taka uzkost ma chyti a malinky zacne kopkat,,,snad to uz dotiahneme do terminu,,,a ked nie,tak aspon do toho 37tt
20. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@sharlotta no ved jasne,,,ja som chcela z tade odist na reverz a ist za inym lekarom, bez zaznamov, ze co mi on povie,,,ale mamka ked pocula,ze mi hrozi potrat,tak som este aj s nou musela bojovat,,lebo,ze nie som normalna,ze sa driapem domov a chcem si zabit dieta,,,priatel,ked som mu plakala do mobilu, tak bol nervozny, ze co on moze urobit,,,hrozne som sa v tom citila sama,,nastastie je to uz za nami
20. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafynka. Teším sa že si doma a že ste v poriadku.Mna pri prvom dva krat prijali pre začinajuci potrat a nakoniec som týžden prenašala, už ma chvalabohu 10 rokov.Je pravda,že som celé tehotenstvo ležala, ale ked musíš tak musíš.Ked ti môžem poradit velmi často si bruško nehladkaj, lebo je to dráždenie a z toho ti môže začat tvrdnút.
20. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: dobrý titul:grinning:
20. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: neboj se, ted se musis kvuli malemu uklidnit :wink: , jste v poradku a to je hlavni. Jinak jsem cetla, ze ted maji mimnka celkem sanci na preziti s temi vsemi technologiemi, ale jasne nesmi se to takhle brat, radeji az do konce.

Ja bych to i tomu primari rekla :grinning: :grinning: :grinning: , ja jsem celkem od huby :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui :fearful: aj z hladkania tvrdne brusko??? to som nevedela
20. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to divny, ale me brisko ani neboli kdyz ztvrdne, je to normalni?
20. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ano, ano...24tt je hranica, od kedy sa oficialne babo poklada za zivotaschopne, aj v pripade predcasneho porodu, po 28tt sa to uz berie OK. :wink:
20. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som bola na TOKO skoro stale,,a aj ked podla mna trvdlo brusko, tak to ten pristroj nezaznamenal,ze je to tvrdnutie,,lebo vzdy to prislo po pohybe drobca,,a ani mna to nikdy nebolelo,,trochu to citim,akoby sa niekde tlacil,kde uz nema miesto,,,takze neviem ake je to skutocne tvrdnutie,,,,toto ma nikdy neboli
20. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ano, to prave nema boliet, keby bolelo, vtedy je zle...
@natalca aj mne doktorka povedala, ze sa mam co najmenej dotykat brucha, ked som jej povedala, ze mi tvrdne. Ale urcite ti z toho tvrdnut nezacne, len ked uz ti tvrdne, tak aby si ho neprovokovala, lebo maternica je velmi reaktivny sval.
20. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak to mám o týždeň. No len nech pekne krásne ostane do 40tky:slight_smile:
Zajtra idem k lekárovi. Furt kaslem, ach jaj. To moje bruško sa len natriasa:slight_smile:) A v nedeľu mame 3D už sa teším
20. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek