• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta to aj mne stara sestricka vravela,ze nedotykat,,,ale pri tych nervoch,ked maly kopkal,som ho inak ukludnit nevedela,,len hladkanim,,,proste niekedy si to vynucuje,,,hlavne vecer a rano,,aj teraz,,,,este ma nemocnicny rezim, tak rano kopkal ako divy,,si asi myslel, ze bude zasa monitor,,ten nema rad,,vzdy sa mi ho snazil skopat dole,,,
20. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, vás ešte kope? Lebo u mna sa už vrti a roztahuje, sem-tam kopne. Ono sa skôr teraz už len vytlaca a hemzi.
20. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mna len teraz zacal tak naozaj kopcovat,,a uz som zacala citit, aj ked sa premiestnuje
20. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jasne že tak normalne pohladkat môžeš, len sa to nemá prehánat.Ja som sa tešila ako mi muž bude krémovat bruško a to ma doktorka zrušila hneď. Ja som však mala problemy s otvaraním sa možno preto. :unamused:
20. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui Ja hladkat niekedy ani nemám kedy. Večer keď si lahnem, tak pohladim a poviem Ahoj drobec, ako sa dnes máš?a mm si niekedy nestihne spomenúť aj 2 dni:slight_smile: hehe.
20. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nič, synator sa zobudil:frowning2: Ach jaj:slight_smile: Pokracujem ďalej v činnosti matky:slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky moc nehladim, jen nedky vecer si na brisko polozim ruku :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kope - nastastie :slight_smile:
ooooo a v nedelu drzim palce :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Jaaj, zabudla som ti povedať, že známa robí Dulu. Je fakt milá a veľmi dobre radi aj pri kojeni samozrejme. Jej dcéra nedávno rodila a cely čas mohla byt pri nej apomohla pri prvom kojeni. Rozmyslam, že si ju aj ja zoberiem k pôrodu, uvidíme. Tak ak by si náhodou nenašla tu laktacnu:slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj mna kope, praveze teraz viac ako predtym, teraz to je uz pekne citelne, ale premiestnovanie este necitim :dizzy_face:
aj ja drzim palceky v nedelu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja niezeby som mala ruku stale na brusku, ale s casu nacas si ho pohladim :slight_smile:
mne brusko netvrdne, ani ma neboli, tak aspon v niecom mam vyhodu :wink:
20. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to fakt??? to by bolo super. ona je zo SC? a kolko stoji, ak by som ju chcela k porodu? ja som nad tym uz tiez uvazovala - ak teda nepojdem cisarskym.
20. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj maf, tiez som sa rozculila nad tym debilnym primarom, urcite by som mu vynadala, viac by tam nevideli,uz som zazila nieco podobne,takze viem a chapem ta ako ti muselo byt, hlavne ze male kopka a obaja ste v poriadku,daj sa vypisat u svojho praktickeho alebo u gyndosa a urcite oddychuj, vsetky ti drzime palce, nie si sama :wink:
20. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - my ideme kupovať Pure Lothus v hnedo-tyrkysovej farbe. Pridávam aj fotky.

No ja budem Romanka ráno zanášať do školy - ale k dieťatku mi príde svokra, poobede bude poňho chodiť do školy manžel - keďže chodí aj do školského klubu. :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka, tak to je fakt nieco strasne, len ked to citam..riadna sila..nechapem preco lekari pristupuju k pacientovi ako k tovaru, bez ucty a zaujmu..clovek je vystraseny z celej situacie, boji sa a on este neludsky povie nejaku vec co si len mysli a nie je to az tak podlozene, keby sa aspon poradil pred tym ako to povie danemu cloveku..nevyjadrujem sa..ale som rada ze uz sa mate relativne ok. budem drzat prsty!

@arrett ja tiez rozmyslam ze si k porodu zoberiem dulu, aspon bude pri mne clovek kto ma bude zastavat v nejakych veciach v ktorych sa az tak envyznam a budem sa lepsie citit v cudzom prostredi nemocnice..hoci sa za jej sluzby plati... ty to budes mat asi gratis ;)
20. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jeeeej, pekna kombinacia..aj mne sa paci tyrkysova farba... nebude dietatu tvrdo na tych kolieskach? ;)
20. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra, @cinamon7 - a má aj dobrú cenu - celá trojkombinácia stojí 300 Eur. Ja som pôvodne chcela čisto tyrkysový kočík - ale to by bol stále špinavý. Toto je taká univerzálna farba, ktorá bude dobrá pre chlapca ale aj pre dievčatko. Pri Romankovi som mala športový s takýmito kolieskami a bolo to úplne super - dobre sa s nimi manévruje. :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@denisa287 pisala som na novozamockom fore, ci mam nejaka mamina dorjan prestige, bexa B4 alebo camarelo Q12 a ak ano, ci su s nim spokojne. a jedna kocka mi napisala, ze predava camarelo, ponuka ho za super cenu, tak ho idem kuknut. inak, asi by som kupila ten camarelo, keby som sa rozhodla pre novy :slight_smile:
no fotky.... podarila sa mi len jedna, tam kde sme s priatelom, potom ma zasa zacalo vyhadzovat. neviem co s tym je. ale od novembra budem mat iny net a pc, tak to uz dufam pojde a nebudem ta musiet otravovat. dovtedy vydrzim :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby,
uvazujete niektora o kupe X-lander X run? Chcem nejaky kocik co sa hodi do kazdeho terenu, lebo rada chodim na turistiku do lesa, snehu a tak, byvam v kopcoch, takze nejaky odolnejsi sa zide...a aj na korcule casto chodim, ale neviem sa rozhodnut, lebo zase do mesta a na nakupy to asi neni bohvie co :(
20. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fuu ha tak to si teda zazila v tej nemocke, a je super ze to dopadlo tak dobre, len ta naplasili.....tesim ze si uz doma aj s drobckom a ze pekne kopka....oddychni si urcite si nevyspata a vystresovana....drz sa :wink:
20. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moje uz tiez kope pomenej, teraz si tam robi raidnu diskosku,hlavne vecer brucho mi beha hore dole, mrvi sa, prehadzuje, sem tam mi brusko stvrdne to sa asi otoci chrbticou alebo zadockom, pohladkam a znova prejde inde sranda je to co sa robi v tich nasich bruskach :grinning:
20. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/pomoc-pri-dojceni-2/spravny-zaciatok-je-dolezity-1

studujte, studujte, studujte

o tej dule skúsim zistiť všetky podrobnosti
20. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku obcas vidim jednu pani s takym kocikom behavat, aj v obchode ju niekedy stretavam, mne sa zda ten kocik fajn, ale ja by som chcela x-lander xa
20. říj 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked o tom dojceni sa rozpravame, baby, tie nase tmave zvacsujuce bradavky sa zmensia po dojceni, alebo to je takto nastale?
20. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku aj ja som chcela povodne x-lander, nakoniec sme sa rozhodli pre Teutonia Mistral S, je vhodny do mesta aj do terenu, uz ho mame doma od 4.mesiaca :grinning: a vytesujeme sa,sme velmi spokojni aj ked bol drahsi, muz by uz skusal po lese :grinning:
20. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to je fakt des, co ti vyviedli. obrat sa ty, alebo tvoj muz, na lekarsku komoru. ved ti zle urcil diagnozu, predpisal ti nespravne lieky.
20. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 A za ako cenu ste ho kúpili, a trojkombináciu alebo.....?
20. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno sa vam to bude zdat ako blba otazka ale sedenie s prekrizenymi nohami neskodi babatku vsak nie???
20. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule-tehule :slight_smile: Už som tu dlhšie nebola, mali sme dovču a vobec sa mi nechcelo sediet za počítačom, kedže v práci mám toho až až. No od pondelka som sa snažila dočítat čo som zameškala, a poviem vám dost ste toho popísali, no musela som to prejst cele lebo ja som taka zvedavka :grinning:
My s mimcom sa mame celkom fajn, aj si pobehujeme po brusku ale nie je to az take intenzívne asi je to lenivec a ma dost miesta ešte. Už sme boli aj na morfo a aj vieme pohlavie, ale naschvál pridám iba foto bruška, že ako potypujete, ktorá sa trafí podla bruška :slight_smile:
Čítam ze niektore mate aj dost problemikov tak dúfam ze sa z toho šup šup dostanete a bude všetko ok. Ja najviac nezvládam ranne vstávanie do práce 6.00 je pre mna hrozný čas, ale tak čo narobím. Dnes mi v električke prišlo tak zle, že jediné štastie že som sedela, tak som hned okno otvárala, niekto tu už písal, že si treba davat pozor na vydýchaný vzduch, tak to fakt súhlasim, no ale hrozne ráno, z električky som vyšla zelená, ale čerstvy vzduch ma prebral, a male pokopkalo, tak som sa ukludnila.
Jooooj nejako som sa rozpisala, tak už končím nech vás nenudím. Tak zatial ahojkty a pridavam to foto tak typujte.xixi
20. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 nas vysla ta teutonka az na 870 eciek v bratislaskom babymarkete,lebo sme chceli naklikavacku nielen na kociar,ale aj do auta, vybrali sme si neutralnu tmavohnedu farbu s modrymi kvietockami, je skutocne super velky ale zaroven vojde v pohode do kufra auta,ma prehadzovaciu rucku, pozerala som v testoch obstal na druhom mieste v bezpecnosti, pozri na babymarket.sk alebo http://www.teutonia.de/de/dessins/dessins-2010/trend-dessins.html, nasa je posledna kombinacia, nasla som aj na MMB v bordovej farbe : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9108205&tab=9
kedze mame veci po synovi a prvy kociarik som predala,na tomto sme si pochutnali :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek