• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak no tak to dúfam že nie, lebo ja v práci sedím s prekríženými vačšinou, ale už som si zaobstarala aj stolček na vyloženie noh, vraj je to lepšie pri sedavom zamestnaní....
20. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 No vyzera velmi dobre, my si chceme zaobstarat hlavne dobre vajičko do auta, kedze asi budeme dost cestovat ci uz na vychod domov alebo k svokrovcom , takze začíname vyberat, ale pridám si aj tento k favoritom, aj ked ta cena, no mozno naskrabkame aj na drahsi tak uvidíme :grinning:
20. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kinderká,ako sa máte?Moc už neprispievam(nejako sa nikdy neviem zapojiť do témy),ale čítam vás každý deň,takže vás mám pod dohľadom :dizzy_face: ....vidím,že dosť často rozoberáte tému kočíky.Tu na Cypre sú strašne drahé a tak budem objednávať zo Slovenska.Čo na neho poviete?prikladám foto....
20. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ahoj ! :slight_smile: Tento som videla na živo v obchode a je ešte krajší ako na obrázku, tiež sa mi velmi páčil. Pre dievčatko fakt úžasný :wink:
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 aj my sme prave kvoli cestovaniu kupili pevnu podlozku na vajicko, neviem ako sa to presne vola,ostava v aute stale pripevnena, na nu sa uz len naklikne vajicko,ktore ma 5 bodove uchytenie,v lete by sme uz chceli ist na dovcu,kedze tento rok sme nemohli kvoli tehotenstvu,inac pekne brusino,ja to neviem odhadnut co je tam schovane,mozno chlapcek,pri prvom synovi som mala naozaj spicatejsie brusko,teraz este nevieme naisto,hadam dievcatko :wink: a odkial si z vychodu? ja som tiez vychodniarka :slight_smile: ja som mala tiez stale prekrizene nohy,ale je to nezdrave na zily,uz sa mi robia krcove ako pri prvom tehu
@suzanna85 pekny kociarik a velmi pekna farebna kombinacia,ja ale fandim velkym kolesam,mam to odskusane :dizzy_face:
20. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 krasny kocik ako stvoreny pre malu princeznu :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Boze aké máte malé brusinka. To iba ja mám taký kotol? Ja tipujem chlapika:slight_smile:
20. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nie si sama,aj ja mam kotlik :grinning:
20. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m :slight_smile: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. :wink: Je mi to líto někam hodit :sunglasses:
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no tak to znie dobre ze to ma tu pevnu cast a potom sa vanicka iba priklikne :wink:
Ja som okr. stará lubovna....a ty?
20. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ale baby, ja si myslím že mne to bruško ešte vybehne, mame to v rodine...xixi...keby ze nechodim do prace, tak asi priberam viac lebo stale mi beha po rozume jedielko, no v praci to niekedy nestíham...takže asi preto mam take rozmery zatial....
20. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra mne sa tiez zapacil na nete, potom som si ho sla obzriet, a aj sa mi zapacil. :wink:
20. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 velmi pekny kocik!!
20. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 tak ja typujem dievca!
20. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja som kosicanka,ale poznam aj staru lubovnu,ako obchodacka som tam rada chodila, spravila som tam stale dobry obchod a obed na salasi u Franka, mnam :grinning:
20. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 dakujem,aj my sme z neho nadseni :grinning: ved sme si vypoculi dvojhodinovy chvalospev pri predvadzani v obchode,aj predavac ma vraj vybraty prave tento typ :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no ja som v KE študovala. No a salaš je u mna č.1, vždy ked ideme domov, tak ideme na mučne jedla, lebo tie ja nerada robim, tak nech sa ich do sýta napapame tam....xixi :sunglasses:
20. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 a ako je to s tými krčovými žilami, možu sa asi prejavit počas celého tehotenstva čo....? Asi by som si mala dávat vačší pozor na to prekrižovanie noh, zatial je to v pohode, len uvidíme ako dalej
20. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 veru,radsej vobec neprekrizuj, ja som bola tehotna prvy krat v 29, rokoch a cely cas pri pc az do porodu, nohy prekrizene urobili sa mi na nohach take male krvave cievky asi v piatom alebo siestom, do porodu som len opuchla,teda som sa naliala vodou, hrozna celulitida,ale nic si z toho nerob,potom sa to vsetko upravi naspat,az na tie zily,tie uz ostanu :frowning2: aj teraz ma uz nohy zacinaju boliet, to nie je chodza ale gulanie :grinning:
20. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hmm tak to hej, vidiš ešte aj teraz som sa pristihla že ich mam prekrižene.....pozerala som albumček, no nádherná si mamina, aj pekne tričočko, ja som rozmýšlala tiež že si objenam, laka ma ta trojkombinácia na mamino..dufam ze to tu možem napísat. A aku velkost si si objednala? Ked si teraz kupujem S mam si objednat vačšie, alebo je to nejak prisposobene na tehu?
20. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 dakujem, materstvo pristane asi kazdej zene :slight_smile: aj ja som nosila pred tehu S alebo XS,takze ti urcite bude stacit S/M, hore ti nebude velke a brusko dorastie,je tam take nazberkanie po bokoch,takze v pohode :sunglasses:
20. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ok tak sa na to skusim pozriet a možno aj objednat

Tie tehulky ktore si objednali tie trička nedávno už im dorazili a su spokojne?
20. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Ahoj,objednane tričko z mamino prislo velmi rychlo za 3 dni,ale este je na Slovensku,uz sa nan tešim.Uz v piatok si ho vyskušam,ale počula som,ze je z velmi prijemného materiálu.
20. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčata chcem sa spytat,boli ste niektoré fotit tehu fotky ? My ideme teraz v sobotu s manzelom.Chcela som pravdaze neskor este s vacsím bruškom,ale teraz budeme na Svk. A aj j tak je dost velke :dizzy_face: .Co si zobrat na také fotenie? Nejaku bielu košelu? Rifle mám tehu s vysokym pásom a ked mi bude fotit holé bruško,tak ich len tak zhrniem?Som nás dnes objednávala,ale som sa nič nespytala. Urcite si vezmem tricko z mamino.Idem popozerat či tu nenájdem niekde také fotky v albumoch.
20. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Podla mna, fotograf tá už usmerni, že čo a ako. Dá ti nejaké návrhy, pripadne mu ty povieš svoje predstavy a on si tá už oblečie. Alebo vyzlecie. Ja by som skôr volila nejaké "akty". Mne sa to veľmi páči. Vieš, že nemáš hore nič, len rukami zakryvas, alebo partner, alebo iba podprska, dobre svetlo do toho:slight_smile: Aby to bolo ešte viac intimne. Tak by som sa fotila ja. Ale, každá mame iné predstavy. Urcite si zober viac odevu, nech ti urobí čo najviac záberov a ty si máš potom z čoho vyberať. Čakáme potom fotky:slight_smile:
No nič, idem spať. Ráno so simonkom k pediatrovi a večer somnou k vseobecnemu. Snáď ten kasel už vyliecime:-/
20. říj 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
Vstavat a cvičiť. Žiadne vylezavanie! Rozhybat tie lenive kosti. Pokrutit hlavou, rukami, nech sa nám chrbát uvoľní, podvihat nohy a ide sa fungovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aaaa sup sa von do tej zimy:slight_smile:))
21. říj 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: že cvičitť :grinning: som rada že som vstala....musim ist do školy :frowning2: ....tak prajem vam pekný dnik dnes má byť zima tak sa dobre oblečte a zakryte bruška :wink:
21. říj 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. tak po case pisem, ze sa mame relativne OK. babatko krasne rastie a mne konecne uz aj brusko zacalo. mam 3,5kg navyse. na poradni nam mimi ukazlao rucicky, nozicky, jazycek a vsetko, len nozky ani za nic rozkrocit, takze nevieme co to bude. ale ani ma to nejak netrapi, len koli handrickam. tesim sa, ak to bude baba, budem nakupovat rovnake oblecka so Simi. ak chlapcek, vela podedime.

inak musim brat dvojitu davku magnezia, mam nizky tlak, tak sem tam si dam kavu a brusko mi tvrdne. na to uzivam magnezko 2x dennne. mala by som 3, ale to mi nevychadza. ako sa mate vy?
21. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

@minnehaha2005 - nemusíš sa báť, keď dieťatko dokojíš, tak bradavky sa zmenšia tak ako boli predtým. Sú väčšie a tmavšie, aby ich dieťatko videlo. :slight_smile:

Včera som bola na cvičení pre tehotné a mali sme tam aj oteckov, ktorí by chceli byť pri pôrode - bolo to úplne super. :slight_smile:
21. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No... Takze mame začínajúci zápal priedusiek a inhalator.. Tak simonko bude inhalovat, ale vysvetlite to 11 mesacnemu babu:slight_smile:
večer idem ja k doktorovi s tým mojim kašli a dufam, že to bude lepšie.
21. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek