• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katustek
@cinamon7
@potokin díky babulky.....ja som ho síce na živo nevidela,ale moja sestra sa bola naň pozrieť....tiež sa jej velmi páčil.Hlavne čo sa ovládania týka....je velmi lahunký a tiež lahko skladatelný a to je pre mna podstatné...keďže v blýzskosti mojho domu sa velmi nemám kde s malou prechádzať,na prechádzky sa bude chodiť do prístavu alebo do mesta.Čiže určite budem veľa krát sama na to,aby som ho poskladala a vložila do auta....Čo sa týka koliesok,tiež sa mi velmi nepáčia,ale keďže tu nemáme sneh a je tu v podstate stále leto,postačia aj tieto....dokonca čo som pozerala kočíky s velkými kolieskami,všetky boli omnoho ťažšie,tak som sa rozhodla predsa len pre tento kočík...díky moc tehulky :D a prajem krásny den....
21. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 prave preto sa mi ten kocik pre teba hodi :slight_smile: ja by som taky nemohla mat kedze planujem vela vyletov do prirody a plus aj sneh treba nam velke nafukovacie kolieska a ked budes vela cestovat autom to aby bol lahky a skladatelny hra velku rolu :slight_smile:
21. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jooj tak to je asi teraz take počasie, že sa hrnú choroby. Tak dúfam že sa skoro vyliečite, držím palčeky...
21. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 No tak asi si to objednám aj ja. A aku maš farebnú kombináciu?
21. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, ja som nad ranom nemohla spat..asi o 4tej som sa zobudila ze mi treba ist na vecko, potom som nemohla zaspat, tak som sa prevalovala..nato som si sla robit ranajky, a tak som zaspala tak ze som ani do roboty nestihala na normalny cas..esteze mame pruznu dobu,...ale aj to som sa asi na 8x prehovarala ze vstan..

inak vonku je nejako premenlivo, raz dazd, aj slnko aj pod mrakom..taketo pocasie nemam rada, lebo prinasa len chorobne stavy...

a vcera som mala depku..normalne ze pokles nalady o 50 %, to kvoli info ohladom mm prace... tak mi prudko poklesla nalada..a este som chcela ist do divadla a nebolo toho kto by isiel so mnou, ..same vyhovorky..som prisla na to ze fakt nemam blizkych priatelov ktory by ta podrzali ked treba... co je to za dobu..!! ja sa snazim a mna druhy odpise...Ze mne sa nechce...to je co..?? ale nenervujem sa..
este aj vecer som s mm mala rozhovor ohladom tej jeho prace a on namiesto aby ma utesoval, tak hovoril v zmysle ze mozem byt rada ze je to tak ..ta to je co za utecha???!!! oooooch

a este som aj sama :(

tak som sa kus postazovala :confounded:

a vy aky mate den?
ja sa dnes chystam na tehu cvicenie..

inak priberam dost, minuly tyzden som bola chora a som len lezala v posteli a jedla..tak ked soms a pozrela na vahu, mala som +3kg..neuveritelne..to uz ani na jedlo pozriet nemozem.. :angry: teraz mam +11 kg..kolko to bude do konca???jaaaaj
Ale inak som bola vcera sikovna, prala som, citala, aj prinutila sa cvicit ;)

Piiiste...ja idem pracovat a budem priebezne citat ;)
21. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 k tomu foteniu. Videla som tu nedávno jeden album tehulku ktorá sa bola takto fotiť tuším deň pred pôrodom. Mala mini bruško, ale pekné foto. Ona mala iba akoby nejakú čiernu šatku okolo pŕs a sem tam ešte niečo prehodené cez seba, mne sa to velmi pačilo, ale ako písala aret, fotograf/ka ťa usmernia, myslím že oni s tým majú skúsenosti, prípadne jej skus ešte pred tým cinknúť nech ti poradí čo si máš asi vziať.
21. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ahoj palesandra, nebud smutna,ja by som s tebou do toho divadla sla,tiez nemam s kym :wink: nie si sama, ja som doma na marodke, tak aspon konikujem okrem domacich prac, to potesi pokecat si s niekym,hlavne v tomto nasom stave :sweat_smile: a kde pracujes?
21. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 deni, ja tiez zvazujem take tehu fotky..poznam jedneho dobreho fotografa co nam fotil svadbu..tak skusim tiez opytat co to stoji a kolko zaberov a ci to vobec robi..ale myslim ze ano.. ty kolko platis? a co je v tom zahrnute? (myslim pocet fotiek a pod.)

take tricko respektive mikinku mam aj ja..ale zdedenu po svagrinej ;) tmavo hneda s 3/4 rukavmi a kapucnou a v predu je s bielym nalepka s nozickami a napisom Kickin` baby.. ale kus mi je volnejsie, lebo ona je o cislo vacsia..ale neva ked zadarmo..zase ja mam radsej obtiahnutejsie veci..ale ved sem tam zoberiem..vramci striedania oblecenia do prace, akurat vcera som ho mala ;) doteraz som ho nenosila lebo mi bolo dost volne...
21. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 cini, ty si tusim tiez v KE, ze? :wink: tak to sme mohli vcera ist ;) Ja som chcel ist na Chrobak v hlave, komedia. ja pracujem na moldavskej ul. a velmi blizko aj byvam.
21. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra :grinning: :grinning: tak vidis,ja som z juhu,takze skoro susedy, to divadlo plati nabuduce :wink:
21. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca teda, ved to je super, tak to je to pekne zariadene, mne by to nenapadlo, ze dovod preco nam tmavnu bradavky je to, aby to babatko lepsie videlo.
21. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
V podstate je jedno čo počúva, keď sa narodí, tak ho hudba ktorú počúvalo v brušku bude ukľudňovať,
Chcem potom vyskúšať používať nejaké piesne na uspávanie - každý večer aby sa to stalo rituálom pred spinkaním. No uvidím, či to bude fungovať.
21. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ano, super:slight_smile: ja mam rada komedie, operetu, cinohru.. Na opere som bola naposledy a mala som dost..taka nuda :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
wáááá,mám totálne upchatý nos :(((((....ústami sa mi ťažko dýcha......
21. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ja som spievala pravidelne hlavne jednu uspavanku, funguje to,pamata si ju uz z bruska a spievam ju dodnes pri uspavani,teda uz ju spievame spolu,niekedy schvalne pozmenim slova a syncek ma potom opravi :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som clanok ohladom pupoc. krvi , precitajte si http://www.zzz.sk/?clanok=8718
..
my s mm momentalne sme za bezplatne darovanie tejto krvi ..uvidim ako sa nazor zmeni do porodu ..;)
21. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra co sa tyka pupocnikovej krvy precitala som toho strasnu kopu, ale aj tak sme dodnes neni rozhodnuty.......ale v nasom blizkom okoli si to nedal odobrat nikto...tak asi ju darujeme.....a budeme sa modlit aby sme ju nikdy nepotrebovali :slight_smile:
..co sa tyka fotenia, ja sa strasne rada fotim, ale fotit sa nepojdem dat, len manzel som ma pofoti a tak take domace zabery ved aj to je pamiatka :wink:
21. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra este k tej pupocnikovej krvi, je smutne ze to nevedia sponzorovat poistovne, je to velka financna zataž si myslim :unamused:
21. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett prajem rýchle uzdravenie :wink:
21. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dakujeme:slight_smile: Ja sa len modlim, aby som nemala aj ja zápal priedusiek a nedostala atb. No ale kedy som to mala pri malom vylezat? Veď to je nemožné. Ach jaj:frowning2: Uz nech je január a mám obe deti, nech sa nemusím strachovat o babo v brusku. O
21. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano baby. Nemate tu nahodou niektora skusenosti s pouzivanim globuliek Macmiror 500?? kazde rano sa budim jak pocikana a lezie mi to na city :unamused:
21. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pre poistovne to nie je lukrativne, ziskove, preto do toho nepojdu ;) ved aj oni zit musia..ved nepojdu do niecoho, co neprinesie vynos ;) oni su tiez podniky s cielom dosiahnut zisk.. a ked vidia vysledky, tak pre nich to nie je prospesne...

z nasho okolia si to dala odobrat akurat svagrina pri prvom dietati a aj teraz pri dvojickach..vravela ze pri prvom by si dala urcite a pri druhom manzel chcel,tak kvoli tomu..ale myslim ze on to ani nemal nastudovane ;) .. zase u nas to studujem tiez len ja..;) ale ked nic ine, tak aspon darujeme ked sa bude dat... ved nic za to nedame..
21. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uff, tak skore vyliecenie - pri takom malom sidle to veru nic moc byt chora :unamused: a este k tomu tehotna. no nech tu uz mame novy rok :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj.Ja som ich uživala tiež.."pocikana" som bola nielen rano ale skoro cely deň kym to všetko vytečie, ale zabrali mi :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, musim sa vam pochvalit. vcera som urobila tazku skusku. velmi sa tesim. ale babo som riadne vytrapila, noc predtym som spala dve hodky a aj to necele. a vcera som cele doobedie nic nejedla. som uz ani nevidela od unavy :grinning: dnes som teda ostala doma trochu si oddychnut, si zasluzim po tych stresoch :grinning:
@marhulka13 ja som ich mala ked som este nebola tehu, je to na mykozy. su celkom dobre a zda sa mi ze aj tehotna svagrina ich pouzivala
@arrett drzim palce, aby ste sa skoro vyliecili :wink:
21. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mi prerábame byt, tak som tu dlho nebola, všetkybrušká pozdravujem :slight_smile:

@denisa287 - aj my sa ideme fotiť, 6.novembra, ako inšpiráciu si pozri tieto foto, my sa máme zladiť a priniesť si viac vecí, a pre malého Tobina má fotografka ešte nejaké oblečenie tak uvidíme www.brusko.sk
21. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka nadherne fotky,tesime sa aj na tvoje :wink:
@arrett a @ suzanna85 prajem skore uzdravenie
@bambulka0406 gratulujem k skuske, konecne mozes oddychovat
21. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui len ja som myslela, ze bude vytekat len to zlte, nie celu nic take vodove a cez den zlte... uff, snad to uz nejak dokusem... :confounded:
21. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem ku skuške :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek