• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta ahoj moja, mile, ze si si spomenule a velmi ma to potesilo. uplne suhlasim s tym clankom. inak som si vsimla, ze moja macka mi ovela castejsie spava pri bruchu a odkedy som tehu, tak je viac maznava :slight_smile: ja mam so zvieratmi len dobre skusenosti a myslim si, ze je to aj velmi dobry vychovny prostriedok. a ked to niekomu vadi, tak on nemusi mat doma ziadne zviera, ale nech respektuje druhych.
priatelova znama ma za to inak dost odcudzuje, ze radsej mat psa ako macku, ze macka ma bakterie v srti, ale nevysvetlis...ze ona by volila radsej psa a ked som sa je spytala, ze ci on nema bakterie, tak ze nie...nemala som sa dalej o com bavit....
ja som milovnikom zvierat, teda okrem plazov. z toho mam riadnu fobiu, ani na obrazku ich neznesiem
21. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som mala vcera riadnu depku, tak som vas len citala a nechcela zatozovat tym co ma trapi.
@bambulka0406 gratulujem ku skuske. ty budes mat mudre babo, ked sa uz teraz s tebou vzdelava :slight_smile:
a vsetky chorobky, rychlo sa vyliecte.
@marhulka13 aj ja som to brala. predpisali mi to na pohotovosti, lebo som tam isla s brutalnymi bolestami, svrbenim a neviem cim....a bol predlzeny vikend, tak som si nevedela predstavit cakat na mojho lekara. robili mi vyplach a aj toto mi dali a bolo to tak ako pises, ale veeeeelmi to pomohlo.
21. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, nehnevajte sa, že sa vám votriem do debaty, len sa chcem opýtať či niektorá z vás nemá problém s nespavosťou. Lebo ja dlhodobo už nespím poriadne a neviem si stým rady, sranda ale je že nie som unavená, ďalej či som zostala sama v nevoľnostiach, lebo ma neustále tlačí žalúdok a a napína ma....:frowning2:(
21. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja to mam po prvykrat a chvilku ma zarazilo v noci, ci mi neodteka plodova voda, lebo to boolo uplne bezfarebne a po tych vsetkych problemoch ma uz hned chyta panika...ach jo, furt nieco.. a co tvoj chrbat???
21. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja to mam po prvykrat a chvilku ma zarazilo v noci, ci mi neodteka plodova voda, lebo to boolo uplne bezfarebne a po tych vsetkych problemoch ma uz hned chyta panika...ach jo, furt nieco.. a co tvoj chrbat???
21. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer vitaj v klube, ja vecer super lahko zaspim, v noci okolo jednej oci jak trnka a bum, zaspim pomaly az ked mm ide do prace :unamused: mne babo brutal tlaci na mocovy mechur, takze kazdych 30 minut chodim na wc...tiez som z toho unavena, podrazdena a chudak mm, musi pocuvat a znasat moje nalady.. cez den ma pak boli hlava a zase ten isty kolotoc...
nechapem, kto dosiel na to, ze druhy trimester je najkrajsim obdobim tehotenstva...
ticho zavidim tym, co sa s tym stotoznuju
21. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievčatá,
od včera ma bolí podbruško, nič strašné, len ma prekvapuje to, že len vtedy, keď kráčam. Nie je to taká bolesť, že kŕče, ale také ťahanie až popichávanie. Nestalo sa vám to už. Čo to môže byť? Keď ležím, ako teraz, tak je to v pohode, iba sem tam zabolí ako na mrchu, ale to považujem už za normálne.
21. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 mne tlačí na žalúdok zrejme, no ale v noci sa budím veľa krát a tiež chodím na wc. Neviem ako prišli na to, že je to najkrajšie obdobie, lebo ja si ho neužívam ani trošku, stále ma napína. Napriek tomu, že som zo začiatku vôbec nepriberala, mám teraz 8 kíl na sebe.
21. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko uz mam pocit, ze mam skusenosti skoro so vsetkym :slight_smile: mne vzdy pomoze si lahnut s vyvysenymi nohami, aj postel mam vyvysenu a potom ma to tak dolu netlaci, nepicha a aj babenko sa mi posunulo o cosi vyssie aj ked ja ho mam este stale nizko...no ked dlhsie stojim, ci chodim, niekedy mam pocit, ze ma zospodu rozdrapi
21. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer ja som pribrala iba 3 kg a este sa mi podarilo aj schudnut :frowning2: nevolnosti som nemala od zaciatku teho ziadne, zato kopu inych problemov hej... snaz sa jest malicke porcie viackrat denne a vraj pomaha aj coca-cola, no to som len pocula od znamej, ktora "pregrckala" cele tehu
21. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja som brala cosi ine, nejake cipky a tiez som bola ako "pocikana" a tiez som dostala paniku, ci to nie je plodova voda. Bola som aj na pohotovosti, lebo ma vystrasila jedna znama, ze to je urcite plodova voda a ze mam utekat. Tak som mala taku malu dusicku :confounded: Tiez uz som z toho unavena, ze furt daco :angry: Vcera ma tak bolelo brucho, tak pod pravym rebrom a okolo pupka a potom v pravo dole, ze som sa vobec ani z domu nemohla vytrepat a bola som hladna az do 17.30, kym neprisiel mm z prace, uz ma mracky obchadzali z hladu, ale nevedela som sa ani postavit. :confounded:
21. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby no ja som zatial len 4kg , no a mam po glukozovom a mam strasne nizky cukor, hodnoty nevysli ani po vypiti glukozy nad 3 ... tak musim jest castejsie a menej aby som stale udrziavala ten cukor ako tak. uz chapem preco som taka zrava vlastne po hodine po dvoch nutne musim zjest nieco inak som zla jak cert ... hlavne sladke ... takze sa mi uklada len tuk .. aby som mc nepribala staci nejest tucne veci, cukor sa mi straca sam ... lekar na mna pozeral ze ci zijem :slight_smile:)) no asi :slight_smile: inak vsetko v poriadku, malinky rastie.
21. říj 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer Ja uz tiez nespim poriadne, jednak mi treba vkuse na zachod...a ked lezim na pravom boku, zacne mi maternica tlacit na "cosi", co ma potom v pravo dole strasne zacne boliet, nehovoriac o tom, ze mi trpne noha a boli ma chrbat, ked sa otocim a lahnem si na chrbat, tak mi zacne tvrdnut brucho a ked sa otocim na lavy bok, tak ma rozboli strasne brucho a mala ma zacne neskutocne pumpovat. :confounded: Takze ja sa tak kazdych 15 minut az pol hodinu otacam...
21. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta juj, ked citam, ake mate niektore problemy, tak sa aj hanbim, ze ja sa pytam na nejake pichanie v brusku :sweat_smile: len doteraz bolo dlhsiu dobu vsetko ok a zrazu sa kde tu nieco objavi, co este nepoznam, tak mam obavy.
21. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta hmm, takze sme na tom dost podobne a ako citam s tym spanim, takisto.. ja mam pocit, ked lezim na pravom boku, akoby s ami tam nieco trhalo, nechutne... mozno by som sa az tolko nesledovala nebyt stale nejakych problemov a este k tomu prvorodicka, smrtelna kombinacia... uz keby bolo po vsetkom s pozitivnym vysledkom
21. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko nechcem strasit, ale niekedy je banalny problem horsi, nez ked ich je kopa a lahsie sa z nich da dostat...
21. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 len zase nechcem ani stresovat a s kazdym pichnutim utekat k lekarovi, ved mozno sa len svalovina na brusku natahuje, lebo ja to necitim vo vnutri, ale skor tak vonku. keby ma to bolelo aj takto, ked lezim, tak to by som asi letela, ale v klude mi nic nie je. uvidim este, co zajtra, ale myslim, ze to prejde.
21. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ved prave, vklude je to lepsie... hmm, keby clovek vedel rozoznat niekedy, ci je to fakt vazne a ci nerobi len zbytocnu paniku....
21. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe baby sa smejem:slight_smile: a to ste iba za polkou:slight_smile: Pockajte 35tt a vyššie:slight_smile: Nespavost je normalna, tlacenie bruska tiež, tahanie bolestivé od vajecnikov cez pindu až ku stehnam detto:slight_smile: V 40tt budeme rady keď už porodime, aby sme sa vyspali. No to je zas omyl, lebo babo nám to nedovolí:slight_smile: a ten strach on už vôbec nie a to cely život. Skončili zlate časy :grinning:
21. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett my to do 40 tt tazko dotiahneme, takze ja uz mam nacase sa stazovat teraz... a mna by chrbat ani nebolel, mna boli to miesto, kde bola dolamana chrbtica. hmm, a to som sa vzdy tesila, ze to vobec necitim
21. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no to som aj ja zvedavá čo s nami bude do 40 týždňa. Pozerám že ja som nejak veľa pribrala:frowning2:(( skoro všetko mi ide do bokov a na zadok, a to som sa na žačiatku sťažovala že som nič nenaberala, to mám za to teraz:slight_smile: ale čo už musíme to nejako vydržať. Dúfam že sa mi podarí nejaké kilá po pôrode zhodiť.
21. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ahojki moja toto mávam aj ja. také ako keby pichanie až štipanie po bokoch v podbrušku . mne to začne hocikedy aj ked sedim. vtedy šup do seba šumive nagnezko a prejde. no a ešte si to trošku masirujem
21. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett neviem co vsetko ma caka, ale mozno to beriem na lahku vahu, ale nerobim si z takychto veci, co aj baby pisu vela. ved predsa nemozme ocakvat, ze nam nic nebude, ziadne pichnutie, bolenie...a potrat aj v tomto stadiu, moze prist aj ked nemame ziadne problem. mam skusenost v rodine.len co ma serie, je ze boli chrbat, ale viem, ze len musim vydrzat, ved aj to je normalne :slight_smile:
hneval asom sa na priatela, ze k tomu vsetkemu tak lahkovazne pristupoval, ale ma pravdu, ze teraz ma fakt moze boliet cely clovek.
21. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett vies, no to je fakt tak, ze my prvorodicky nevieme, co je normalne a co nie, ktore pichnutie je v poriadku, ktore nie. pri druhom uz aj ja budem vediet, kedy si robit starosti a kedy hystercim :slight_smile:
21. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko suhlasim s arrettkou, napokon ako vzdy :wink: vieme ze vsetky tieto pocity k tehotenstvu patria,ale aj my sa obavame, ved stale ide o zivot :wink:
21. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Konecne snezi februar sa blizi :wink:
21. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 myslim ze by si nemala mysliet na to ze babo nedonosis do konca napr. kamoska sa zacala otvarat okolo piateho mesiaca dali jej pesar a porodila den po termine :wink:
21. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tehulky dakujem za odpovede a rady.Ja sa už tak teším.Teraz mám este pár hodín volno,večer angličtinu a 1.20 v noci ideme na letisko a zajtra uz o 12tej budem na Svk. .Idem domov ako prekvapenie,dufam,ze poteším kazdeho :dizzy_face: Mama tá od radosti aj infarkt dostane .
21. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera som bola u lekára a nemám dobry moč,zevraj mi v nom našiel glukozu a mám zapal obličiek.V pondelok idem k svojmu gyn ,normálne sa nanho teším.Dufam,ze sa uz konečne dozviem kto sa mi v brušku skryva.
21. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek