• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Moja sesternica je teraz v 38 tyzdni.Buduci utorok začina 39tyzden a v stedu jej daju von pesar.Uz teraz je otvorená na 1,5 cm.Takze ak vsetko dobre pojde,tak este uvidím aj novorodenca malinkatu Dianku.Vraciame sa zo Svk 31.10.
21. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jooj tak to je pekné ked prídeš ako prekvapko, tak si to potom užij poriadne...a tešíme sa na fotočky ked ich budeš mať, možno sa motivujeme:slight_smile:
21. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak fakt sneží, a ty si odkiaľ presne, lebo tu to tak nevyzerá :sunglasses:
21. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak Ti želám štastnú cestu. Aj ja som istý čas žila v zahraničí a domou som sa vždy tešila.Letíte do Ba?Teraz v správach dávali,že je tam nejaký problém, ale snád to skoro vyriešia.
21. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 V lete bol manzel doma na 2 tyzdne bezo mna,lebo vtedy som bola este na zaciatku tehu,tak som nechcela riskovat.Ale teraz je každí zvedaví,ci poletím,ze su na mna zvedaví,predsa som uz 2 v 1 :dizzy_face: ,ale ja zatlkam a zatlkam :grinning: ,tak su v tom,ze neidem.Mamina aj svokra sa ma pytali,co mi maju po manzelovi poslat,ake starostlive :slight_smile: Velmi sa tešim na fotky,aj ked aj pri svadobnych sme sa natrápili,tak dufam,ze tehu foto sa podaria a aj fotograf bude s nami trpezlivy :grinning: .
21. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja som zo SNV na vychode :wink:
21. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 a chcete nahe ci v obleceni??? :grinning:
21. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 stastnu cestu na SVK teda :wink:

Ja som sa uz konecne dostala k tomu, ze som napisala prhovor, aj ku kadernicke som sa vcera objednala...Tak by malo byt vsetko. Musim si ten prihovor nacvicit, aby som sa tam pod vplyvom tehu hormonov nerozplakala, alebo co :sweat_smile:
Zajtra doobeda idem na glukozovy test, tak dufam, ze vsetko bude oki.
21. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no ved to je možné že na východe už sneží, musím brnknúť domov :grinning: Minulý rok už o takom čase asi bolo aj po prvom snehu.
21. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui Dakujem,dufam,ze cestu zvládnem,trosku sa aj bojím,ale radost a teša prevláda.Joj ja spravy ani nepozerám teraz.Dufam,ze lietadlo nebude mat meškanie,je to prvy let a nenaskytnu sa ani ziadne komplikácie :confounded:
21. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja na to nemyslim, len o 2 tyzdne mi maju nasadit lieky na urychlenie vyvoja pluc , lebo moja chrbtica nie je taka pevna, aby to utiahla do konca...no uvidime, ako napokon dopadneme.... hadam lekari vedia, co robia
21. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Dakujem,ty máš zajtra stuzkovu,som nezabudla.Obe budeme mat fajn večery.Saty máš zužené?Len aby ta nebolelo velmi bruško,aby si vladala trošku aspon potancovat.Potom nám sem pridaj nejaku fotečku.
21. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja len rozmyšlam,ako Vás dočítam,co tu 10dní nebudem.
21. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Aj Aj :grinning: Určite som aj za také intímne :sweat_smile:
21. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 cosiii, ja nebudem tancovat. Idem len na oficialnu cast. Foto dam urcite :wink:
21. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 MOja mama bola v mladom veku operovana 3 krát na chrbticu (to uz potom ako sme sa my s bratom narodili )a taktiez je potom neodporučali otehotniet,lebo zeby to nezvládla vynosit.
21. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jááj,tak aspon dobrotami nakrm Denisku :grinning:
21. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Jéééj,aka si ty zlata,pozrela som teraz tvoj album a svadobny učes NO.1
21. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokusim sa...
21. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to aj mne vraveli, no ale sama citim, kolko vladzem... takze blbost, vynosit sa da, ak to neprehanam, len mam zdratovanu kostrc a nieco tam sa posunulo, preto ma plasia, ze by bolo lepsie rodit skor, aby to neruplo uplne...
21. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnaaaam, teraz som dostalastrasnu chut na nejaky kremovy kolac
21. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 No mama uz ani neskušala otehotniet,ved uz mala nás dvoch.Ale tak urcite by to bolo s ovela vačšími bolestami.
21. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ty si myslím písala ze nemáš chut do jedla,nie?Ako je to teraz neskor ?Lebo ja este stale málo jem a nechutí mi vsetko.Aj teraz na cestu ani neviem čo si spravit,alebo na letisku si kupit nejaku bagetu,alebo kolácik,ani sama neviem.
21. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Co bude prvé v sobotu,ze pojdem do cukrárne,tiež mnááám naše zákusky.
21. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 este stale mi nechuti...ale sladke mi zahadne chuti, co som doteraz skoro nejedla. Masko bolo predtym mnam a sladke fuj a teraz je to naopak :unamused:
21. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 joooj moja ďakujem to bol účes na rýchlo bez skúšky, ale bola som spokojná, lebo vždy som chcela mať veľké háro. Držím palčeky nech ti let dobre dopadne, na tom letisku v BA niekto nahlasil bombu tak ho museli evakuovať ale vraj to bol planý poplach, tak už by to malo byť ok, a zatra ťa bude SVK vítať v plnej kráse.
21. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no myslím že týmto komentom si tú chuť narobila viacerým tehulkám, ktoré tu písmenkujú,,,mňáááám, tak si to zajtra užijte aj s malou nech pekne počúva :wink:
21. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, otázka číslo neviem koľká: ked občas tvrdne bruško, magnézko zaberá, môže sa onéééé, toto? :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja ked som prisla z Anglicka, tak som nabehla do obchodu rovno z letiska a prve, co som kupila bol chlieb, tlacenka a ocot. Uz v taxiku domov som mala strasne nutkanie zacat hryzt do toho bochnika. :sweat_smile: Inak sa mi stalo, ze ked som tak chodila s tym kosikom po predajni, tak som ludom hovorila nie "s dovolenim", ale "excuse me"...a potom som si vzdy vzapati uvadomila, ze ved som na Slovensku... :grinning:
21. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko my radsej ne oneee, ale vraj sa moze, povedala moja doktorka
21. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek