• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 to hej, chrbtica je hnusoba, no ja sa odradit nenecham :grinning: dufam, no druhe si asi radsej adoptujem :grinning: esteze mam stastie, ze som velmi chuda a aj malinko priberam, ved vo volnom tricku ani poriadne nevidno, ze som tehu, aspon tolko ten chrbat netrpi
21. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: no preorientovat sa aj mne chvilku trvá.Tu naštastie je polsky aj litovsky obchod,takze tam sa dá toho vela pokupit.Ale na taky dobry teply čerstvy chlebík z pekárne si mi spravila poriadne chut,tak už si napíšem zoznam,co chcem zjest doma aby som na niečo nezabudla.Svokra čaka synátora zajtra s knedlou a sviečkovou,takze uz aj na to mi teču slinky.A urcite nevynechám korbáčiky a miláčik.TAkéto maškrty možem.
21. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta lebo mne sa nejak okrem chutí aj tieto chúťky menia, no ale bojím sa a poradňu mám až 3.11. :sweat_smile:
21. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak tak nedaj sa odradit,bojuuuuj :dizzy_face: . Tak to máš veru štastie,ze si chudučka.
21. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 pri vyske 171 cm sa mi nikdy nepodarilo prekrocit hranicu 50 kg :grinning: az teraz...
hmm, aj ja mam teraz brutus chut na zakusky, tak som zacala chrumat kockovy cukor
21. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len že vďaka za arretku a iné druhorodičky velmi mi pomahaju jej prispevky :wink:
21. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo sa týka pribrania tak dnes rano som mala 7,5 navyše a to netusim kde to mam pretože ja s tým mojim mini bruškom / i keď dnes do rana nejak vyskočilo, musim odfotil/......ved mi aj rifle padaju, tak ja neviem kde tie kila idu :grinning: mozno mam vahu pokazenu =D
21. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám taku velku chut ist na nejaky dobry ples. :sweat_smile:
21. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 my ideme v sobotu na svadbu a ja sa veru bojim, ako to zvladnem :unamused:
21. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam chut ist na masaz, nieco take faaaajne ukludnujuce hladkajuce ;)
21. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Joj ako ti je fajn,uvidíš bude dobre.Ved nemusíte byt uplne do konca.Dobre sa aj ty napapáš,trošku potancujes taky soft,ak sa Ti bude dat.Komu idete na svadbu?
21. říj 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra Ja som sa uz objednala kozmetičke,kaderničke,na pedikuru,komplet sa dám rozmaznat.Masaž až tak velmi nelubim,len niekedy.
21. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 kamarát sa žení, vlastne je to kamarát, spolužiak a kolega v jednom. minulý rok boli na svadbe oni nám, teraz sa vymeníme. obaja so snúbenicou sú folkloristi, svadba v Detve, takže to bude riadne čoro-moro :grinning:
21. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez rozmyslam o kozmeticke ale minule som bola u inej ako bezne a tak ma doriadila, ze som sla na dovolenku s jednym obocim inym ako druhe..;) a k tomu zobrala peniaze za nic..len sa ma chcela rychlo zbavit..tak ma persla chut na kozmeticku..ale asi tiez sa vyberiem.. respektive musim podumat nad niecim prijemnym kde mozem ist sama a bude to fajne.. do kadernicky nie, lebo ja tam trpnem ako ma doriadi ;) ale mam rada ked sa mi niekto hra s vlasmi..inak mna striha mama, uz s anaucila..jej mozem povedat kde co ako chcem a je to zadarmo ;) ale teraz pestujem dlhsie vlasy ;)
21. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ooo,tak to bude svadba ako má byt.Aj ta bude vyhadzovat zo stoličky :grinning:
21. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ja sa k obom velmi teším,lebo ma už poznaju,chodím k nim dlho a aspon aj pokecáme.No pri kozmetike nekecám až tolko,to relaxujem a ked mi masíruje tvár ,o tak to je na nezaplatenie.
21. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 aj ja chcem pleeeees a tento rok si to musim odpustit :frowning2:
21. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj sa ked si vydrzala doteraz tak vydrzis aspon do toho osmeho mesiace velmi tiá drzim palce :wink:
21. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ja som dnes spala cely den,,,juuuj ani teraz sa neviem prebrat, ale vcera sme mali vyrocie, tak ideme do kina,,,hadam mozem,ked budem pololezat,,,,aj k dokimu by som mala ist,,len sa taaaak strasne bojim,ze ma zasa zavrie do nemky, ze to odkladam na buduci tyzden

@dijefcatko to je dobre, ze oneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: priatel sa boji,, tak sme len obcas oneeee,,,,a teraz uz sa bojim aj ja,,,asi to ani nie je moc dobre, ked mam skrateny krcok,,,a ked som ho ledva nahovorila predtym,,uz teraz ho ani nedonutim,,,takze oneee sa odklada po porode az :angry: :grinning:
21. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj...xa je super...sme ho dnes skusali v obchode...uplne lahulinky, lahko ovladatelny...behali sme s nim vsade...akurat ze nema tu hornu brzdu :( co je pre mna nevyhoda...inak by som ho brala hned.
21. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky. mna caka este den v praci a potom tyzden volna,co budem dohanat vsetko zameskane. dnes sme boli na scane a vsetko v poriadku :slight_smile: len male sa rozhodlo,ze nam nic neukaze :sweat_smile: :grinning: a tak ani nevieme,co to bude a ani tvaricku sme nevideli,ked prepla na 3D. a najviac ma prekvapilo,ked povedala,ze 3D nepouzivaju na urcenie pohlavia,ze to nevedia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@dijefcatko - je to úplne normálne, že sa obávaš - keďže si prvorodička - všetko je pre Teba úplne nové. Ja som druhorodička a toto druhé tehotenstvo mi prebieha úplne ináč ako to prvé.

@minehana - ja som tiež nevedela, prečo sú tie bradavky také veľké a tmavé - povedala nám to sestrička na tehotenskom cvičení.
21. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Tak sme sa vrátili od doktora a nielen simon má zápal priedusiek, ale aj ja. Obaja mame inhalator:frowning2: Ach jaj, dúfam, že sa vyliecime čím skôr:frowning2:
21. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uff, tak skore vyliecenie - obom
21. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, my oneee nemame problem, mali sme to na istu dobu zakazane, ale teraz je to vraj OK. Inac to oneee vraj pomaha pri porode, lebo sa porodne cesty lepsie pripravia :slight_smile:
22. říj 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 vidím, že výraz "oneee" sa tu chytí :grinning: my sme tiež mali na začiatku, keď som špinila, zakázané, potom povolené, ale teraz, keď občas tvrdne bruško, tak neviem. a práve kvôli tomu, že sťahy maternice môžu vyvolať pôrod, vraj...
22. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
@dijefcatko ano, nam to hovorila porodna asistentka, takym zenam pred porodom ze maju este "pooneee" :slight_smile: a porod pride aj skor ;)
22. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ved to viem, prave preto si nie som ista, ci by to nemalo takyto efekt aj teraz, co by teda vobec nebolo dobre :unamused:
22. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kočky =D.....čo sa týka oneeeho =D tak tiez pocula ze sa porodne cesty lepsie pripravia a ze je to prijemne aj pre babo....musim spytat dokiho na par otazok, lebo nejak to teraz prilis obmedzujeme =D pekny dnik prajem, prechvilou som vstala kukam z okna a na trave uplný mráz brrrrr brrr ani von sa mi nechce ist.....trosku mam zly den kedze nam vcera cistili studnu a este nam nejde voda nemam ani ako riad umyt ani ako seba, esteze mam susedu moju maminu =D
22. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam foto dalši týžden nám končí, troššššku sme sa zvacsili =D
22. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek