• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett - tak sa riadne preliečte.

Bola som Romiho zaniesť ráno do školy a je fakt už riadna zima - ráno tu u nás bolo - 2 stupne.
22. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ale tvrdnutie bruska ja normalne, nie? uz sme sa o tom bavili ze 20 za den je OK. Mne tiez brusko tvrdne ... a nemam s tym ziaden problem, aj lekarovi som to hovorila a nevyzeral znepokojene.
praveze stahy maternice, a hlavne tie po tom oneem :slight_smile: sa dietatku pacia, lebo je to akoby dostal objatie :slight_smile:
22. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
ako sa dnes máte? Niečo nové? My mame v nedeľu 3D tak sa hrozne veľa teším.

@leginca Dakujeme. Dnes už išlo inhalovanie lepšie. Ukázala som mu, že sa dá do toho kričať a jemu sa to zapáčilo, aspoň sa viac nadychne:slight_smile:
22. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak dal mi papier na glukozu - nechcel, ale tak mam.
btw. vobec sa ma nepytal na ten moj morfo uzv - teba sa pytal? ja som mu to ukazala, ale ani neviem, ci to cital. ty si mu aj hovorila, ze si tam, kde ta poslal - bola nespokojna? verim, ze na 3d to bude ine :slight_smile:
dalsi uzv ti bude robit on vramci poradne, ci ako to je?
ozaj a sestricka si samozrejme nepoznacila, ze som ako platena - ale nastastie ma stihli vybavit - a aj malu som stihla vybrat.
22. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav On len pozrel do knižky a povedal, že morfo je v poriadku. Potom som mu vravela, že viac som bola spokojná s gf ako femme. On že áno, ale že takto je veľmi drahé. Teraz keď som bola, tak vravel, že nabudúce urobime velky usg. Ten bol aj predtým u neho v 30tt. On veľa nenarozprava keď nemá náladu. Treba sa pýtať. Tomu oznaceniu sa ani nečudujem, majú v Tom niekedy bordel:slight_smile: Preco ti nechcel dať papier? Mal s tým problém vypísať to, či čo?
No dúfam, že 3D bude lepšie:slight_smile:
22. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha - tak ja info o morfo nemam v knizke, mam spravu na celu A4. a ked idem k nemu do poradne v 28tt - tak to mi vtedy spravi uzv? ci az v 32tt - ked pojdem do dalsej?
cukor - no ze to sa uz nerobi. ale vsade na nete to vidim v povinnych vysetreniach. a moj otec ma cukrovku - sice nepicha inzulin - ale tak - vies ja stresmen - radsej pre klud duse chcem ist :slight_smile: poslali ma inak do ruzinova - ale povedala som,ze idem sem do diabetologickej amb.
oznacenie - no teraz si ma dala do cerveneho ramceka - dufam, ze to uz znamena plateny termin.
22. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No keď máte v rodine cukrovku, tak radšej chod, pre istotu. No a dala si mi tu A4 nech sa pozrie?
Usg neviem. Skôr až v tom 32tt. Neviem. A dúfam, že nabudúce si ten ramcek vsimne:slight_smile: Kolko sa za to platí, za to vsimne?
22. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano baby, mne uz zacina sibat, mam taku brutalnu chut na vino, ze by som aj celu flasu vystrebala :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hovorila som - ale nejako nejavil zaujem. usg - vsak ja sa na to spytam, ked tam pojdem nabuduce. vsimne - 10 eur :slight_smile:
22. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jéééj, aké pekné bruško a maličké, my už máme poriadny súdok :grinning:
22. říj 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Hmm, to je čudné. Veď by mal na to pozrieť. Sú to výsledky pre neho. Nechápem. Asi bol v zlej nálade, alebo čo. No aj tak by to nemalo ovplyvňovať vyšetrenie.
22. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no uprimne vcera som bola kus vytocena z neho - nie kvoli tomu morfo - ale doteraz mi tvrdil, ze moje trombofilne mutacie su lahke a podobne reci - a zrazu bol prekvapeny, ze nepicham inj. ze preco mi ich hemato nechce dat ... no ale ze on sa do toho miesat nejde - ze to je jej zalezitost, pritom tie inj - ak on uzna za vhodne, moze predpisat tiez. no ale co uz.
22. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nase zdravotníctvo: jeden sa vyhovara na druhého:frowning2:
22. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no vsak to ... len tym, ze absolvujem uzv az v tom 30tt - tak pojdem na kontrolu k hemato - a poviem jej, ze babo sa asi ma dobre - jedine podla pohybov ... kedze posledny uzv som mala pred mesiacom. no uvidim, co spravim.
22. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Mozes si zaplatiť usg navyše, len by som chcela vidieť v tedy jeho tvar:slight_smile: Neboj nič, babo sa Ma určite dobre :slight_smile: Jasne že chceme o ňom všetko vedieť (preto 3D ) no niekedy zbytočne prehaname. Pokial kope, Apf testy a morfo sú ok, tak si to uzivajme. Veď ja za 95 dni rodim:slight_smile: hehehe.
22. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no normalne uvazujem, ze si uzv niekde dohodnem ... len asi niekde inde - lebo ktovie kedy by mi dali oni termin ... a vcera ma nejako nenapadlo sa pytat na usg - lebo ma tak sokol tou svojou reakciou - az teraz, ked nad tym rozmyslam ...
22. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@arrett ja som bola na tom tak isto. neistota, nekomunikacia a podobne lekara, tak sme sli na dalsi morfo a tam to bolo uplne o inom. vsetko nam popisl do spravy. ten prvy usg bol sice dlhy, ale nic o tom problem co ma mala, iba to povedal a ze si to mame ustriehnut. a tento napisal aj veci okolo toho.
tiez teraz neviem, ci na moju lekarku vytiahnut, ze som bola aj u druheho lekara.
22. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak objednala som sa do GF na kontrolne uzv vysetrenie. idem v utorok
22. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ja som posero - a ak by som tam k nej nesla s tym, ze odchadzam, tak by som to asi nepovedala ...tiez sa nepriznam tomu mojmu, ze som bola inde na uzv.
22. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 dakujem, mi rastieme nejak pomaličky =D
22. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Aspon budeš pokojnejsia po usg. Ja tiež kvôli tomu idem:slight_smile: A nehodlam o tom povedať gyndosovi
22. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aspon budes menej chudnut :slight_smile:
22. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak tak ...
22. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav super. budes kludnejsia :slight_smile: ale je to svinstvo, ked sa pozrieme na to nase zdravotnictvo.

@arrett tiez asi nenaberiem odvahu to povedat. ale co poviem,odkial mam, ze ma mala tu panvicku rozsirenu, ked z prveho usg to v sprave nie je?
22. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Hmmm.. Tak ty to asi povedať musíš :-/ Kedy ideš do poradne?
22. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett buduci tyzden vo stvrtok...ale ja to nechapem. on to do spravy nenapise, ale poviem, ze si to mame ustriehnut...mozno to maju v pocitaci zdielane a v sprave to nie je. uvidim. poviem, ze mi to lekar hovoril a keby daco, tak vytiahnem spravu, ze som bola na dalsom sone a hotovo. mala mi je prednejsia
22. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, vam este to oneee chuti? :grinning: mna to uz napadne len niekedy, aj tak som taka nemotorna, tiez sme mali najprv zakazane kvoli placente,ale uz je na prednej strane takze v pohode, ved staci ak donesiem domov nakup,alebo trosku porobim a hned ma bolia krize :unamused:
@arrett zavidim ze si uz 3 tyzdne pred nami,budes to mat skor za sebou, skore uzdravenie obom prajem, my sme tiez marodi,minuly tyzden malinky a teraz velky,uz isiel k lekarovi,tak dufam ze to neskoli aj mna, na 4D sa tiez chystam dobrovolne, ked sa nic nepytam,nezaujimam, lekari to maju na haku, nic naviac nepovedia, vlastne dodnes neviem co cakame alebo ako sa ma ake je velke nase babetusko :confused:
22. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krasne brusko :slight_smile:
@arrett tak at se oba vylecite co nejdrive :wink:
22. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no dúfam =D, i keď na váhe je skoro +8 kg a to fakt neviem kde kedže nosim stale to iste ako pred tehu, este aj rifle mi padaju =D
@cutce dakujeme =D
22. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aha - tak ty to povedz teda - kedze to musite dalej sledovat.
22. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek