• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dobré ráno, to je první letní den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co chvíli tu začne pršet. Holky káva, jeslti si dáváte jednu denně, tak to bych snad ani neřešila. Já ji pila celý těhotenství s malým a nic se nestalo.
@myisiska1 Koukala jsem, že máme přibližně stejně staré děti :wink: Chtěla jsem se zeptat, jak budeš malýho chystat na sourozence? Mě zatím Kryštof přijde moc malej na to, aby pochopil, že teď mám mimi v bříšku a až vyroste, tak se vkylube na svět. Možná až to bude vidět, nebo třeba poak fotku z ultrazvuku, nevím
21. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym :slight_smile:
tak a vo strvrtok idem na prve vysetrenie - potvrdenie. dovtedy ma asi slak trafi :angry: ale tak, ine vydrzali, vydrzim aj ja :wink:
21. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak dneska jsem prodýchávala cestu do práce v autobuse, snídala jsem jogurt a asi to nebylo ono :wink:
21. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu velmi vam drzim prstiky, aby cestovanie dopadlo na vybornu. ja mam obavy, takze dovo na Mallorce bude jeden z dalsich snov, ale letenky posuniem dalej a niekomu spravim radost. No a snad v auguste sa dockam nejakeho primorskeho vzduchu, hoci teda autom :frowning2: aj ked predstava 7mich hodin v aute nie je najvzrusujucejsia, ale citala som, ze pravidelne zastavky a pocas nich prechadzky a jedlo :slight_smile: nic nepokazia.
dnes som sa zobudila s takou "chutou", ze az. ani pocasie nevyzera dobre, ani zaludok nehovori nic dobre, musim najst nieco pozitivne na tomto dni - ale az po ranajkach :slight_smile:

vsetkym kockam a mimi prajem pekny den!
21. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska ahoj, presne toto poznam. rano zjedeny jogurt citim este poobede a tie cesty mi tiez robia problem. dokonca aj ked sama soferujem... ako budeme cestovat, ha? :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katea no já jezdím jen autobusy, mám to kolem 1 hodiny cesty, tak jsem na to zvědavá. Myslím, že jsem viděla lízátka proti ranním nevolnostem, nevíš pomáhá to trošku?
21. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nam cez vikend robili balkon a okna, tak som este stihla vcera 2 okna umyt. Ked ma videl MM, ukazoval mi na celo, ale co mam teraz robit? Este aj dnes ma caka upretovanie, ale uz len poutierat prech a povysavat.
A co sa tyka cestovania, ja som zvyknuta kazde leto 12 hodin do Chorvatska, ja rada cestujem, mne to nevadi, dokonca som niekedy sklamana z toho, ze uz sme tam, ze este nejdeme....
21. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamini a miminka... prajem vam kraaasny a pokojny den... Ako vidim, niekto musi vstavat do prace, niekto si vylyhuje v posteli :slight_smile:... no ja som si uz stihla aj chlebik krasny vonavucky upiect... dnes som nejak aktivna... uff... ale aj mna tak medzi 12 - 15 hod chyta ukrutny spanok... No ale co vam poviem. Dnes, pri mensej potycke sa to moja mama dozvedela... kedze to uz bude prenu 6 vnuca bere to s rezervou...a manzel sa hneval, ze to uz vie, lebo potom to musim povedat aj jeho rodicom.... no a to este len bude potycka...oni take veci nechapu....vidia len peniaze a karieru...uff...takze vecer nam drzte palce... nech to predychame... :wink:
21. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj. volala si vtedy na pohotovost? vsetko ok?
21. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ty si akosi plna energie, panecku.... :grinning:
to cestovanie caka aj mna - s manzelom sme si na september naplanovali prvu spolocnu cestu k moru a mam obavy ako to busom prezijem ... 10 hodin ....aaaaa
21. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratulujem, super...tesim sa s tebou... neboj, tak rychlo to uleti a uz bude stvrtok :wink: ...no a potom ta velika radost...mysli pozitivne, na mimi... :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush ahoj :slight_smile: taky cerstvy chlebik by som si ale dala :sunglasses: no ja som v robote a taaaaaaak sa mi teraz zatvaraju oci, ze neviem co spravim :grinning: drzim vam palce, silno. urcite to dobre dopadne. ako pises pozitivne myslenie :wink:
a dakujem pekne , uz aby som to mala potvrdene a ide sa dalej :slight_smile: ja mam uz teraz velku radost :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska uff...teda...no tie busy su pre mna tiez nocna mora... hlavne ked je preplneny ziakmi...potom to riesim tak, ze sa preukazem preukazom ZTP a poprosim o miesto... niektory kukaju akoze co od nich chcem, nuz, ale nemaju na vyber...vzdy ich nejako odbijem :grinning: ...ja sa nedam! potm ma tam nikto zbierat nebude! :angry:
21. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
@mayush my sme to mojim rodičom povedali,ale svokrovcom nie,ani to nemáme v úmysle,lebo nemajú záujem ani o malého.Ale viem si predstaviť,aký budú urazený,keď zistia,že všetci to vedeli,len oni nie :grinning: :grinning: :grinning:

Baby,ja vás vôbec nestíham čítať.včera som bola so synom na pohotovosti,lebo som mala podozrenie na kiahne,hrozne som sa zľakla,aby som to nedostala aj ja,v tehotenstve je to vraj veľmi nebezpečné.chcvalabohu sa nepotvrdili,ale aj tak sa mi to nepáči.dnes mi dr.povedal,že to vyzerá na nejakú alergickú reakciu,asi ho poštípalo niečo infikované-dúfam,že mu to nezanieslo nejaký bordel do krvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a ja som sa asi dva týždne čudovala,že mi je podozrivo dobre,ale cez víkend som si to "vynahradila".bez vody som nespravila z domu ani krok :stuck_out_tongue_closed_eyes: na poradňu idem až budúci týždeň,ak budem mať kam dať malého,ale asi ho vezmem so sebou,alebo tam pôjdem až na ten ďalší,keď budem manžel doobeda doma.ale 2týždne :unamused: to asi nevdržím.ja už chcem vidieť srdiečko :frowning2:
21. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala s cestovaním problémy pri prvom tehu.to som sa ráno najedla,v autobuse alebo aute som sa len nalievala vodou,aby som nevracala a len čo som vystúpila,hneĎ išlo všetko von.takže viem,ako vám je,je to fakt nepríjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palce,nech vám to rýchlo prejde :wink:
21. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
my ideme o týždeň na dovolenku do Grécka autobusom - cesta trvá 24-hodín - ale ja tiež rada cestujem - takže v pohode - boli sme tak aj minulý rok.

No ja už nepijem kávu poobede, tak ma zas začína chytať kríza a musím sa riadne premáhať - keď prídem domov z práce, tak si aspoň na chvíľu ľahnem. :slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nevolala, nebola.
21. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no neviem, ci je horsie aby nemali ziadny zaujem, alebo mali zaujem, ale stale vyhadzovali na oci, co sme to "porobili"..
a co sa tyka tej alerg. reakci, nna to si treba davat velky pozor! Nechcem nikho strasit, ale boreliozu u prenasaju aj komari a take male musky - stipu. A hlavne ty si davaj pozor na mimi by to malo zly dopad. Ja pouzivam repelen uz aj na prechadzky po vonku. a ked ideme na ryby, ani nehovorim. Ja som prekonala boreliozu pred vyse 6 rokmi a stale s nou bojujem a aj nasledky mi ostali :angry: ...takze tak
21. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic to...musim ist upratovat, zakial ma to laka :grinning: majte sa krasne... a pohladte mimi :grinning: ... ak dozijem zajtrajsku, tak dam echo co bolo u svokrovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush mňa to už napadlo,či to nemá to,lebo to vyzerá dosť divne.najprv mal len malé pupienko,ako vyrážka pri akné,ale po 3dňoch sa mu to "rozlialo" a v strede má takú akoby hnisavú bodku.a už to má aj na miestach,kde ho nič pošťípať nemohlo.repelent používame aj my,hlavne malému,ale toto má na tvári,nad očkami,tam sa nedá dať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra držíme palce u svokrovcov.

čo sa týka kávy,ja som ju zredukovala na jednu denne-ráno.potom cez deň si robím Caro,aby som mala aspoň chuť kávy v ústach.predtým som pila 3-4denne.zo začiatku som ju vynechala úplne,lebo mi veľmi vyskakoval tlak,ale už sa to upravilo,tak si dám aspoň tú rannú,nech dokážem cez deň nejako fungovať
21. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, tak ja som konecne doma a mam povybavovane co treba, dnes to bola ale fuska, dneska som vracala dokonca 2x, rano este pred ranajkami u nasich a potom ked som prisla pred obedom domov :confounded:
inak ja rozmyslam, ze zacnem pit aspon jednu kavu denne, lebo odkedy som tehu tak mam nizky tlak, dokonca mi lekarnicka kavu odporucila kvoli tomu tlaku
21. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 jeeeej, ty mas ten isty termin ako ja :grinning:
21. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly zatiaľ len predbežne,dr.mi ho ešte nepočítala,dúfam,že na prvej poradni už mi povie.
21. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak ja som mala mat povodne podla poslednej ms okolo 26.1. ale po utz v 6tt mi to takto zatial posunuli, mudrejsia budem az po 12tt :slight_smile:
21. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja už som tiež doma z práce, ale musím si lahnúť, som straaaaaaašne unavená
ja zatiaľ nevraciam (dúfam, že ani nebudem), tlak mám tiež nízky, preto aspoň ráno pijem kávu :wink:
21. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja idem z práce domov až o chvíľu, ale oči sa mi už riadne zatvárajú. :wink:
21. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som strasne unavena a este tu byt do 18tej :frowning2: a este sa ma priatel opyta, ze z coho mozem byt ja unavena :grinning: vravim, on mi neveri, kym mi to dr. nepotvrdi :confounded:
21. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja ti verím, ani ja "nemám" byť z čoho unavená :grinning: ale včera mi drahý povedal, že aj on je taký unavený akoby bol tehotný, tak sme včera vegetili obaja :dizzy_face:
21. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a test uz mas pozitivny???
21. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak vo stvrtok som si robila prvy a bol pozitivny a vcer dalsie dva a tie tiez :wink:
21. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek