• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak dufam, ze vydrzim, mam vyhodu, ze strasne malo priberam, takze to nie je taka zataz, ved som len plus 3kg: :grinning:
22. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,tak ja uz ako tak dospata z nemky,,,som vas aj docitala,,ale vobec nic si nepamatam :grinning: :grinning: :grinning: rozoberate tu nejake sono navyse,,,to sa da??...ja som dnes bola u svojho dokiho,ale ma do pondelka dovolenku,,som rozmyslala,ze oslovim nejakeho cudzieho doktora,nech sa na mna pozrie,bez zaznamov,,ze ako to so mnou vyzera,,,aj drobca by som chcela pokukat,,a konecne aby si niekto so mnou sadol a vsetko mi povedal,,nie ako moj doki, stale ticho,,,a ked mal v nemke nocnu ani sa neunuval mi prist daco povedat,,,kocky bystricanky, neviete mi niekoho poradit??

vobec neviem,co mam robit,,ci mam stale lezat,,ci mozem pochodit,,ci mozem stat,,ci co,,aby sa ten krcok neskracoval,,,ja sa uz bojim kazdej zmeny bruska
22. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka da sa to - len si to zvycajne sama zaplatis
22. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to mozem k hocikomu zajst?
22. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano, ako hovori @slavkav prides k lekarovi a povies ze chces usg, ale je potrebne zaplatit. vlastne mozes ist po kolkych lekaroch chces, oni ta radi pozru ..za penaize ;)
22. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam nalez uz 4 tyzdne rovnaky a chodim aj von, lebo byt stale len v posteli by bolo len na nervy a to tiez babu neprospieva... ale robim vsetko pomalsie, snad je teda vse ok :slight_smile: drzim ti palce, to uz dobojujeme :wink:
22. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no moja predstava bola, ze budem len lezat a priatel a svokra sa o mna postaraju a ja zbehnem len na hodinku do roboty,aby som aspon nieco este zarobila,,,ale prd,,,ani pes po mne nestekne,,takze si sama musim varit,,alebo aspon do mesta zajst sa najest...oprat a vyzehlit priatelovi,,takze dost aj pochodim,,,keby nebolo roboty,tak idem k mamke,,ta by okolo mna skakala,ze by som sa ani k jedlu nemusela postavit,,,ale co uz,,nie kazdy je tak obetavy ako moja mamka a nie kazdemu na tom malom zalezi ako mojej mamke,,,,,ale najdem si nejake rychle recepty,nech v kuchyni netravim mnoho casu
22. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja by som tam predtym zavolala - ci ta teda zoberie a kolko to stoji. akurat som take riesila
22. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale setri sa ... neber to na lahku vahu ... a preco nemozes ist domov k mame?
22. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no lebo to je 60 km,,a nechcem sa do roboty natriasat busom kazdy den,,,
22. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fuha, no ja som tiez cele dni sama doma, mangelos robi dvanastky, no ked ma volno, tak mi operie, vyzehli, poupratuje..ja len sem tam navarim, alebo pride moja mama a donesie nam navarene... snazim sa co najviac lezat s tou vypodlozenou panvou... mne v nemke povedali, ze mozem denne chodit max polhodku doobeda a hodku poobede, nech sa to babo posunie
22. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a ty si aj otvorena?
22. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som otvorena, krcok sa mi skracuje a babeno sa uz zosunulo dolu... v podstate ako ty, tiez v nemocke a doteraz depka z toho pobytu tam :confounded:
22. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a na kolko cm si otvorena?
22. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja neviem, ale ked si otvorena v 24tt - nemala by si byt doma na PN? ale mozno sa mylim.
22. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka bola som na 3,5 cm, teraz vraj nieco cez 2 cm, tak dufam, ze sa to bude len lepsit... a ty si ako na tom??
22. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mozes si vybrat sukromnika, ktoremu za vysetrenie zaplatis. ale musis sa dopredu objednat a tym padom aj zistit, ci ta zoberie, nemusi kazdy, ale ked ide o peniaze, tak ta s radostou zoberu. ale poistovna ti vobec nic nepreplati a ty si to kompletne hradis za vlastne.
22. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no pytala som sa na Pn,ale doki v nemke vravel,ze mozem aj kazdy den ucit
@marhulka13 krcok mam skrateny na 1,5cm,,,,,posledne doki co mi meral,tak vravel daku hodnotu 4.5cm,,ale to uz neviem,co bolo
@kwetinka1 4.11. mam ist na 3D,tak uvidim,ci pockam a popytam sa tam,,alebo pojdem este skor
22. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som bola na este jednom morfologickom, co som si komplet platila (premera malu a zistit co sa s tym da robit a vlastne vediet aj naroz ineho lekara), nesla som lebo z 3D sa nerobia meria. 3D je vpodstate len komercia a je to pamiatka a neviem, ci tam ta vysetria. a aj @slavkav ide na kontrolne vysetrenie. inak drzim place slavka, a dufam, ze budes odchadzat z tak dobrym pocitom ako som aj ja :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ked ti povolili chodit, snad vedia co robia... no bud opatrna, lebo stale byt na nohach nie je sranda..ja sa tiez v tych ich terminoch moc nevyznam, co je co, takze teraz v utorok sa uz budem pytat ako idiot na vsetko, lebo skoro nic neviem konkretne, len co si precitam v papieroch
22. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hm - to je zvlastne podla mna. a to ti povedal aj tvoj dr? ze to nie je na PN. a nechces pre istotu ist?
@kwetinka1 - dakujem. dufam aj ja
22. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no vies,ale ked ti jeden den povedia,ze potratis a na druhy den, ze merania su v norme,,no ja uz neviem,comu mam verit,,,keby som za rok nezmenila 3doktorov,tak okamzite odchadzam aj od toho svojho
22. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja uz neviem,co mam robit,,chcem ist za nejakym cudzim,,moj mi nikdy nic nepovie,,,a dnes som za nim bola,,ale ma dovolenku
22. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak sa vykasli na 3D, lebo aj ten sa plati a je to v podstate len pre teba a radsej si zaplat kontrolne vysetrenie v nejakom sukromnom zariadeni. urcite sa nejake dobre v BB najde. staci vygoogli a potom vygooglis referncie, objednas sa a ides....a oni si nebudu chciet stratit reputaciu, ked ta uz zoberu.
22. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 asi to tak urobim

no nic,,idem si ja daco zrobit na obed, bo maly mi uz vyhlasi strajk
22. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmm, mne tiez povedali, ze je tu vyssie roziko potratu, no to mi dalo logiku, kedze sa tam uz nieco deje...no nestresoval ma tak ako teba, vraj sa to stava velmi casto a malokedy sa stretol s tym, ze by to potratom skoncilo, pokial sa zeny riadia tym, co povedia..moj gyn mi povedal to iste, co tento lekar v nemocke, takze to beriem asi viac v pohode...no ako som citala, s tebou sa tam "nemaznali"
22. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som ti poradila to iste, co @kwetinka1
ja idem teraz tiez radsej na kontrolny uzv a nie na 3d
22. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak cukrovkove testy mame za sebou, bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vysledky budu az buduci tyzden, takze sa este dnes na stuzkovej mozem najest normalne :grinning: aj kolacik si dat ....Brala mi znovu aj krv na toxoplazmozu a aj na krvny obraz, ta som zvedava, ci mam dost zeleza. Pribrala som zatial 3,5kg, ale pytala som sa jej a vraj je to v pohode. Zvysila mi davku magnezia na 4x denne, ale krcok mam v poriadku, chvalabohu. A este ma poslala na sono brucha, lebo som jej povedala, ze mam take bolesti niekdey, ze nemozem ani chodit.
22. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta asponze je babatko ok, gratulujem :wink: a co ta cukrova voda?? da sa to?? ja sa bojim, ze sa mu tam povraciam rovno v ordinacii :unamused:
22. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super,ze je vsetko ok,,,a kolkokrat ta pichla? :grinning:
22. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek