• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 po prvom glgu som si povedala, ze je to v pohode, ale cim dalej, tym to bolo horsie. treba zastavit dych a vypit na jeden dusok co najviac. Asi 3x ma naplo, ale dalo sa... :sweat_smile: Ta krv mi vadi viac. Chuti to naozaj ako cukrova voda. :confounded:
22. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta snad aj ja budem mat taky pevny zaludok :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka 2x mi brala krv zo zily. 1x 4 skumavky a 2x jednu....ale som uz hrdinka teraz :sweat_smile: A hovorila som, ze hned je vidno rozdiel, ked mi meria tlak po tom, co mi vezme krv (110/70) a predtym, nez mi vezme krv (130/80) :sweat_smile:
22. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 treba sa psychicky presvedcit, ze je to ok...a naozaj sa to snazit vypit na co najmenej krat. Ty mas taky citlivy zaludok? Lebo ak nie, tak to zvladnes v pohode.
22. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, som totálne vystavena. To moje malé sidielko odkedy sa rozchodilo má ničí. V jedním kuse nad ním zohnuta a beham za ním, po štyroch, po kolenacky, natahujem sa, dviham tých 10kg... Konečne som si ľahla. Dúfam, že bude spinkat aspoň hodinku. Potom príde tatino, vyprevadim ich pekne krásne vonku a hor sa do upratovania. Ach jaj. Nech je už večer:grinning:
22. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett to ti teda nezavidim :confounded:
22. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechcite dve deti za sebou, je to boj o prežitie :grinning:
22. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ten podla mna len nastane, ked sa ti narodi druhe :slight_smile:
22. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav To už bude hotový armagedon.. :grinning:
22. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: ty si sikulka, zvladnes to
22. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav No to hej, budem zrela na psychiatriu:grinning:
ale vďaka že mi tak fandis:grinning:
22. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
22. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no tehu nevolnosti ma uplne obisli a preto som az v 12 tt zistila, ze som v tom :slight_smile: ale exnem to naraz, jak palenku :grinning:
22. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte! chcela by som sa spytat jaky tlak ste mali pri glukozovom teste? teda lebo ja mavam nizky obycajne 110/60-100/60 ale napsoledy, v tedy mi brali aj krv po glukozovom roztoku som mala dokonca 80/50...sestricka ta len kukla, ze jejda jaky nizky tlak a doktor nic, ked som sa ho pytala tak bol v podstate ticho. mne sa to zda strasne malo ze 80 na 50, no nie?
22. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 ja mam skoro stale 80/50, max som mala 90/60 a mne déoktor povedal, ze mam viac pit a je to lepsie ako vysoky tlak...
22. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 ja mavam standardne taky (a nie je to dobre ani pre netehotnu)), ale uz mi vyletel aj 140 na 80. a doktorka doteraz bola vzdy kludna, i ked ta moja je snad vzdy kludna. podla mna to nie je normalne, ale ja zas nie som spokojna s mojou lekarkou. a aj tym akym mam tlak, tak sa stalo to, ze som odpadla. davaj na seba pozor, aby sa ti to nestalo, ale fakt by to aj mna zaujimalo, ci je to normalne.
22. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 bezne cez den vpraci vypijem 3l vody. to mam byt fakt ako cisterna? pit viacej vody a podobne, to podla mna nezabera. aspon mne nie.
22. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to aj mne hovoril este predtym ked som mala tie hodnoty ze 100/60 a 110/60 ze je vzdy lepsie mat nizky ako vysoky, a ze to nieje nic hrozne. Ale ked som mala tych 80/50 som sa trosku zlakla, ze akosi malo.Ale tak asi to je ok, ked mi nic nehovoril, budem sa snazit teda viacej pit, aj ked denne pijem 2-3 litre hmmm asi nestaci a musim este viac.
22. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak gratulujem, ze uz mas po tom.. nas to este len caka.. dufam, ze sa to bude dat a ze to v sebe udrzim... teraz mi uz nebyva zle, ale zo zaciatku to bolo kadejako.. Len ma tak na sucho teraz natahuje.
22. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mne tiez pitie nezabera, no nie je mi zle pri takomto tlaku, uplne v pohode... no 3 litre ja nevypijem, by som si pripadala uz jak ťava :slight_smile:
22. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 fuha no tak to si teda zacnem davat vacsi pozor, to ma ani nenapdalo ze by som mohla niekde odpadnut. :unamused:
22. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 inak pocula som,ze ked mame skrateny krcok, ze mame chodit caaaasto cikat
22. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,tak konecne piatok. a ja som uz aj doma,musim si troska pospat,lebo som uplne vycerpana. esteze dalsi tyzden nikam nemusim ist.

@mafynka ja som bola sukromne na vysetreni so sonom a stalo ma to 60eur. doktor prezrel male,vsetko nam poukazoval,povysvetloval,pozrel dokonca zaznamy,kedze v uk davaju so sebou. a uz len odporucil,ze ak cosi,co treba a dal mi aj magnezium,kedze som bola uplne znicena. do tyzdna ma zobrali,ja som mala len tri mozne dni k dispozicii.
a dokonca nam dal aj cd so zaznamom sona :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne sa upravil tlak, ked som zacala pit kavu. Raz moje odpadnutie dopadlo tak, ze som mala robity ksicht a odhryzla som si spicku jazyka....Odkedy pijem kavu, je to ok...teda, mam aspon 110/70. Ked som otehotnela, tak som kavu pit prestala a to mi zase isiel tlak rapidne dole, takze ju znova pijem. Niekedy by bodla aj 2x denne.
22. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to vazne?? ja chodim teda veeelmi casto, ale niekedy v noci sa snazim vydrzat aj do rana, bo sa mi nece vykutrat z postele...dik za radu :wink:
22. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja pijem kavu, no s mliekom, takze nie taku silnu..mne vzdy pomohol pohar cerveneho vina, no teraz nemozem, aj ked mam niekedy brutalnu chut
22. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ja tiez pijem kavu a prave teraz som dopila :slight_smile: len ja som bola zvyknut na 5 denne a mam pocit, ze tato jedna vobec nezabera :frowning2:

@iwka123456 no nejako sa to u mna tak nahromadilo, ze nizky tlak, vydychany vzduch. pri mrche sa mi to stavalo casto, ze som odpadla, ale to uz moje okolie vedelo, ze sa to moze stat, ale teraz, ked si tehu, tak pad je nebezpecny.....
inak ja som volakedy na to brala aj tabletky
22. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 aj mne a aj si ho obcas doprajem. ved deci vinka nemoze uskodit :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mne dr. povedal, ze aspon bude mat babo lepsiu farbu :grinning:
22. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta peknu zabavu prajem na stuzkovej
@mafynka mna pichala dva krat....au au neprijemna sestricka a neprijemny odber ale vydrzali sme =D
22. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek