• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@iwka123456 * ja som už mala tlak aj 70/50, ale to veľmi dávno, ináč mávam tak 90/60 alebo 100/50 a to aj počas tehotenstva pijem aj kávu.

@sharlotta - tak super, že už máš glukózový test za sebou - ja idem naň 5. novembra.
22. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten glukozovy test: ked vypijete tu sladku vodu, tak musite tam v tej cakarni sediet? Ci si mozete odbehnut do mesta a po tych 2 hod. sa vratit??
22. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 mala by si sedieť,nič nejesť,nepiť a nemať nejaký veľký pohyb.takže chodiť po meste asi nie,ale niekde si sadnúť a prečítať časopis...

ja som na tom teste bola minulý týždeň a som rada,že to mám za sebou.

akurát dnes mi volala dr.či by som nemohla prísť v pondelok na sono,inak poradňu mám mať až týždeň na to,lebo že má nový sonograf a chceli by ho vyskúšať na mojom tt.normálne ma vystrašila,či sú nejaké zlé výsledky,ale vraj nie,akurát som chudokrvná,tak mi asi niečo dá.no som zvedavá.

a inak ahojte.ani som vás nepozdravila,sem tam čítam,len nestíham reagovať.
22. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata,tak ja som totalne znicena, cely den som sa starala s laskou o choreho muzicka a nie a nie mu zrazit teplotu,aj teraz ma 39,5 a maly este nespi,bolia ma nohy,chrbat a to asi budem spat v obyvacke pre istotu aby som neochorela, aspon na chvilu si vas precitam,uz ste mi chybali :sunglasses:
22. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Krása... len ja študujem spev a aj učím, aj spievam v zbore - tak neviem či bude vedieť o ktorú pieseň pôjde ... :slight_smile:
23. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne je tak strasne smutno teraz...Akosi to cele na mna dolahlo az ked som prisla z tej stuzkovej domov. Bolo to take dvojnasobne rozlucenie. Na tej skole som ucila 7 rokov a az na posledne 2 roky tam bolo velmi fajn a mala som to tam rada. Niektore baby z mojej triedy sa rozplakali, ked som citala prihovor, tak som sa na nich uz radsej neotacala, lebo by som zacala aj ja. Niektori rodcia, s ktorymi som mala take lepsie vztahy mi prisli podakovat, bolo to od nich velmi mile. Len teraz mi je fakt strasne smutno. :frowning2: Musela som ist domov pred 22.00, koli vychadzkam a PN-ke. Tak sa mi nechcelo...Este pripojim fotku, ktoru som slubila. Takze takto som nakoniec vyzerala
23. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeeej, kocica!!! Tak to bolo od nich velmi mile!! Potesi! Vsak po materskej sa tam vratis,nie?
23. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 praveze uz sa tam nevratim...to by sa muselo zbehnut velmi vela okolnosti, aby som sa tam vratila. Posledne 2 roky to tam bolo na nevydrzanie...
23. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta verim, ze si tammala aj pekne spomienky, no, ak to bolo na nevydrzanie, asi je to tak dobre. Zmena ti prospeje, teraz ta cakaju prijemne povinnosti :wink:
23. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Jeej aká si krásna:slight_smile: Nemysli na to. Jedna etapa života je ukončená, ukončila si to krasnou stuzkovou a teraz sa sustred na materstvo. Nech ti ostanú iba pekne spomienky:slight_smile:
23. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super si to zvladla a pekne si to ukoncila, bola si tam ako hviezda a bola si velmi pekna, suhlasim s vyjadreniami nadomnou, mozno si teda naozaj ukoncila jednu etapu, ale je pred tebou dalsia, tak hor sa do nej :slight_smile:
Inak ale viem co citis, rovnake by to bolo aj keby si tam bola s nimi az do maturit, tiez som to tak citila a teraz som rada ked sa stretneme na ulici a oni sa mi chvalia svojimi uspechmi :slight_smile:
23. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to ma zaujima, to platenie, idem na Slovennsko na mesiac a nebudem mat poistenie, da sa platit priamo lekarovi? a kolko to stoji ...
23. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, kocica, tak takto si sa aspon pekne rozlucila :slight_smile: a ukoncila jednu etapu aj kvoli sebe, ako to uz baby spominali, ja mojim na stuzkovu asi nepojdem, priliz daleko
23. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kocica si bola, velmi pekne satky.. :slight_smile:
23. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta wooow,nádherné šatičky a krásna tehulka.pasuje ti to :slight_smile:
23. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ano, da sa platit - ako samoplatca. pri objednavani sa na to mozes rovno spytat. :wink:
23. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta waw - tie saty ti neuveritelne pristanu :dizzy_face: super si si kupila - vyzeras vyborne :wink:
23. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úžasná sobota. Ráno som vstala, urobila chlapom raňajky, ktorí vstali až o deviatej! Potom sa mm cely čas venoval simonkovi. Stihla som urobiť obed pre simonka, pre nás halušky a na zajtra zemiakovy salat a rezne, kedže ideme na 3D do Hlohovca ráno, tak aby sme mali obed keď sa vratime. Potom mm uložil simonka, umyl zachody, ja som si polezala. Pred hodinkou simi vstal, s mm kakali, potom ho nakrmil a teraz vzal von. A ja neviem čo mám robiť:slight_smile: Poupratovane mám, navarene tiež:slight_smile: Idem si dať asi dlllhu sprchu, umyt vlasy, oholit nohy... čas iba pre seba:slight_smile: Uplne krásna pohodova sobota. Dúfam, že zajtra to bude pokračovať skvelou nedelou:slight_smile:
23. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty sa mas, ale ved si aj zasluzis, len si to pekne uzi, zelam vela takych krasnych dni :dizzy_face:
23. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem vam vsetkym :slight_smile: Ja sa dnes uplne citim, akoby som mala opicu :sweat_smile: Isla som spat o polnoci, co sa mi uz davno nepodarilo a dnes som uplne mimo :rolling_eyes:
@arrett take dni aj ja milujem :wink:
23. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. urcite mas nejaku oblubenu, moja bola aj sladke mameni, spievala som v kapele :wink: zatial maleho hudba velmi bavi, aj dnes bubnoval fixkami na bubon :grinning:
23. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja myslim,ze ak zvladnes tu vodu,tak mozes aj odbehnut..my sme obehli zatial cele mesto..a mna pichli len raz,.som si vybojovala...a inak kocky ste ma oklamali,bo to bolelo jak svina!!!!!:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::-P:confounded::confounded::confounded:
23. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
ja mám obľúbene, ale neviem, či to babetko rozpozná- nevadí.
Mená : Daniel, Zuzana
ak sa ešte nezmenia :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. pekne mena, my mame Martin, Natalia, Daniela :slight_smile: ale necakeme trojicky :grinning:
23. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby uz ste boli na kontrole v 24. tyzdni??? co sa tam robi iba klasicka ako vzdy ci nieco specialne???
23. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning:

@moniciak Klasika, v 30tt by mal byt veľký usg. Niečo ako morfologicky.

Zajtra 3D, juchuuu
23. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no,ja idem tento stvrtok, tak uvidime. Ale nemalo by byt nic specialne, lebo som objednana poobede.
23. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett sa ti smeje,ale ja som tam prezivala nocnu moru..a ako desne to bolelo,uz nikdy viac:grinning::-P
23. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to co vas vsetky tak desne bolelo??? ja idem na cukor v utorok, tak ma postraste :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek